Page 17 of 19 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 LastLast
Results 161 to 170 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    haha już samo to że gra wzbudza tyle emocji jest niewątpliwym sukcesem jej twórców . moim zdaniem najlepsza gra jaka ostatnio wyszła. ... nie wiem czy jak wyjdzie gta v na pc to ją odstawię ... mam poważny dylemat.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pixak00 View Post
    haha już samo to że gra wzbudza tyle emocji jest niewątpliwym sukcesem jej twórców . moim zdaniem najlepsza gra jaka ostatnio wyszła. ... nie wiem czy jak wyjdzie gta v na pc to ją odstawię ... mam poważny dylemat.
    Idź na gta5, tu nie ma co wracać, zanim nie zniknie beta z nazwy.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Twierdzisz, że jak żona/kobieta/mama (nieistotne) każe Ci coś naprawić, to jest to potem sprawne do końca życia? To powiem Ci masz talent. W moim świecie za chwilę zepsuje się kolejna rzecz, coś ktoś znowu urwie, coś się po prostu stanie A to, że będzie to kolejna rzecz, a nie koniecznie ta sama, to nie znaczy, że nie ma to związku z czatem,
    Jeżeli coś co we własnym mniemaniu naprawiłem, działało tylko przez1, 2 tygodnie i/lub ciągle były z tym problemy to znaczy, że nie znam się na rzeczy, nie potrafię tego. I nie mydliłbym oczu.
    Według Ciebie naprawa powinna przywrócić funkcjonalność na jaki minimalny czas? Ciekawy jestem czy byłabyś taka wyrozumiała gdyby telefon, zegarek, auto które oddałaś do naprawy działało sprawnie przez 1 czy 2 tygodnie... Nie wiem, może niech szanowna BB_Naerjan zajmie się hodowlą jedwabników albo korzenioplastyką...

Mnie drażni manipulacja, a w szczególności jak ktoś traktuje mnie jak skończonego idiotę. Gra była dobra, od września zajmują się głównie psuciem. moim zdaniem za wcześnie rzucili się na kasę i tyle.

O, czyż około 22:00 nie pojawiły się kolejne problemy z czatem? Sama coś o tym nie pisałaś?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by pixak00 View Post
    e tam, jaka gra, to foeum jest, tu jest lepiej niz grze, przynajmniej zawsze działa

Server
    CLA01
    Tak i moja cierpliwość też dobiegła już końca w tym temacie. To jest akurat już kpina... Rozumiem, że mają co jakiś czas problem z tym, rozumiem nawet, że ostatnio się zdarzyło, że czat był aktywny jeden dzień, ale to, że przez 4 dni nie działał, podziałał kilka h i znowu nie działa... to już za wiele.

Server
    CLA01
    No co Ty, o 9:13 miałaś całkowicie odmienne zdanie do mojego, padały nawet "drażni mnie gdy ktoś..." w odniesieniu do moich uwag...

Ktoś powiedział niedawno "jeżeli coś się naprawi to ma działać do końca życia...", więc może nieco więcej cierpliwości? :]
    Moje zdanie się nie zmieniło, a Twoje?

Server
    CLA01
    Można być wyrozumiałym. Zwracać uwagę na wielość komponentów w grze, akceptować to, że czasami występują błędy, które już były naprawiane, ale bez przesady. Zdania nie zmieniłam Marian, po prostu Ty źle podchodzisz do tego co mówię, ale jestem już zbyt zmęczona, żeby się kolejny raz wykłócać.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Można być wyrozumiałym. Zwracać uwagę na wielość komponentów w grze, akceptować to, że czasami występują błędy, które już były naprawiane, ale bez przesady. Zdania nie zmieniłam Marian, po prostu Ty źle podchodzisz do tego co mówię, ale jestem już zbyt zmęczona, żeby się kolejny raz wykłócać.
    kluczowymi są słowa:
    wyrozumiałym, ale to nie to samo co bycie naiwnym
    czasami, ale to nie to samo co cyklicznie
    przesada

Server
    CLA01
    Rozdmuchałeś sprawę. Wytłumaczę Ci może inaczej:
    "można się do wielu rzeczy przyczepić", "nie mówię, że trzeba ich bronić", "drażni mnie podejście, że ciągle kłamią, ciągle coś robią źle, wszystko jest wgl bezsensu itd" = Nie, nie uważam, że gra jest idealna. Nie, nie powiedziałam, że to, że czat nie działa jest ok. Nie mówię, że są dobrzy, nie mówię, że są źle. Twierdzę, że są rzeczy, które powinni zmienić/naprawić, ale są też rzeczy za które są niedoceniani, bo my Polacy potrafimy tylko narzekać, a jakoś nigdzie nie widzę wpisów gdzie twórcy w jakikolwiek sposób są chwaleni, bo nie, to jest źle, tamto źle. To prawda jest masa rzeczy źle, ale nie zwracamy uwagi na co jest dobrze. Tylko o to mi chodziło.

Druga kwestia, to tego porównania do naprawiania. Nigdy nic nie jest naprawione na całe życie. Takie są realia. Poza tym jakim życiem to mierzyć? Swoim? Swojej kobiety? Swojego dziecka? Trzech generacji w przód? Więc chodzi mi znowu o to, że nie spodziewajmy się, że czytając od Pani BB, że problem został naprawiony, nie doczekamy dnia kiedy czat znowu przestanie działać...

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Bo źle interpretujesz najwyraźniej.

Server
    CLA01
    Proste: oczekuję jakości naprawy zbliżonej do tej którą sam oferuję wypełniając swoje obowiązki - to moralnie uczciwe.
    Oni niech naprawiają w sposób który sami zaakceptowaliby jako klienci.

I kolejny raz: "nie jest idealna" to diametralnie różne od "zawiera wiele błędów z którymi sobie nie radzą".

Wytłumacz mi jak mam interpretować np. sytuację z czatem. Nie działał kilka dni, naprawiono i po kilku godzinach kolejne błędy. I to nie pierwsza taka sytuacja. Zamieniam się w słuch.

Page 17 of 19 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 LastLast