Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    ok, mój błąd

natomiast nadal nie rozumiem, jak można czepiać się, że ktoś grał na tyle na ile gra pozwalała

jakbyśmy teraz sprzedali itemy, bylibyście zadowoleni? jeszcze raz powtórzę, żal dupe ściska

Server
    CLA01
    To, że w walce drużynowej z graczem z wyższym tierem wypadały zielone itemy odpowiednie dla wyższego tieru nie było żadną tajemnicą i każdy mógł się o tym dowiedzieć bądź to z forum, bądź z własnych doświadczeń; raz jeszcze powtórzę - bo widocznie nie do wszystkich dociera za pierwszym razem - że to nie gracze odpowiedzialni są za tworzenie zasad gry.

A jeżeli chodzi o kwestię że bronię gooda - tak, ale nie przed tym, jak gra, bo robi to zgodnie z aktualnymi zasadami - ale przed sfrustrowanymi graczami, którzy tego nie ogarniają i wyżywają swoje frustracje na forum.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by redthunder View Post
    ok, mój błąd

natomiast nadal nie rozumiem, jak można czepiać się, że ktoś grał na tyle na ile gra pozwalała

jakbyśmy teraz sprzedali itemy, bylibyście zadowoleni? jeszcze raz powtórzę, żal dupe ściska
    Tak, chcemy tego. Zrób to. Ale żal nam ściska, faktycznie, zostaliście bohaterami Ashanu, umiecie wykorzystywać błędy w grze, chwała i gloria dla tych Panów. Bardzo głęboko szukaliście dolnej partii pleców by dostać itemki? Nie od dziś wiadomo, że Organizacja miała być członem ELITEofASHAN (DemonyZemsty + część Valkirii) ale z jakiś tam powodów do tego nie doszło (lokalny patriotyzm gildii) i właziliście tam gdzie trzeba by chodzić najpierw na wyprawy nr 9 a potem żeby Was zabierał na 13 tier kuźni. Kładę na to, kto ma jakie itemy, kładę na to, ile ktoś kasy w to wkłada. Ale tacy marni obrońcy z urzędu, lepiej bronić człowieka, który zepsuł grę większości serwera niż siedzieć cicho i wyskakiwać przed szereg. Jeszcze raz kładę na te Wasze zielone, brunatne czy burgundowe itemki, i tak zawsze górą z takiej batalii wyjdzie gracz MYŚLĄCY i UCZCIWY a nie KOMBINATORZY i MATACZE.

Server
    CLA01
    myślę, że powyższy post dokładnie określił twój poziom i jednoczesnie kończy dyskusje w tym temacie

Server
    CLA01
    Red nie ma sensu odpisywać hejterowi zalaz opluje monitor już mu się argumenty koncza smiech na sali ten alt z jakiego pisze te swoje komenty

Server
    CLA01
    a na koniec mam pytanie, kto z czołówki (powiedzmy top 100) nigdy nie wykorzystał błędów w grze?

