Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Arena zmagan 16poziom w 3min i 3 rundy bez strat^^

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    bardziej bym wolal zebys pokazal mi wyzsze staty nic twoje graty^^a co do kasy to juz nie przesadzaj bo 12k pb na uzbrojenie to chyba kazdego doroslego powinno byc stac a mlodzi co maja czas na nolife moga sobie naskubac za 2-3tyg^^nic wielkiego nie zmieniaja te ulepszenia akurat w moim przypadki na 12kpb i ulepszenie 3 artow dalo mi extra 192 mocy,192 obrony,192 szczescia.itemki mam z wypraw 12 takze sobie nie kupilem^^jedyne co buciory z t9 ktory akurat kupilem^^

Nikt nie zauwazyl ze gry online od jakichs 10 lat nie sa darmowe.......
    co się dzieje z tym światem, kiedyś ludzi pokazywali kto ma większą krzepę, później kto ma większego malucha, a teraz kto ma lepszą postać w wirtualnym świecie,

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie zauważyłam aby ta gra on line wymagała jakichkolwiek nakładów pieniężncych.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    co się dzieje z tym światem, kiedyś ludzi pokazywali kto ma większą krzepę, później kto ma większego malucha, a teraz kto ma lepszą postać w wirtualnym świecie,
    Albo kto ma wiekszego siusiaka

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Albo kto ma wiekszego siusiaka
    mysle ze o to samo mu chodzilo

Server
    CLA01
    ten post jest tak głupi, że nie wiem co mam odpisać, jedyne co można to to że jesteś żałosny i śmieszny zarazem

Server
    CLA01
    Niektórym tak bardzo brak sukcesów w życiu że musza sie chwalic tymi wirtualnymi, tak jakby to miało jakies znaczenie dla innych.

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Niektórym tak bardzo brak sukcesów w życiu że musza sie chwalic tymi wirtualnymi, tak jakby to miało jakies znaczenie dla innych.
    W sumie to w tej grze zauważyłem że tylko członkowie jednej gidlii mają ten problem

Server
    CLA01
    Ahh to nasze forum^^

Nie chcialem wywrzec az takich emocji co u poniektorych ale faktycznie troche sie chcialem pochwalic bo ja akurat uwazam ze 16lvl na arenie zmagan zrobic w ten sposob (co dla niektorych jest wrecz niueosiagalne przejsc a co dopiero bez strat) jest conajmniej "ciekawe" (watpie by rycek z tylko 4k mocy i mniej niz 25% szczescia by dal rade dlatego tez podpowiedz w screnie jakimi statami jest to zrobione)codziennie sobie moge teraz arenke robic-akurat wczoraj zajelo mi 55min dojsc do 21 gdzie nastapilo wylaczenie serwera)
    Co do wpisu "wykoksany rycek" mialem na mysli ze na kaplicach i full runki itd(max ktory moglem z siebie wykrzesac) ale tez to ze wyzszych stat narazie nie widzialem i tyle.
    A zdjecie wrzucilem faktycznie troche prowokacyjnie ale to tylko dlatego zeby wyciagnac od innych graczy jakies "ciekawostki" i opinie chocby ryckow co mi powiedza ze jestem cienias bo on ma 5k mocy i sypnie screnem....

Milo ze wiekszosc osob normalnie podyskutowala i dala mi do zrozumienia ze sie "napuszylem" ^^ale zawsze znajda sie tez tacy co zza komputera musza zbluzgac czlowieka za to ze chce ludziom wstawic cos ciekawego do obejrzenia.

Pozdrawiam wszystkich bo ja zawistny nie jestem choc lubie tez sie wkur....^^

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja sie czasem zastanawiam czy to aby forum gry heroes-online czy moze forum pt. "Kto bardziej drugiej osobie dosra" moze warto załozyc osobny watek dla zainteresowanych?
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Server
    CLA01
    Na własne, życzenie jesteś traktowany w ten sposób, jakbyś napisał to w innym tonie na pewno parę osób by się dołączyło, może spróbowało 16 z ptakami itp. lub pogratulowało. A teraz robisz z Siebie ofiarę? W przyszłości proponuje inaczej się wysławiać wtedy osiągniesz oczekiwany efekt.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast