Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 82

Thread: FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Które Zdolności powinienem wybrać?

To zależy od Twojego podejścia do gry. Nie jesteśmy w stanie wskazać, które Zdolności zagwarantują sukces, ponieważ to zależy od Ciebie i Twojego stylu grania. Wypróbuj różne Zdolności by odkryć te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Server
    CLA01
    Gdzie mogę dostać nowych Żołnierzy?

Pierwszą armie otrzymasz podczas pierwszych poszukiwań, ale wraz z rozwojem gry, będziesz musiał rozbudowywać Miasto i w odpowiednich budynkach, rekrutować nowe jednostki do swojej Armi.

Server
    CLA01
    Dlaczego jest różnica pomiędzy żołnierzami rekrutowanymi w różnych miastach?

Stopień rozbudowania miasta wpływa na prędkość z jaką możesz rekrutować wojska, a także rodzaj jednostek jakie możesz rekrutować. Poza tym na rekrutację Wojska wpływa Poziom Twojego Bohatera.

Server
    CLA01
    Czy rekrutacja coś kosztuje?

Rekrutacja jednostek wymaga Zasobów. Rodzaj czy ilość Zasobów jakie potrzebujesz zależy od rodzaju Wojska jakie chcesz rekrutować. Generalna zasada mówi, że im lepsza jednostka tym ma większe wymagania Zasobów.

Server
    CLA01
    Które jednostki powinienem rekrutować?

To zależy od Twojego stylu gry. Tak jak w przypadku Umiejętności, nie jesteśmy w stanie podpowiedzieć Ci najlepszej drogi, ponieważ wybór należy do Ciebie, Ty jesteś twórcą profilu. Eksperymentuj z różnymi jednostkami by dowiedzieć się która formacja najbardziej ci odpowiada.

Server
    CLA01
    Czy mogę dostać z powrotem Jednostki, które zginęły na polu bitwy?

Nie. Jeśli jednostka zginie na polu bitwy nie możesz jej odzyskać, chyba że posiadasz umiejętność wskrzeszenia podczas walki. Utracone jednostki są nie do odzyskania po zakończeniu bitwy, musisz je rekrutować od nowa. To czy masz umiejętność wskrzeszenia zależy od frakcji.

Server
    CLA01
    Nie mogę rekrutować nowych Jednostek!

Proszę upewnij się czy masz wystarczającą ilość Zasobów niezbędnych do rekrutowania nowej Jednostki. Pamiętaj, że różne oddziały powstają w różnych budynkach.

Server
    CLA01
    Czy mogę zobaczyć armię przeciwnika przed rozpoczęciem walki?

Tak, masz możliwość zobaczenia wojsk wroga PvE przed rozpoczęciem bitwy, jednak będzie to kosztowało pewną ilość Pieczęci Bohatera.

Server
    CLA01
    Nie mogę już rzucać czarów!

Wygląda na to, że wyczerpała się Mana potrzebna do rzucania Czarów. Uwaga: Niektóre Czary wymagają określonego czasu do odnowienia się, inne można używać tylko raz na bitwę.

Server
    CLA01
    Czy mogę zmienić moje oddziały zanim zacznie się walka?

Nie, po kliknięciu na wroga nie możesz już zmienić ustawienia swojego Wojska. Jeżeli chcesz zmienić ustawienie Armi musisz wycofać się z bitwy.

Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast