Results 1 to 2 of 2

Thread: Garść Propozycji

Server
    CLA01

Garść Propozycji

Może się z czymś powtórzę ale nie chciało mi się przeglądać wszystkich tematów, ale do rzeczy.
    1) W związku ze zmianami, bitwa w trybie boh. jest teraz bardzo długa i męcząca i dlatego proponuje przywrócić dawne przywództwo za smoczy lv, ale żeby nie działało ono na pvp. Jest to na pewno możliwe ze względu, że coś podobnego mamy na wyprawach (limity wojsk)
    2)Kupowanie, sprzedawanie i przenoszenie w większej ilości niż 1. Moim zdaniem najlepszą opcją było by np. wprowadzenie, że za pomocą klawisza shift + klik kupujemy po 10 sztuk.
    3)Moim zdaniem bezsensowna jest nowa rzecz w sklepie (do ulepszania itemków) dlatego że większość graczy nie ma itemków wartych polepszenia. Obecnie najlepsze rzeczy wypadają z teiru 13, i te osoby które sobie z niego porobiły to mają co ulepszać, pozostali jeszcze długo nie będą widzieć takiego sensu. W związku z tym proponuje wprowadzenie systemu składania artefaktu (np. zbierając jakiś surowiec itp)
    4)Wejście na wyższy tier sporo kosztuje, co jest bardzo uciążliwe dla osób które niedawno wbiły 30 lv i chcą jeszcze rozbudować zamek. Proponuje wprowadzić cykliczne wydarzenie (np. co kwartał) które by np. uruchomiło dawne kopalnie np. na tydzień czasu (i możliwość zebrania raz dziennie surowców)
    5)Smocza stal po osiągnięciu 13 tieru jest bezużyteczna. Jest to największy bezsens ideologi surowców w heroes i dlatego proponuje wprowadzić możliwość wykorzystania go na inne sposoby. Chciałbym jedynie zauważyć, że niektórzy gracze od momentu wejścia smoczej stali bardzo dużo jej zdobyli a teraz nie będzie to takie łatwe i trzeba to wziąć pod uwagę.
    6)Arena zmagań. Jest ona wysoce nie opłacalna ze względu na to, że zawsze robimy walki od nowa które zajmują sporo czasu a dostajemy praktycznie nic. Z kolei na wyższych poziomach nagrody chodź by w doświadczeniu są za słabe. Ja zrobiłem cała arenę w 3h (w tym czasie na czymkolwiek innym zdobyłbym o wiele lepsze nagrody) Moja propozycja odnośnie tego:
    a) Po zrobieniu etapu x jest możliwość zapisania stanu areny i wzięcia nagród. Następnego dnia, jeżeli zrobimy etap o jeden wyżej, otrzymamy nagrody z tego i poprzednich etapów.(jeżeli nie to reset do poziomu 0) Ponieważ ostatni etap to 24, to po zrobieniu tego etapu arena mogłaby się zresetować z powrotem do zera. Spowodowało by to chęć wspinania się coraz dalej w tej arenie.
    b) Zwiększenie nagród na wyższych etapach, tak by opłacało się je robić łącznie z poprzednimi etapami (Chodzi mi o to że np. 24 etap prawie opłaca się zrobić gdybym mógł to toczyć jako pojedynczą walkę, ale żeby do niego dojść muszę przejść wszystkie 23 nieopłacalne etapy)
    7)PvP. Od dawana wiadomo, że w pvp najwyżej jest ten kto najdłużej na nim siedzi, a nie najlepszy dlatego proponuje turnieje pvp co jakiś czas.
    8)Prestiż - wyszlifowana runa. Moim zdaniem ogólny pomysł był nawet dobry jednak ta runa nie jest zbyt opłacalna, dlatego że są to runy podobne do doskonałości / natężenia/ potęgi, które można dość tanio kupić u kupca, zmieniony jest tylko czas trwania do 3 dni. 1000 prestiżu to 20 wypraw, co czyni tą runę nieopłacalną. Proponuje albo wydłużyć trochę jej działanie albo zrobić z niej trochę potężniejszą runę, przez co będzie bardziej pożądana (np zamiast 50%/50%/50% dać po 60% alob do 2 statystych po 75%)

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    2)Kupowanie, sprzedawanie i przenoszenie w większej ilości niż 1. Moim zdaniem najlepszą opcją było by np. wprowadzenie, że za pomocą klawisza shift + klik kupujemy po 10 sztuk.
    Taa. Pamietam jak podczas świątecznego eventu chciałem przerzucić 1000 cukrowych lasek na drugiego bohatera.

Czy nie możnaby wprowadzić jakiegoś suwaka, którym możnaby przerzucić, bo tak klikanie po jednym szerzy upośledzenie :P

Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    6)Arena zmagań. Jest ona wysoce nie opłacalna ze względu na to, że zawsze robimy walki od nowa które zajmują sporo czasu a dostajemy praktycznie nic. Z kolei na wyższych poziomach nagrody chodź by w doświadczeniu są za słabe. Ja zrobiłem cała arenę w 3h (w tym czasie na czymkolwiek innym zdobyłbym o wiele lepsze nagrody) Moja propozycja odnośnie tego:
    a) Po zrobieniu etapu x jest możliwość zapisania stanu areny i wzięcia nagród. Następnego dnia, jeżeli zrobimy etap o jeden wyżej, otrzymamy nagrody z tego i poprzednich etapów.(jeżeli nie to reset do poziomu 0) Ponieważ ostatni etap to 24, to po zrobieniu tego etapu arena mogłaby się zresetować z powrotem do zera. Spowodowało by to chęć wspinania się coraz dalej w tej arenie.
    b) Zwiększenie nagród na wyższych etapach, tak by opłacało się je robić łącznie z poprzednimi etapami (Chodzi mi o to że np. 24 etap prawie opłaca się zrobić gdybym mógł to toczyć jako pojedynczą walkę, ale żeby do niego dojść muszę przejść wszystkie 23 nieopłacalne etapy)
    Zróbcie to, dobrze Wam sugeruje.

Arena jak i zapomiane ziemie dają beznadziejnie słabe nagrody w porównaniu do czasu jaki trzeba na nie poświęcić. Na razie nie opłaca się ich robić.
    Last edited by Tigger; 01.03.15 at 01:12.