Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 64

Thread: DYSKUSJA - zmiany wersji 139 , z dnia 11 lutego

Server
    CLA01
    semiangel.. na pvp nie ma czegoś takiego jak walka dystansowa... szczególnie w rozgrywkach przystać vs necro... a blaski to co.. nie są jednostką dystansową? a ich def pozostał bez zmian... i masz tu 61 do 28 na korzyść blasków (przy defie na poz 1659).. pamiętaj, że ten lisz musi jeszcze wyjść, żeby walnąć... a blask nie... z resztą o czym my rozmawiamy.. widziałeś kiedyś lisze na pvp? mówię oczywiście o przypadkach graczy, którzy się w to bawią regularnie

..i gdzie Ty znalazłeś te mobki co maja znacznie obniżone resy na pierwotną.. ja nie widzę zmian

z resztą te kombinacje przy jednostkach to pryszcz.. człowiek się przyzwyczai... trochę taktykę zmieni.. huk

bardziej niepokojący jest kierunek zmian dotyczących reszty... za mało ludzie wydali na surke w sklepie.. to zdjęli możliwość wykonywania questów na hckach... teraz musisz wybrać... albo robisz tiery albo exp... to jest bez sensu

zmiany w bosach.. no ja Was proszę.. to nie jest trudniejsza rozgrywka.. to sa kretyńskie skile, które na 100% zdejmą Ci jednostki i to na dodatek zbugowane.. te ostatnie etapy teraz, w większości przypadków to jest jedno i to samo.. posiłki, soul, rozkaz i dawaj na bossa... i pada w pierwszej rundzie... gdzie tu taktyka?!

po co wprowadzać nowe questy dla zwykłych lv20 jak oni maja co robić.. jeszcze sporo fabuły przed nimi

no i to co mnie wkurza najbardziej.. bugi w skilach.. ile tu zostało juz napisane na temat zbugowanego całunu?!. i szanowne bb nawet pisze, że naprawiło... i co?.. i d...
    jak było, tak jest... jeśli mobek ma nieparzysty ruch... zawsze zasięg źle pokazuje...
    ile juz się pisało o skilach, które działają po dispelu?!. zepsucie pustki na posiłkach... szanowne bb pisze, że naprawiło... i co?.. i d...

Server
    CLA01
    A ja dla odmiany pochwalę. Ta aktualizacja wreszcie wnosi coś nowego. gra się zmienia i eweluuje.
    Nie rozumiem waszych pretensji i żali. Sam gram ryckiem i prawda jest taka ze blaski byly wykozaczne i nadal sa choc fakt ze nie moga osepic kazdego akurat fabularnie jest spoko. lekkie utrudnienie. Nie na kazda bitwe trzeba zabierac 6 oddziałów blasków. Moze czasami trzeba postawic na urozmaicenie.
    Pojawiły sie nowe misje co bardzo cieszy. Moim zdaniem troche zbyt latwe dla nizszych poziomow. Powinno sie cos pojawic dla graczy ktorzy skonczyli fabule a nie dla tych ktorzy jeszcze nie doszli do 30 lvl. Im przeciez ta gra zdecydowanie jeszcze sie nie nudzi. Natomiast dodatkowa tura rycka jest bardzo pomocna. Nie wiem czy nie az za bardzo.
    Jesli chodzi o dodatkowe zdolnosci to tyko sie cieszyc a koszt 250 pieczeci za ich zmiane to nie tak wiele jesli kupujesz sobie "zwierzatko" za 7K pieczatek. Nie ma co plakac!
    Narzekanie ze zmieniły sie misje tygodniowe są idiotyczne. Właśnie bardzo dobrze ze się zmieniły i powinny sie zmieniać co jakiś czas zeby nas zaskakiwać. Fakt natomiast ze walki z Valrokiem nie jesteśmy już w stanie skończyć bez strat. Totemy sa niezniszczalne, moim zdaniem jednak niepotrzebnie.
    Co faktycznie nie wyszło w tej aktualizacji to ulepszanie artefaktów. Koszt kosztem, moim zdaniem nie jest za wysoki. Chcesz mieć najlepszy sprzęt to musisz zapłacić. Nie ma nic za darmo. Nie rozumiem natomiast dlaczego nie wszystkie można ulepszać. A ulepszyć można tylko te które są słabsze. Przecież chciałbym podnieść statystyki swojej najlepszej broni a nie szukać innych.

Server
    CLA01
    Jeśli miałbym oceniać plusy i minusy każdych wprowadzonych zmian - musiałbym bardzo dużo czasu spędzić przy spisaniu wszystkich elementów jakie powinny być brane pod uwagę z każdym zmienionym w świecie Ashan detalem. Zbieranie masowych informacji na temat zmian jakie powinny zaistnieć / bądź też nowości żeby gra była urozmaicana i wzbogacana w nowe możliwości powinny być poddawane masowym testom przez ludzi z odpowiednia wiedzą na temat gry a nie tylko zwiększanie statystyk błędnymi i niedorzecznymi zmianami.

Wahania balansu są nie do przyjęcia! Jak wy to sobie wyobrażacie?
    Gracz x decyduje się na grę Nekro, zna wszystkie zalety i wady tej klasy, tworzy własną taktykę, kompletuje odpowiedni ekwipunek żeby umiejętnie operować jednostkami i jaki jest finał? Zmiany!! To jak podpisanie umowy, której jedna ze stron nie dotrzymuje słowa i zmienia ją w zależności od potrzeb - w ten sposób nie znajdziecie rozwiązania na odpowiedni balans pomiędzy dostępnym klasami/rasami.

Ulepszanie artefaktów - świetnie, że można modyfikować już i tak zajebiste artefakty na jeszcze potężniejsze.
    Czy ktoś pomyślał o "legendarnych artefaktach" jaką teraz mają wartość? Otóż odpowiem - mają wartością jedynie kolekcjonerską, ze względu na to, że jest to najrzadszy i najcięższy do znalezienia artefakt w świece Ashan.
    Naprawdę nikt nie wpadł na pomysł, że bonusy jakie dają te artefakty powinny zostać zwiększone co najmniej dwukrotnie?

Tiery, jakoś pominąłem wcześniej ten temat a jest to jedna z głównych atrakcji w tej grze.
    Nie wnikam kto jaki ma już poziom tiera, bo na pewno znalazły się cwaniaczki, które w bardzo szybkim czasie znalazły sposób żeby osiągnąć maksymalny poziom tiera bez większego wysiłku.
    Na jakiej podstawie obliczano surowce potrzebne do osiągania coraz to wyższych poziomów tiera za coraz to większą sumę?
    Z pewnością nie są to możliwe do zdobycia surowce "w krótkim odstępie czasowym" - dla gracza oszczędnego (nie płacącego za wersję beta).
    Złoto - suma jaką trzeba uzbierać jest absurdalna i nieadekwatna do możliwości zarobienia/zdobycia takich ilości w grze (w krótkim odstępie czasowym). Chyba nikt nie wziął tego pod uwagę (albo zrobił to specjalnie), że złoto to surowiec za który praktycznie kupuje się wszystko.
    W wyniku moich obserwacji śmiało mogę zażartować, że "tiery" to nic innego jak gigantyczna pożyczka, którą trzeba spłacić.
    Dobrym rozwiązaniem może być wprowadzenie nowych potworów + dodatkowy tygodniowy, za których zabicie będzie można zdobyć wyłącznie złoto.

Zapomniane Ziemie - to legendarna wyprawa w świecie Ashan. Miałem okazję zagościć na niej kilka razy i tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć po takim wyzwaniu. To miejsce miało być dla zabawy, sprawdzenia umiejętności, finalizowane odpowiednim przedmiotem, który mógłby zrehabilitować czas poświęcony takiej rozgrywce, niestety za każdym razem jest to loteria, która niczego nie gwarantuje.

Na razie tyle zostawiam swoich spostrzeżeń.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Hmm, nie wiek jak u innych ale mi sie non stop respia stwory pilnujace kapliczek (nawet jeśli wcześniej ich tam nie było) i za każdym razem odnawiaja sie niczym zwykłe mobki poilnujace surowcó. Plus Szepczace Równiny - od zmiany już czwarty raz odblokowuje sobie przejścia, wnerwia to niepomiernie.

Server
    CLA01
    Ulepszanie artefaktów powinno odbywać się na zasadzie surowców + losowości, a pieczęcie jedynie dodatkiem, żeby ten % losowości zwiększyć, a nie żeby były jego podstawą. Przykładowo, złoto, które nadal potrafi się marnować, a wydawana ilość na szanse ulepszenia byłaby równa wartości artefaktu x5 za każdy 1% szansy na ulepszenia. Oczywiście za złoto byłby limit (25-50%?), a dopiero potem w gre wchodziłyby pieczęcie (1% - 50pb?). Sam efektu ulepszania jest śmieszny, bo czym że jest 34 mocy na przedmiocie zawierającym tej mocy 700? Ja wiem! Żartem. Wg. mnie ulepszenie powinno zmieniać jakość przedmiotu, za każdym razem zwiększając wszystkie jego statystyki o dany %, oczywiście % byłby różny pod względem jakości, z jakiej na jaką chcemy ulepszyć (przykładowo 5% z mniejszego na większy, 10% z większego na pradawny, 15% z pradawnego na legendarny). Może wtedy miałoby to sens, teraz tak jak już wcześniej wspomniałem, jest to żart ze strony BB.
    Podsumowując pseudo balans jest to kolejna głupota ze strony BB, okrada się najczęściej używane arcylisze z ataku i obrony, dla gównianego 1 zasięgu i 1 inicjatywy, to ja już wolałem jak było wcześniej niż teraz, w sumie to nikt nie narzekał, to jednostki przystani i nekropolii nie muszą być identyczne, po tym teraz tylko patrzeć, jak arcyliszom dadzą odrętwienie nie działające na żywych, ot tak, żeby było śmieszniej i jednostki nie mogły wykorzystywać tego przeciw sobie w pvp. Do tego to całe niezdecydowanie, albo coś działa na konstrukty, nieumarłych i duchy albo nie działa - zdolność płomieni nie działa, ale zdolność z księgi już tak? Zdecydujcie sie!!!

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Kiedy wreszcie oddzielicie to durne pvp od pve??????????????????????????????????????????????? ????

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Aha, i krótko sie nacieszyliśmy możliwościa edycji swoich postów :/

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze. Czekamy na dalsze opinie i sugestie.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    To może w czasie czekania na dalsze opinie i sugestie już zajmiecie się tymi co napłynęły?

Server
    CLA01
    Ja to bym dodał poświatę do ulepszanych artefaktów. Bardziej skoksowany koloru czerwonego, mniej niebieski itp

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast