Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Gildia Wiara Haldira - pokój do komunikacji zastępczej

Server
    CLA01

Gildia Wiara Haldira - pokój do komunikacji zastępczej

Moi drodzy wspólnicy gildiowicze, i wspolnicy z kregu gry ale nie gildiowicze, z okazji każdej padaki czatów proponuje zostawiać tutaj swoje gildiowe pozdrowienia, wyznania i propozycje.

Tak przy okazji przypominam że mamy pokoik teamspeaka gdzie tez jest opcja komunikacji, ten sam od lipca 2014;

178.217.184.133 pokoj nr: 646 Wiara Haldira (haslo to co ostatnio lub pytajcie nas w grze jakby nie działało).

edit: dla ludzi spoza gildii ( a nawet spoza tej gry) w naszym pokoiku teamspeakowym jeden podpokoik jest gościnny i nie ma hasła jakby ktos chcial sobie wejśc i porozmawiać
    Last edited by MOD_Tiger; 23.06.15 at 19:19. Reason: uaktualnienie

Server
    CLA01
    Warunki rekrutacji sa bardzo względne, ale podstawowym jest pasować do tawarzystwa. Gracze początkujący (przed ukonczeniem fabuły) sa traktowani jako przedszkole i dokarmiani aby wyrosli szybko na silnych i pelnowartościowych
    A tak ogólnie to wolimy graczy juz znajacych wszystkie bosy z odkryta mapą, wiedzacych co to za gra i akceptujacych wszystkie wystepujace tu ułomności.
    Jesteśmy dorośli, najbardziej więc pasuja nam towarzysko inni ojcowie, matki , dziadkowie i babcie, ale i studenci sie moga tu czuć dobrze.
    Nie ma presji na rankingii wszelakie wyścigi, jak kogos to bawi - prosze bardzo, ale nikogo nie zmuszamy.
    Do utrzymania sie w gildii wymagamy zdolności przywitania na czacie.
    Last edited by Majamas; 28.05.15 at 16:51. Reason: ma byc radośc i zabawa

Server
    CLA01
    Jeśli lubisz grać w drużynie, jestes dorosły, bywasz komunikatywny to zapraszam do naszej gildii, Wiara Haldira czeka

kontakt z oficerami: Majamas, Tanitka, FajnyJasiu, Tettiks, Nekroman85, Karol85

Planujemy zwiekszyć stan osobowy z aktualnych 15 osób na wiecej aby wybudować szybciej te nowe dodatki

Server
    CLA01
    ooo moze sie to przydac komus dobry pomysl!

Server
    CLA01
    Gdybym nie miała swojej gildii to bym się zgłaszała ale zawsze mogę pomyśleć o dojściu jakimś swoim altem gdybym oczywiście była mile widziana

Server
    CLA01
    Bardzo mi miło Izzy, chociaz sam uważam że granie na wiecje niz jednej postaci to udreka albo robienie czegos na odwal (do wyboru) i dziwie sie że ludzie tak dłużej potrafią.

Qfelos's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam gram już trochę w ta grę szukam gildii i chętnie do was dołączę, mam 3 postacie, główna to rycek przystani 30+18 Barloog
    Uważam się za ogarniętego gracza, jestem kulturalny, dorosły i z poczuciem humoru.
    Last edited by Qfelos; 05.06.15 at 20:38.

Server
    CLA01
    Nie jest to udręka i nie robię tego na odwal spokojnie jestem w stanie zrobić wszystkie tygodniówki na obu postaciach i jak mam ochotę, to pozbierać trochę kryształów i porobić misji dziennych również na obu. Trzecią dopiero co stworzyłam, pomalutku sobie robię fabułę i się ulepszam Wszystko jest do ogarnięcia jak się ma czas, a ja go mam

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A u mnie nie dosc ze goraco 35o C to jeszcze gra popsuta,nic bedize trzeba isc na basen

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Masz rację, trzeba zmienic plany. Odstawiam kratę zakupiną na wieczór i idę... nie, nigdzie nie idę. Krata ważna rzecz i żadne BB/UBI mi planów nie zmieni. Mam też inne gry

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast