Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 52

Thread: Dostęp do gry informacja. Wyszło szydło z worka

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Grabarz121 View Post
    Trochę czcionka nie ta, i polskich znaków brakuje w przekazie. Poza tym, prawie Ci się udało. Pozdro
    Nie ma to jak sie czepic tylko dla zasady czegos. Powiem ci tak fail 100% bo to edycja źródła strony była więc czcionka taka sama jak w oryginale wiec nie wiem o co ci chodzi, a poza tym gdzie ty nie widzisz polskich znaków?

Server
    CLA01
    Trochę czcionka nie ta, i polskich znaków brakuje w przekazie. Poza tym, prawie Ci się udało. Pozdro
    http://zapodaj.net/680881e5bd8c4.jpg.html

Server
    CLA01
    Z tym ostatnim to do kolegów z sąsiedniego tematu na liście, tam większą spine mają.
    Odnośnie popełnionych błędów przy edycji:
    - nie dałeś spacji po pierwszym "że,"
    - odnośnie czcionki jest to widoczne, chociażby po szarym odcieniu "M" w słowie "Mamy" i tym "M" w "MMHO", przyjrzyj się sam
    - brak polskich znaków w słowach: "nieokreslony", "błedu", "która" (ogólnie wyrwane z kontekstu, bo "która" nie pasuje, bardziej "którą"), "naskrobalismy", "sie" ("sie" to możesz powiesić, powinno być "się")
    - brak przecinków w kilku widocznych miejscach, a konkretnie: przed "ponieważ", oraz przed stwierdzeniem "jak nam kac przejdzie".

Server
    CLA01
    Z tym ostatnim to do kolegów z sąsiedniego tematu na liście, tam większą spine mają.
    Odnośnie popełnionych błędów przy edycji:
    - nie dałeś spacji po pierwszym "że,"
    - odnośnie czcionki jest to widoczne, chociażby po szarym odcieniu "M" w słowie "Mamy" i tym "M" w "MMHO", przyjrzyj się sam
    - brak polskich znaków w słowach: "nieokreslony", "błedu", "która" (ogólnie wyrwane z kontekstu, bo "która" nie pasuje, bardziej "którą"), "naskrobalismy", "sie" ("sie" to możesz powiesić, powinno być "się")
    - brak przecinków w kilku widocznych miejscach, a konkretnie: przed "ponieważ", oraz przed stwierdzeniem "jak nam kac przejdzie".
    ale troche polskich znakow jest ;] po prostu nie przykladałem sie a odnosnie czcionki tak z ciekawosci jak bys mi to mogl w paincie zaznaczyc bo patrze na to edytowane i to pod spodem i za nic nie moge dostrzec gdzie;]

Server
    CLA01
    ktoś spieprzył na serwerze a ja mam tracić w imię czego???

Server
    CLA01
    już działa

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Hahahaha, nie wierze normalnie

Server
    CLA01
    chcialbym wyrazic podziekowania dla modow za to ze jednak maja poczucie humoru i nie kasuja tego watku

Server
    CLA01
    albo wszyscy tropia mnie w realu i nie ma kto usunac tego

Server
    CLA01
    Dobrze Ci to wyszło. Może i zabawne , ciekawe jednak jak odniosą się do tematu kiedy spadnie im kwota dotacji. Będziesz pierwszym posądzonym o publiczne znieważenie twórców gry. Czytałem w grze sporo opinii pt. "więcej im nie zapłacę".

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast