Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64

Thread: DYSKUSJA - zmiany wersji 139 , z dnia 11 lutego

Server
    CLA01
    wypowiem się, bo ręce mi opadły po tej upce...to "ulepszanie artefaktów" to farsa... 3k sealsów za +32 do statów.. ja Was proszę!! ale ok.. nikt tego kupować nie będzie i tyle

ale kolejny nerf jednostek nekro to juz przesada... gdzie jest niby ten balans, jak w trakcie "odrodzenia" stworzeń nekropolii wszystkie jednostki dostały po dupie pod względem defu i teraz znów im staty obniżają... gdzieś tu, na tym forum kiedyś zrobiłam takie porównanie defu analogicznych jednostek poszczególych frakcji i tam zdecydowanie lepiej przystań wypadała... to czemu znów nekro nerfią?! i czym na to pvp chodzić teraz nekrusem?! ghulami?! wcześniej rządził kler na pvp.. teraz do niego rycek przystani dołączy i będzie git.. gdzie tu jest balas pytam się po raz wtóry?! gdzie jest to wsłuchiwanie się w vox populi jak wszyscy trąbili o przesadzonych gryfach i gwardii, a tu jedyną jednostkę nekro na pvp się nadająca nerfią?!

co do braku możliwości robienia questów na hckach... najprostsza droga do pozbycia się kolejnych graczy... kto lubił farmić, farmerem zostanie ale większość bez celu mobków tłuc nie lubi znudzi się tym badziewiem i sobie pójdzie... gratuluję BB.. pięknie kładziecie klasykę

Server
    CLA01
    Właśnie zrobiłem Al-Kadhira, jedno ułatwienie się pojawiło, że Al już do nas nie strzela, w zamian za to dostał spowalnianie i wypaczone wymiary na dwie rundy, poprawioną pętlę czasu, do tego żywiołaki światła i więcej żywiołaków ziemi...

Co do płomyków, to do tej pory było po prostu za dobrze i tyle, wampirki dostały podobnego nerfa już wcześniej i jeszcze bardziej na tym straciły. W sprawie bohaterskich na questach to dali ciała, jednak nie teraz, tylko poprzednio pośpieszyli się z ich wprowadzeniem, przez co farmienie smoczej stali było absurdalnie łatwe i teraz część graczy czuje się pokrzywdzona.

Server
    CLA01
    ... a całun nadal źle wskazuje zasięgi jednostek z nieparzystą liczbą ruchu

Server
    CLA01
    .. i to *** od monków znów zjada jednostki nawet jak się zdejmie skil dispelem przed końcem walki!!!
    Last edited by BB_Naerjan; 12.02.15 at 15:03. Reason: Wulgaryzmy

Server
    CLA01
    Taki to był patch ze sie zalogowac nie można, ale za to mamy ulepszenie przedmiotow, oczywiscie mozna kupic w sklepie pay to win coraz bardziej

Hecia's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Bug z kupka zlota naprawiony,kto sie nachapal do tier 13 ten ma
    Nie przeżyje tego, że ta laska wrzuciła tego buga na forum....

Server
    CLA01
    ja po zmianach płacze nekro mag. co oni się doczepili tych liszy co poprawki to lisze tracą na wartości, to ze bossów zmienili to i dobrze ale od magów wara

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    A ja się pytam dlaczego rycerz skoro ma krytyki od mocy i dostał drugi ruch, to dlaczego nie dali mu krytyków od magii?!

Powinien to również otrzymać! - Przecież rycerz może teraz napierdzielać magią. A bez krytyków od magii, to będzie dalej taki znerfiony. Zróbcie coś z tym!

Oczywiście, żeby nie było, to magom nie dawajcie, bo rycerz ma być najlepszy!
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Już dawałem w jednym wątku, ale macie i tutaj:
    http://zapodaj.net/2dbfb73561769.jpg.html

Server
    CLA01

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast