Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 91

Thread: zablokowany czat, oraz część menu

Server
    CLA01

zablokowany czat, oraz część menu

Witam, mam problem z czatem dostępem do listy znajomych, a także do gildii, co pewnie wiąże się z niedziałającym, bądź zablokowanym czatem, ciężko mi stwierdzić na czym polega problem czy to jakiś błąd czy może jeszcze coś innego, w prawdzie na ogół nie korzystam z opcji czatu, jednak sytuacja mnie zmusiła do tego. A co gorsza, teraz gdy znalazłem osobę, która mogła by mi pomóc w dalszej rozgrywce czy też samej pomocy w teorii, co robić a czego nie nie mam jak go znaleźć ani się z nim porozumieć. Sprawa już jest przegrana, bo pewnie go nie znajdę, ale i tak będę wdzięczy za pomoc przy ogarnięciu tematu z zablokowanymi funkcjami menu w pasku po lewej stronie oraz z niedziałającym czatem

Server
    CLA01
    Mam to samo.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Problem związany z brakiem dostępu do czatu gry powinien zostać usunięty po dzisiejszej przerwie technicznej. Jeśli problem nie ustąpi, proszę, poinformujcie nas o tym. Postaramy się również przywrócić w tym czasie dostęp do listy znajomych i gildii.

W imieniu całego zespołu, przepraszam ze wszelkie niedogodności.

Server
    CLA01
    to samo

Server
    CLA01
    dalej nie dziala....

Server
    CLA01
    mi też nie działa, tak dla odmiany, bo przed łatką było ok

Server
    CLA01
    wczoraj aktualizacja i potem od około 19 do 21 nie było możliwości zalogowania się. Dzisiaj łatka i czat nie działa. Może nie grzebcie już w tej grze bo co jakieś zmiany to coś nie działa i nie można sobie pograć.

Server
    CLA01
    Ale naprawiliście.... :/

Server
    CLA01
    Ładna naprawa wcześniej od czasu do czasu czat działał a teraz głuchy na cztery spusty -gratulacje!!!!!!

Server
    CLA01
    nie dość że czat nie działa to jeszcze lista znajomych i gildii, naprawa jak się patrzy, nie ma co...

Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast