Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Bitwa

Server
    CLA01
    [COLOR="rgb(0, 0, 0)"]Polać temu Panu! [/COLOR]

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Blood17 View Post
    4 lisze i duchy ??? i jak ci idzie z wiwerna ?? rozumiem ze ze stratami
    robiłem wiwkę z necro wojem, same arcylisze i 1 widmo, czułem sięprzy nim jak lamus, facet miał większe obrażenia niż ja, wiec nekron jest łatwie, wiwkęrobiłem w tym tygodniu, zresztą prawie udało mi sięzrobić samemu, prawie bo w 3 rundzie stwierdziłem że walę jednostki niech giną i pocisnąłem wszytkim czym mam na wiwkę, po ubiciu jej miałem dość siły żeby zniszczyć pająki ale wiwka jak to wiwka wróciła do pełni sił i taka trochęgłupi strata, później waliłem ją do 30 rundy 1 gryfem i podstawowym atakiem klera ale dałą radę się leczyć bo wzywała jednego pajączka na koniec moich ruchów(nawet po tych czekających) ogólnie da sięją zrobić klerem ale necro ma łatwiej w tym wyopadku

Jestem z Krakowa - konkretnie z okolic Ryneczku
    Server
    CLA01
    Niestety, mi się też to zdarzało i jest to bardzo frustrujące

JJKILLER's Avatar
    Server
    CLA01
    Mam powoli dosyć tej gry!!!
    ***, trzeci raz podchodzę do bitwy z Kat Sandro i kiedy już mam wygraną na wyciągnięcie ręki to ta *** gra się zawiesza!!!!!!!
    Czy ktoś weźmie ten *** problem na klatę i pooddaje mi to co straciłem i nie mogłem wygrać? Bo jakaś banda **** nie potrafi zrobić czegoś porządnie, tylko daje ludziom *** do zabawy i oczekuje że będą im za to płacić???
    OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI A NIE SIEDZENIA W CZARNEJ, GŁĘBOKIEJ ***!!!
    Last edited by Nishiyma; 20.06.15 at 09:35.
    Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by JJKILLER View Post
    Mam powoli dosyć tej gry!!!
    ***, trzeci raz podchodzę do bitwy z Kat Sandro i kiedy już mam wygraną na wyciągnięcie ręki to ta *** gra się zawiesza!!!!!!!
    Czy ktoś weźmie ten *** problem na klatę i pooddaje mi to co straciłem i nie mogłem wygrać? Bo jakaś banda **** nie potrafi zrobić czegoś porządnie, tylko daje ludziom *** do zabawy i oczekuje że będą im za to płacić???
    OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI A NIE SIEDZENIA W CZARNEJ, GŁĘBOKIEJ ***!!!
    ta przy trzeciej rundzie sandra zawiecha to jest ciężka sprawa, jak się asmemu robi to nawet i godzinęsiego robi, więc zawiech u niego to największy ból tyłka, nic nie zrobisz ,spróbuj zrobić to w czasie gdzie jest mało osób, np w nocy

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2