Page 15 of 19 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 141 to 150 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    dość tego ! przetrawiłem wiele bezsensownych lub totalnie głupich pomysłów UBI - ale takich zmian już nie akceptuję !!!
    ważne walki bohaterskie zmieniono na bossy, nie ma możliwości skorzystać z poziomów bohatera...mało tego nie ma żadnych nagród za walki ... przejście tygodniowego bez strat jest właściwie już niemożliwe ... znerfiono klera nie wiadomo dlaczego ...wszystko w tej grze jest właściwie za $$$ i tylko i wyłacznie za $$$
    odchodzę z tej gry i nie wracam...gratulacje dla twórców , nie ma co
    teraz to już z 1000 razy lepiej się gra w poczciwe H3 , daje słowo ...

Server
    CLA01
    to w sumie żeby dupska nie przestawały co niektórych boleć...

czeeeeść ><

Server
    CLA01

Server
    CLA01
    wstawianie na forum obrazków to bania mała ;p

niech to mod poukłada bo nie wiem co to za zasadny ze nie mozna edytować swoich postów heh
    Last edited by Thorangel; 14.02.15 at 14:54.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by redthunder View Post
    Więc nie rzucaj oskarżeniami o oszustwo Panie marianescu, bo świadczy to tylko o Twoim poziomie, który btw. uważałem za ciut wyższy.
    Jednak nie zrozumiałeś, cóż, może jeszcze nie czas na Ciebie. Może z czasem i Ty zaczniesz podwyższać sobie poprzeczkę. Co do mojego poziomu - ok, możesz mieć zdanie jakie Ci się żywnie podoba. Inną sprawą jest, że nie musi być zgodne z rzeczywistością.
    Spróbuję ostatni raz - czy podrywanie dziewczyny kolegi który jest w wojsku, na długim wyjeździe jest ok czy też nie?

Quote Originally Posted by redthunder View Post
    I na koniec powiedz mi z ręką na sercu marianescu, czy nigdy nie skorzystałeś z jakiegoś błędu w grze? Choć to bez związku bo nie rozmawiamy o błędach, pytam z czystej ciekawości.
    Czytasz nieuważnie, wcześniej wyraźnie napisałem, że nie bawią mnie "osiągnięcia" zdobyte na nierównych zasadach, wykorzystujące niezamierzone i ciche eksploity.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Thorangel View Post
    Fascynujące, poziom dyskusji spod monopolowego, dobrze że chociaż część trzyma fason. Możecie na mnie wieszać hejty, przynajmniej będą bardziej konstruktywne.
    Fajnie wiedzieć, że moderator udaje i czasem tu zaglądnie oraz, że ma doświadczenie w fascynujących dyskusjach spod monopolu, bo wie kto trzyma fason, a kto nie.
    Gratuluję "konstruktywnego" profesjonalizmu" niewiele wnoszącego do dyskusji.
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Bez urazy-dla niektórych to nie jest gra- to są zawody-dla mnie nie.Maurycy

Server
    CLA01
    BB w tej grze nie ma odwagi do ukarania za bugusing, może jest to zaplanowane, żeby na końcu zabawy dać wszystkim niespodziankę, aby wszystkie przemaniaczone godziny odbiły się czkawką. Osobiście to życzę Wam hard resetu na dzień przed zakończeniem fazy beta Bo nigdzie nie napisali, że nie mogą tak zrobić, skoro wszyscy twierdzą, że jest tak prosto, że fabułę robi się w 2 dni. Pozdro.

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Grabarz121 View Post
    BB w tej grze nie ma odwagi do ukarania za bugusing, może jest to zaplanowane, żeby na końcu zabawy dać wszystkim niespodziankę, aby wszystkie przemaniaczone godziny odbiły się czkawką. Osobiście to życzę Wam hard resetu na dzień przed zakończeniem fazy beta Bo nigdzie nie napisali, że nie mogą tak zrobić, skoro wszyscy twierdzą, że jest tak prosto, że fabułę robi się w 2 dni. Pozdro.
    To by było piękne. Nic tylko zrobić sobie popcorn i cały dzień przeglądać forum

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Grabarz121 View Post
    I właśnei dlatego nei poświęcam na to własnych pieniędzy praz mniej czasu niż z poczatkiem, nigdzie nei jest napisane że nie zresetują postaci, zreszta wszyscy wiemy jak wspaniale jest poinformowana Polska obsługa gry,

Page 15 of 19 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast