Results 1 to 6 of 6

Thread: Bohaterska kuźnia - Co, Jak i Gdzie

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01

Post Bohaterska kuźnia - Co, Jak i Gdzie

Tak jak w temacie opiszę wszystko na temat kuźni

Czym jest kuźnia:
    Kuźnia służy do ulepszania poziomu bohaterskich bitew, a jest ich 13 (jak wiadomo zaczynamy od 1 ) jest to trudniejsza bitwa od trudnej bitwy , a z każdym kolejnym poziomem bitwy, wrogich jednostek będzie przybywać ale nie martwcie się ponieważ surowce potrzebne na kolejne poziomy będziecie zbierać miesiącami chyba że kupicie je za pieczęcie ^^

Gdzie szukać:
    Kuźnie znajdziemy w Szepczących równinach (Świątynia Rycerzy) rzuca się w oczy kiedy idziemy na arenę zmagań.

Kuźnia:
    Pozwala na magazynowanie surowców (dobry sposób kiedy masz ich za dużo) ale nie możesz je zabrać z kuźni... po prostu pakujesz surowce żeby pasek pokazał 100% jak uzupełnisz wszystkie to odblokujesz kłódkę na kolejny poziom (na początek to będzie 130 000 złota, 5000 drewna, 2500 metalu i 1000 smoczej stali) z czego każdy kolejny poziom będzie zwiększony o tą samą lub przybliżoną wartość np. 2poz 10500 drewna, 3poz 15500 drewna itd.

Czym jest smocza stal i jak ją zdobyć?
    Smocza stal to pixel na którym chcą zarobić i jest kilka sposobów na jej zdobycie, a najlepsza to misje dzienne z "Heroic Board" to tablica z misjami która leży obok kuźni (za każdą misję dostaniemy 80 smoczej stali i 5-15 sztuk z bitwy + artefakt być może pradawny z nowej edycji) Są to misje drużynowe które możemy wykonać tylko w grupie z inną osobą, a jest ich kilka:
    - Mieszkańcy pustyni (jedna z łatwiejszych ponieważ całe stado jest za barykadami których nie atakują więc jedynie musimy się uporać z latającymi Lamsu)
    - Łowcy Dusz (najłatwiejsza ponieważ do wykonania musimy przejąć 4 pola, a z płomykami lub ryckiem gryfy/wampiry robi się bez problemu ale uważajcie na łuczników które mają 2 ruchy na turę)
    - Rzezimieszki czarnego kła (jak to łotry nie mają zasad ani honoru... wybić do nogi)
    - Wyżynne klany (przez 7 tur mamy bronić kapłankę tkaczy która jest otoczona przez bandę napalonych drani którzy na nią lecą^^ polecam sanktuarium mimo że jest dość wytrzymała - gwarantuję że znajdziesz się w centrum uwagi )
    - Istoty dotknięte przez pustkę (wystarczy wrzucić 3 oddziały drzewców do pieca ale od początku nas trollowały i był tylko 1 oddział więc nie ma rady trzeba ubić ich w pień)

Wszystkie misje z tablicy będziemy robić przed 3-ma posągami które widzicie wyżej^

Inne sposoby:
    Smoczą stal można też zdobyć innymi sposobami:
    - Zapomniane ziemie (150 sztuk)
    - Bohaterskie bitwy (5-15 sztuk)
    - Arena zmagań (?)
    - Sklep (1699 pieczęci = 1500 smoczej stali)

Podobno smoczą stal można zbierać dopiero od 30 lvla, ponieważ od 30 mamy odblokowane bohaterskie bitwy.

Drop z 6 poz to 249 wartość artefaktu.

Walcząc z kimś w drużynie jest automatycznie wybierany najwyższy możliwy poz bohaterski, tak więc jak masz 1 poz, a kolega 5 to możesz wybrać pomiędzy 1-5 - oczywiście im większy tym lepszy drop

Mam nadzieje że pomogłem
    Last edited by LCmoon; 27.02.15 at 07:52.

Server
    CLA01
    Dodam 1 rzecz. Jeśli zaprosisz kogokolwiek do bohaterskiej, mimo że nie ma 30 lvlu, to i tak dostanie 5 stali. Więc da się zdobyć ją przed 30 ;]

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01
    Kiedy się pytałem kolegi z poz 17 odpowiedział mi że nie ma w pasku surowców smoczej stali więc się zastanawiam gdzie w takim razie ją zbiera? czy może po zdobyciu pojawia się magazyn na smocza stal?
    Last edited by LCmoon; 15.02.15 at 05:56.

Server
    CLA01
    W sumie o to nie pytałem. Ale to raczej tworzy slot w ekwipunku jak przy eventowych rzeczach. Taki slocik na 1000- tak na 95% :P

Server
    CLA01
    Ja wczoraj robiłem ZZ i wpadło 150 smoczej stali dodam że 23lv
    I wtedy slot wyskoczył (nie ma możliwości kupna za pieczęcie)

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziperro View Post
    W sumie o to nie pytałem. Ale to raczej tworzy slot w ekwipunku jak przy eventowych rzeczach. Taki slocik na 1000- tak na 95% :P
    Hm, nie wiem jak to jest. W plecaku na pewno stal sie nie zbiera przed 30 lvl, ja również przed dostępem do Kuźni z zaproszeń zbierałam stal, była normalnie na pasku surowców.