bądźmy poważni

Server
    CLA01
    A ja czytając wypowiedzi niektórych graczy,nie bardzo rozumiem o co chodzi(i jakby powiedział klasyk-"Kto za tym stoi").
    Jak zauważyłem niektórzy z wypowiadających się tutaj są bardzo oburzeni.Tylko nie wiem na co.Na gracza który wykorzystał możliwości podane przez twórców i grę? No to chyba ok? Jeżeli był inteligentny to za to należą mu się nagrody.I je ma.
    O to , że blokuje wejscie do rady? Sam parę miesięcy temu nabiłęm boh na totemach.Przecież nie żyję po to aby siedzieć w grze 24 godz.co prawda wystarczyło 170 walk.
    Pytanie po co? Bo moje zadowolenie trwało do momentu sprawdzenia co z tego wynika.Wynikł zakup 1 barwnika.Bo reszta to badziew.
    Że inni mają z tego lepsze itemy z walk duo?Ja akurat nie mam.Mam z 9 z czasów przed aktualizacją.Chyba, że i o to ktoś będzie miał pretensje bo nie chciało mu się chodzić na wyprawy, albo nie znalazł ekipy z którą mógł po kolei wszystkie przejść.A takich było mnóstwo.Ile kosztowało mnie przejście niektórych poziomów z ludźmi z łapanki,którzy pomimo wysokiego smoczego nie mieli pojęcia o grze- to wiem tylko ja.
    Na koniec.Jestem ciekaw czy nie wypowiadają się ludzie, którzy wiem, że nie chodzili z goodem na walki, a następnego dnia po aktualce nie tylko, że nie mając t 13 mieli itemy t13 to jeszcze na maxa ulepszone.
    Być może to boli jak ktoś wydaje kasę a ktoś inny nadrabia to inteligencją i zaangażowaniem- bo nawet sfarmienie w takich ilościach wymaga czasu- a więc i zaangażowania.Problem tego który zapłacił.Akurat mam kasę, ale to nie znaczy, że będę ją przeznaczał na ulepszanie itemów- przynajmniej w dużych ilościach.Wolę teraz na weekend wyskoczyć na narty a za 2 miesiące na tydz. na rejs po Bałtyku.Ale to kwestia priorytetów.Natomiast nie czepiam się graczy którzy mają i wolą wydać pieniądze na grę.Ich pieniądze ich wybór.
    A jeżeli ktoś uważa, że bohaterskie wyłączyli ,bo ktoś dzień przed robił totemy- to chyba się myli.Było to zaplanowane już wczesniej.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    A w tej grze są w ogóle jakieś błędy?

Server
    CLA01
    A ja czytając wypowiedzi niektórych graczy,nie bardzo rozumiem o co chodzi(i jakby powiedział klasyk-"Kto za tym stoi").
    Jak zauważyłem niektórzy z wypowiadających się tutaj są bardzo oburzeni.Tylko nie wiem na co.Na gracza który wykorzystał możliwości podane przez twórców i grę? No to chyba ok? Jeżeli był inteligentny to za to należą mu się nagrody.I je ma.
    O to , że blokuje wejscie do rady? Sam parę miesięcy temu nabiłęm boh na totemach.Przecież nie żyję po to aby siedzieć w grze 24 godz.co prawda wystarczyło 170 walk.
    Pytanie po co? Bo moje zadowolenie trwało do momentu sprawdzenia co z tego wynika.Wynikł zakup 1 barwnika.Bo reszta to badziew.
    Że inni mają z tego lepsze itemy z walk duo?Ja akurat nie mam.Mam z 9 z czasów przed aktualizacją.Chyba, że i o to ktoś będzie miał pretensje bo nie chciało mu się chodzić na wyprawy, albo nie znalazł ekipy z którą mógł po kolei wszystkie przejść.A takich było mnóstwo.Ile kosztowało mnie przejście niektórych poziomów z ludźmi z łapanki,którzy pomimo wysokiego smoczego nie mieli pojęcia o grze- to wiem tylko ja.
    Na koniec.Jestem ciekaw czy nie wypowiadają się ludzie, którzy wiem, że nie chodzili z goodem na walki, a następnego dnia po aktualce nie tylko, że nie mając t 13 mieli itemy t13 to jeszcze na maxa ulepszone.
    Być może to boli jak ktoś wydaje kasę a ktoś inny nadrabia to inteligencją i zaangażowaniem- bo nawet sfarmienie w takich ilościach wymaga czasu- a więc i zaangażowania.Problem tego który zapłacił.Akurat mam kasę, ale to nie znaczy, że będę ją przeznaczał na ulepszanie itemów- przynajmniej w dużych ilościach.Wolę teraz na weekend wyskoczyć na narty a za 2 miesiące na tydz. na rejs po Bałtyku.Ale to kwestia priorytetów.Natomiast nie czepiam się graczy którzy mają i wolą wydać pieniądze na grę.Ich pieniądze ich wybór.
    A jeżeli ktoś uważa, że bohaterskie wyłączyli ,bo ktoś dzień przed robił totemy- to chyba się myli.Było to zaplanowane już wczesniej.

Server
    CLA01
    Rozdzielić bitwę trudną z bohaterską, zrobić osobne rankingi dla obu, i po kłopocie, Ci co będą sobie chcieli milion walk na godzinę robić dla smoczej stali czy itemów niech sobie robią, mimo wszystko trudna to nie bohaterska, sam bym czasem skorzystał ze sklepu rady, ale jak widzę sytuacje opisane wyżej to mi sie odechciewa.

Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast