Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 151 to 160 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Myślę, że nie zresetują, bo pozostawienie dotychczasowych postaci, będzie mega - prezentem, zapłatą za udział w "becie" (oby nie jedynym...).

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by semiangel View Post
    Myślę, że nie zresetują, bo pozostawienie dotychczasowych postaci, będzie mega - prezentem, zapłatą za udział w "becie" (oby nie jedynym...).
    tak bedą rozsyłąć prezent y graczom, pójdzie im to szybko i sprawnie jak prezent na święta

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Postaci nie zresetują na 100%, nawet gdzieś o tym pisała BB_Naerjan.

Słuchajcie jakby testerów banowali za testowanie i wyszukiwanie bugów to chyba byłby już koniec świata

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Ten wątek:

C'mon ludzie, to tylko cyferki na ekranie. Po co tyle dumu. "Och nie, tamten dzieciak ma o 300 punkcików więcej niż ja"

Swoją drogą, technicznie żeby nafarmić te itemy to trzeba było zmasakrować swoją psychikę robieniem katapult. Więc ja nie wiem.... też mógłbym śmigać w takich, ale stwierdził, "a nie chce mi się". Natomiast ci co wybili wysokie teary bez zakupu PB - gratulacje za upór, ja go nie mam, ale nie będę z tego powodu czuł się źle ^^

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    tak bedą rozsyłąć prezent y graczom, pójdzie im to szybko i sprawnie jak prezent na święta
    W sumie to nadal nie niego czekam hehe

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Postaci nie zresetują na 100%, nawet gdzieś o tym pisała BB_Naerjan.
    BB_Naerjan pisała również (wielokrotnie), że czat już jest naprawiony...
    Pisała, że biorą pod uwagę opinie graczy...
    Pisała, że pracują nad potwierdzeniami wydania pieczęci...
    Pisała...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    BB_Naerjan pisała również (wielokrotnie), że czat już jest naprawiony...
    Pisała, że biorą pod uwagę opinie graczy...
    Pisała, że pracują nad potwierdzeniami wydania pieczęci...
    Pisała...
    Bo był naprawiony. Nawet jeżeli na jeden dzień lub kilka h, to mówiła prawdę.
    Jakby tak całkiem nas ignorowali, to pewne zmiany nie zostałyby wprowadzone.
    Możliwe, że pracują, a raczej z tego co ja pamiętam to mówiła, że czeka na zgodę od developera (przynajmniej w jakimś wątku, który czytałam).

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Grabarz121 View Post
    W sumie to nadal nie niego czekam hehe
    mi dali po 3 monicie i 2 tygodnie po świętach, najlepsze jest to że od odebrania prezentu codziennie na każdym komputerze jakim sie loguje pojawią mi się na środku nad premią dzienna szary przycisk od bonusowej nagrody, szkoda że jak wchodzę to pisze że prezent jest zabrany

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Bo był naprawiony. Nawet jeżeli na jeden dzień lub kilka h, to mówiła prawdę.
    Nie wiem jak w Twoim świecie, ale w moim, jeżeli coś jest naprawione to... działa poprawnie i nie na chwilkę. W przeciwnym przypadku nie ma mowy o naprawie tylko o tzw. druciarstwie.
    Dowodem na ignorowanie jest fakt, że setki graczy od miesięcy wnosi o wprowadzenie potwierdzenia wydania pieczęci. I jaki efekt? Olewka.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Nie wiem jak w Twoim świecie, ale w moim, jeżeli coś jest naprawione to... działa poprawnie i nie na chwilkę. W przeciwnym przypadku nie ma mowy o naprawie tylko o tzw. druciarstwie.
    Twierdzisz, że jak żona/kobieta/mama (nieistotne) każe Ci coś naprawić, to jest to potem sprawne do końca życia? To powiem Ci masz talent. W moim świecie za chwilę zepsuje się kolejna rzecz, coś ktoś znowu urwie, coś się po prostu stanie A to, że będzie to kolejna rzecz, a nie koniecznie ta sama, to nie znaczy, że nie ma to związku z czatem, który tutaj się traktuje jak jeden komponent, kiedy w rzeczywistości w takiej grze wszystko jest o wiele bardziej złożone. Nie mówię, że trzeba ich bronić, bo można się przyczepić do wielu rzeczy, ale też drażni mnie takie podejście, że ciągle kłamią, ciągle robią coś źle, wszystko jest w wgl bezsensu itd... Bo gra ma też dużo atutów dlatego, że pracują na nią Ci wszyscy ludzie, których wiecznie krytykujecie. Ja nie wiem jak w Twoim świecie, ale w moim na mnie bardziej działa marchewka niż kij

Page 16 of 19 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast