Results 1 to 5 of 5

Thread: kupowanie i sprzedawanie np zwojów

Server
    CLA01

kupowanie i sprzedawanie np zwojów

Witam.
    Jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie zwojów to powinno być-ile chcesz kupić-ile chcesz sprzedać-wpisz ilość- a nie klikanie po 100000 razy.Ktoś próbował sprzedawać w grudniu candy canes? ja to wywaliłem.To nie jest sugestia ani propozycja, bo w innych częściach to jest normalne (mam na myśli H6 np). Niech jest: Kup zwój np.regeneracji - wpisz ilość i juz. Da się????

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Wiele razy był już poruszany przez graczy, lecz bez żadnego rezultatu. Gorzej by było, gdy by ktoś się pomylił, coś źle nacisnął, lecz gdyby dali odpowiednio czytalne potwierdzenie sprzedażyzakupu, to byłoby raczej ok.
    Też mi zostało ze 300 laseczek, ale także je wywaliłwm, bo klikać tyle razy - to spore wyzwanie.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    bardzo słuszna uwaga i w pełni popieram

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by RobRoy View Post
    Witam.
    Jeśli chodzi o kupowanie i sprzedawanie zwojów to powinno być-ile chcesz kupić-ile chcesz sprzedać-wpisz ilość- a nie klikanie po 100000 razy.Ktoś próbował sprzedawać w grudniu candy canes? ja to wywaliłem.To nie jest sugestia ani propozycja, bo w innych częściach to jest normalne (mam na myśli H6 np). Niech jest: Kup zwój np.regeneracji - wpisz ilość i juz. Da się????
    z jednej strony dobry pomysł bo mozesz kupić masowo, z 2 strony pojawią się zaraz gracze któzy będą złorzeczyć bo sięźle kliknęło/ wpisało

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie wiem jak u was u mnie trzymajac shift mozna przelozyc,kupic,sprzedac,odzyskac cala paczke na raz

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc