Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 131 to 140 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    Widzę że niektórzy nadal nie widzą - albo nie chcą widzieć - różnicy pomiędzy błędem w grze a zmianą zasad. Błędem można nazwać zawieszenie postaci na portalu, a nie sytuację, o którą ta cała wydumana afera.

Pokrótce:
    1) możliwość powtarzania questów była od zawsze i nie zaczęła się dopiero z wprowadzeniem tierów; umówmy się - ktoś kto miał 500 w ranku trudnych przed tierami dochodził do tego identyczną metodą co ten, co miał 1 300 - jedynie kwestia poświęconego czasu decydowała o różnicy;
    2) wypadanie mniejszych, zielonych artów z walk bohaterskich o tierze równym tierowi mocniejszego gracza było zaplanowane przez twórców gry.

Naprawdę nie ma w tym żadnej filozofii, równie dobrze można było się czepiać właśnie wpuszczania na wyprawy i farmienia ich w ten sposób w powiedzmy 20 min, co, taki "błąd" w grze nie przeszkadza? Jakby taką wyprawę nr 9 wszyscy mieli robić w party i inwestować każdorazowo surowce na pieczętowanie to jakoś śmiem wątpić, czy itemki z 9tki - sprzed aktualki, która zmniejszyła ich wartość - byłyby noszone przez taką ilość graczy.

A za zmianę reguł gry odpowiedzialność ponoszą tylko i wyłącznie jej twórcy, więc do supportu proszę kierować swoje gorzkie żale, a nie do tych, którzy grali korzystając z obowiązujących w danym czasie reguł.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Yarek85 View Post
    Widzę że niektórzy nadal nie widzą - albo nie chcą widzieć - różnicy pomiędzy błędem w grze a zmianą zasad. Błędem można nazwać zawieszenie postaci na portalu, a nie sytuację, o którą ta cała wydumana afera.

Pokrótce:
    1) możliwość powtarzania questów była od zawsze i nie zaczęła się dopiero z wprowadzeniem tierów; umówmy się - ktoś kto miał 500 w ranku trudnych przed tierami dochodził do tego identyczną metodą co ten, co miał 1 300 - jedynie kwestia poświęconego czasu decydowała o różnicy;
    2) wypadanie mniejszych, zielonych artów z walk bohaterskich o tierze równym tierowi mocniejszego gracza było zaplanowane przez twórców gry.

Naprawdę nie ma w tym żadnej filozofii, równie dobrze można było się czepiać właśnie wpuszczania na wyprawy i farmienia ich w ten sposób w powiedzmy 20 min, co, taki "błąd" w grze nie przeszkadza? Jakby taką wyprawę nr 9 wszyscy mieli robić w party i inwestować każdorazowo surowce na pieczętowanie to jakoś śmiem wątpić, czy itemki z 9tki - sprzed aktualki, która zmniejszyła ich wartość - byłyby noszone przez taką ilość graczy.

A za zmianę reguł gry odpowiedzialność ponoszą tylko i wyłącznie jej twórcy, więc do supportu proszę kierować swoje gorzkie żale, a nie do tych, którzy grali korzystając z obowiązujących w danym czasie reguł.
    Wam to na rękę, że skasowali teraz możliwość bohaterskich, nie? Czujecie się tacy lepsi, mocniejsi. Mam nadzieję, że do czasu aż zrobią wyższe poziomy wypraw

Zrób człowieku jedną "normalną" 9, tak jak kiedyś były a nie puszysz się jak paw, bo poznałeś myk z wpuszczaniem. Sam pamiętam wyprawy, gdzie kombinowało się jak zrobić np. łucznika na 11 itd. Wyprawy były WYZWANIEM a nie to co teraz, kto bardziej kombinuje tym bardziej jest zajebisty. Propsy dla Was. Marianescu dobrze Wam napisał. Prawda w oczy kole.

Server
    CLA01
    miHAU92 ja Ci nie muszę niczego udowadniać i nie mam takiego zamiaru, i to nie ja się puszę, tylko Ciebie boli to że inni grali i wydropili to co wydropili a Ty nie.
    Widzę że dalsza dyskusja w tym wątku nie ma żadnego sensu, bo ja piszę rzeczowe argumenty, a Ty podniecasz się screenami z profili. Powtórzę po raz ostatni - pisz swoje żale do twórców gry, jaka to niesprawiedliwość dziejowa się stała, że nie miałeś żadnego znajomego z t13, który chciał z Tobą bohaterskie walki robić.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Yarek85 View Post
    (...)
    Bardzo dobrze napisane!

I przy okazji takie OGŁOSZENIE:
    Last edited by Thorangel; 13.02.15 at 22:53.
    iSKYLER

Server
    CLA01
    To napiszcie mi gdzie ktokolwiek z BB napisał, że to wypadanie itemów było założone, równie dobrze można twierdzić, że zamierzone było umożliwienie komuś wpuszczanie ludzi na podwójne bitwy lub zbieranie kupki złota. Ja napisałem ticketa o tym 13 tierze, nawiązałem kontakt z supportem i okazuje się, że to nie było zamierzone, a BB się zastanawia co z tym faktem zrobić. Także jak wam wszystkim odbiorą te itemy to będę się śmiał Swoją drogą bardzo śmieszne jest jak piszecie, że nas pośladki bolą o itemy itp. Tak się składa, że każdy z nas ma super gear z 9 i nie ma podstaw do jakiejkolwiek zazdrości, w gruncie rzeczy każdy miał już cały gear wyfarmiony przed tym bugiem z wpuszczaniem. Cieszę się, że ten topic jest tak wałkowany bo ktoś w końcu musi nagłośnić politykę BB która z całą pewnością najbardziej uderza według mnie w nowych graczy.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by TheRahr View Post
    To napiszcie mi gdzie ktokolwiek z BB napisał, że to wypadanie itemów było założone, równie dobrze można twierdzić, że zamierzone było umożliwienie komuś wpuszczanie ludzi na podwójne bitwy lub zbieranie kupki złota.
    Jest zrozumiałe, że można mieć o to żal. Natomiast inną kwestią jest to, że GRA NA TO POZWALAŁA. Osoby, które to zauważyły, to wykorzystały bo takie były reguły.

A prawda jest taka, że UBI wpadło we własne sidła wprowadzając niby innowacje i zmiany do gry. Przypominam i mówię to wszystkim, że najgorsza aktualka jaka była, to wtedy, kiedy podwojono prawie wszystkim jednostkom ruch na planszy. Zabiło to bardzo, to, czym na początku UBI się chwaliło, serce tej gry, czyli walki. Skoro chcą robić z tego fliperówkę, to będą mieć tilty, bo wielu graczy już odeszło bez powrotnie, wielu odchodzi i wielu pewnie odejdzie.

Żal miejcie o to wszystko do UBI, to oni mają słaby zespół, czy też managerów od rozwoju tej gry. Dla mnie osobiście to jest bardzo przykre, że z takiej zajebistej gry, z takimi możliwościami i potencjałem, robią coraz gorszy produkt.
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by TheRahr View Post
    To napiszcie mi gdzie ktokolwiek z BB napisał, że to wypadanie itemów było założone, (..)
    No wiesz, samo rozróżnienie, że t13 wpadaly fiolety i niebieskie, a osobom towarzyszącym tylko zielone, świadczy o tym, że było to zamierzone. Potwierdza to również umieszczenie informacji "Tryb Bohaterski: Tocząc bitwy na wyższym Trierze niż Twój, otrzymasz łup odpowiadający najwyższemu już zdobytemu Tierowi" w części poświęconej zmianom, a nie naprawie błędów, w ostatniej informacji o zmianach.
    Może coś źle zrozumiałeś z odpowiedzi supportu. Zresztą życzę powodzenia w dalszych skargach do pomocy, że ktoś sfarmił fajniejsze arty niż Twoje
    Last edited by redthunder; 13.02.15 at 20:39.

Server
    CLA01
    Jedną z osób co źle rozumieją jesteś Ty, napisałem jak byk, że mam itemy i mi to nie robi, a nadal to piłujesz, jesteś po prostu trollem co nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem kawałka tekstu... Twoje argumenty, że było to założone są po prostu tak irracjonalne, że każdy po prostym wnioskowaniu może stwierdzić, że nie było. Poza tym powiedz mi gdzie ja napisałem, że to był bład... no właśnie, nigdzie...

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja sie czasem zastanawiam czy to aby forum gry heroes-online czy moze forum pt. "Kto bardziej drugiej osobie dosra" moze warto załozyc osobny watek dla zainteresowanych?
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Server
    CLA01
    Fascynujące, poziom dyskusji spod monopolowego, dobrze że chociaż część trzyma fason. Możecie na mnie wieszać hejty, przynajmniej będą bardziej konstruktywne.
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast