Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 61 to 70 of 82

Thread: FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Czy mogę zastopować Zapomniane Ziemie?

Możesz wylogować się z gry i kontynuować później, ale nie możesz opuścić Zapomnianych Ziem nawet poprzez punkt wejścia.

Server
    CLA01
    Czy wszystkie Zapomniane Ziemie są takie same?

Poziom trudności, stworzenia oraz wielkość lochu będą dopasowane do poziomu Twojego Bohatera. Poza tym Lochy mają różny wygląd i układ ścieżek. Warto zagrać w Zapomniane Ziemie więcej razy.

Server
    CLA01
    Czy wzrośnie ilość Obelisków, kiedy zdobędę wyższy poziom w czasie odwiedzania kolejnych, potrzebnych Obelisków?

Ilość potrzebnych Obelisków do odwiedzenia zostaje ustanowiona w chwili odblokowania pierwszego elementu układanki. Odpowiedź zatem brzmi: Nie, nie musisz odwiedzić więcej Obelisków, gdy poziom Twojego Bohatera wzrośnie od czasu odwiedzenia pierwszego z nich.

Server
    CLA01
    Jak mogę odblokować Zapomniane Ziemie?

Możesz znaleźć kilka Obelisków w każdej prowincji Ashan. Niektóre Obeliski są aktywne, inne nie. Ich aktywność zmienia się z dnia na dzień. Aktywne Obeliski odblokowują fragmenty układanki, która doprowadzi Cię do Zapomnianych Ziem. Poziom Twojego Bohatera determinuje ilość Obelisków, koniecznych do odwiedzenia, by zdobyć wszystkie potrzebne fragmenty mapy.

Server
    CLA01
    Co mogę zyskać idąc do Zapomnianych Ziem?

Jeżeli uda Ci się wygrać w Zapomnianych Ziemiach, otrzymasz bardzo wartościowe Artefakty, wzrośnie Twój poziom i klasa. Oprócz tego otrzymasz Zasoby (w tym Kryształy), materiały eksploatacyjne oraz ogromną ilość punktów doświadczenia. Nawet jeśli nie uda Ci się wygrać, zawsze możesz znaleźć Lochach, ukryte dla Ciebie kryształy.

Server
    CLA01
    Czy mogę użyć kapliczek, run, skrawków lub licencji?

Nie, buffy zostają wstrzymane w chwili, gdy wstąpisz na teren Zapomnianych Ziem, aktywują się dopiero po opuszczeniu Zapomnianych Ziem. Licencje działają normalnie.

Server
    CLA01
    Dlaczego nie mogę zatrzymać moich Artefaktów i Wojska?

Magia Zapomnianych Ziem uniemożliwia ich użytek. To sprawia, że wyzwania są bardzo trudne taktycznie, gdzie liczy się każdy pojedynczy ruch. To też powoduje, że Zapomniane Ziemie stają się podobnym wyzwaniem dla każdego.

Server
    CLA01
    Zapomniałem/am hasło, co mogę zrobić?

Prosimy, użyj funkcji "zapomniałeś hasła" na stronie logowania. Jeśli problem jest związany z Twoim kontem lub nie możesz uzyskać nowego hasła, skontaktuj się z pomocą techniczną MMHO.

Server
    CLA01
    Czy mogę zmienić serwer na którym gram?

Możesz zmienić serwer, jednakże będziesz musiał utworzyć nowe konto na innym serwerze gry. Obecnie nie ma możliwości przeniesienia istniejącego konta (wraz z postępem gracza) na inny serwer MMHO.

Server
    CLA01
    Nie mogę zalogować się/zarejestrować się na forum!

Prosimy, odwiedź stronę heroes-online.com i zaloguj się. Na tej stronie znajdziesz odnośnik, który przekieruje Cię na nasze forum. Nie ma możliwości zalogowania się bezpośrednio na forum.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast