Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 111 to 120 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    Wszyscy wiedzą, ze mam kołek w dupie? Teraz mi zalecisz masc, czy zaczniesz sie wreszcie wypowiadac na temat poruszony w watku. Bo to chyba nie moja dupa jest przedmiotem dyskusji.

tojapaulina's Avatar
    Server
    CLA01
    no jak w przedszkolu. błędem nie jest ani walka w teamie ani "mieć wywalone na resztę graczy". błędem było to, że z walki w teamie leciały arty z wyższego tiera, nawet jeśli ktoś miał 1. poziom. to jest błąd. natomiast zrobienie 1300 walk jest wykorzystaniem tego błędu. i tak samo niepoprawne jest korzystanie z niego jak i nie zgłoszenie go do supportu - połowa jak nie więcej serwera miała wiedzę na ten temat, zgłosił ktoś z was? nie? czyli też złamaliście regulamin. proste. równie dobrze przed słynną i legendarną już "1300" mogły do supportu napłynąć zgłoszenia o tym błędzie, niekoniecznie musiała być to wina chłopaków, że tryb bohaterski został wyłączony. no prościej już wytłumaczyć nie potrafię
    MaxDamageDA jest super

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by redthunder View Post
    a na koniec mam pytanie, kto z czołówki (powiedzmy top 100) nigdy nie wykorzystał błędów w grze?

bądźmy poważni
    ja tylko pytam i mam wrażenie, że większość z piętnujących osób z takich błędów korzystała/korzysta

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Katiu, to zacznij używać głowy zamiast dupcia i wysil sie odrobine to może dojdziesz do moich wypowiedzi w temacie

Server
    CLA01
    błędem było to, że z walki w teamie leciały arty z wyższego tiera, nawet jeśli ktoś miał 1. poziom - nie zgodzę się, że to było błędem, była to po prostu zła decyzja BB

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Katiu, to zacznij używać głowy zamiast dupcia i wysil sie odrobine to może dojdziesz do moich wypowiedzi w temacie
    Proszę o argumenty ad rem a nie ad personam panienko.

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Ogarnijcie sie ludzie bo ta dyskusja jest żenująca. Daliscie juz sobie po twarzy i starczy po co to ciagnac? Dalsza wymiana obelg bedzie swiadczyła o poziomie forumowicza....i gracza.
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Katiu, ja nie mam zamiaru dłużej wymieniać sie z Toba argumentami bo i tak będę na tym stratna - nie masz nic do zaoferowania w zamian "panienko", żegnam Cie, popłacz sobie w spokoju dalej

Server
    CLA01
    jakim bledem red takie zostały wyznaczone zasady ze jeśli gracz gra z osoba z większym tierem otrzymuje itemy zielone na poziom tej osoby co ma większy tier

Server
    CLA01
    bledu tutaj nie ma a ze zmienili zasady to już inna sprawa

Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast