Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 47 of 47

Thread: Czat nie działa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Proszę Cię - przytoczę całość i ją zedytuję? Traktujmy się poważnie, nie traktuj mnie jak cynicznego oszusta, a tak właśnie robisz. Myślałem, że rozmowa przebiega na jakimś minimalnym chociaż poziomie.
    Ale i na takowe zachowanie jest prosta rada - żelaznym dowodem może być korespondencja otrzymana/wysłana przez drugą stronę.

Co do zasad: to można przecież wprowadzić sobie regulamin, że jak ktoś krzywo się spojrzy na nas to go pobijemy, a wina będzie po jego stronie bo nie przestrzega naszego regulaminu. Tak wygląda Twój tok myślenia/obrony BB.
    Nie rozumiesz, mówię jakiej argumentacji mogą użyć (bo tak można zmienić treść, tak jest coś takiego jak ps - i bez względu jak głupie by to musiało być żeby ktoś się bawił w coś takiego, to jest to możliwe). Nie mówię, że ja uważam, że Ty zmienisz treść. Automatycznie nie uważam Cię za oszusta. Jak najbardziej rozumiem o co Ci chodzi i tak jak mówię, to, że nie możemy cytować nie jest w porządku.

Ale przepraszam Cię to nie ja ustalam regulamin. To nie ja go egzekwuje. To nie moja wina, że dostałeś bana, ani to nie moja wina, że ktoś został potraktowany cenzurą i zdecydowanie nie bronię Pani BB. Mówię obiektywnie jak sytuacja wygląda.

Server
    CLA01
    Ależ ja nie płaczę o jakiegoś bana w jakiejś wirtualnej rzeczywistości - to byłoby żałosne, doskonale wiedziałem jak się zachowają - można czytać w nich jak w otwartej książce. Chodzi mi jedynie o unaocznienie jak gracze są manipulowani.

Server
    CLA01
    Ależ ja nie płaczę o jakiegoś bana w jakiejś wirtualnej rzeczywistości - to byłoby żałosne, doskonale wiedziałem jak się zachowają - można czytać w nich jak w otwartej książce. Chodzi mi jedynie o unaocznienie jak gracze są manipulowani.
    Ja bynajmniej nie czuję się manipulowana, jeśli już ograniczona nie tylko poprzez cenzurę/regulamin, ale też przez zmiany w grze, które nastąpiły w celu zwiększenia zysków. Jednak mogą mówić co chcą, tłumaczyć się jak chcą, to pewne rzeczy są tak jawne, że nie trzeba tego mówić.

Server
    CLA01
    Przedstawianie rzeczy innymi niż są w rzeczywistości, szczególnie w celu osiągnięcia korzyści bądź ograniczenia start jest właśnie definicją manipulacji.

Server
    CLA01
    Przedstawianie rzeczy innymi niż są w rzeczywistości, szczególnie w celu osiągnięcia korzyści bądź ograniczenia start jest właśnie definicją manipulacji.
    Ale gracz może być zmanipulowany tylko jeśli chwyta się na te zagrywki. W mojej opinii ofc

Server
    CLA01
    Dlaczego nikt wam nie przerwie tej dyskusji zdaniem:
    "Czat nie działa nie wiem co robic 'i' lista znajomych tez nie dziala 'i' lista gildi nie dziala, wlasnie to zauwazylem, nie moge grac druzynowych..."
    -_-

Server
    CLA01
    czat naprawiony zamykam
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5