Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

Server
    CLA01
    Czyli to Twoje wyimaginowane oszustwo polega na tym, że ktoś z wyższym tierem zaprosi kogoś z niższym tierem do walki? Gratuluję

Server
    CLA01
    Każdy nosi takie itemki jakie mu wypadły z walk, i tyle w temacie.

Server
    CLA01
    Logicznym jest że itemy wypadające z tieru 13 czy 12 nie powinny wypadać osobie która ma tier przykładowo 2. Nie trzeba być geniuszem żeby do tego dojść. Zresztą naprawa tego w obecnej aktualizacji ewidentnie potwierdza że był to błąd. A jak ktoś się tłumaczy że nie wiedział to są 2 opcje: albo jest kompletnym idiotą albo udaje kompletnego idiotę. A teksty że każdy nosi takie itemki jakie mu wypadły jest nie na miejscu bo w walce solo bez 12 czy 13 tieru te itemy by mu nie wypadły. Próbujecie bronić gooda bo robiliście z nim walki ale wam nie wychodzi bo brak wam argumentów.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    I przecinków.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    I kropek.

Server
    CLA01
    tak, kajam się, to moja wina, że leciały itemki o dużej wartości, poza tym wszędzie boty, oszustwa i nikt mnie nie lubi, żal

Server
    CLA01
    Ja ze Swojej strony mogę podziękować Godowi za bicie kosmicznych ilości walk bohaterskich, podejrzewam, że to głównie dzięki Tobie wyłączyli opcje bohaterskich walk w misjach. Pierwszy raz widzę jak kilka ludzi bez opamiętania zepsuło grę całemu serwerowi, także chłopie ogarnij się bo nie masz umiaru Co do itemów ludzi co wbili 13 tier i ubrali połowę serwera to można mieć zarzuty tylko i wyłącznie do BB, jakby była to ogarnięta firma to by wam te wszystkie itemy odebrała, ale wiemy, że tego nie zrobi.

Server
    CLA01
    jak ubrali połowę serwera, to grę popsuli co najwyżej drugiej połowie serwera, a nie całemu

Server
    CLA01
    Przeczytaj jeszcze raz mój post, a zauważysz, że napisałem przez to że farmili jak szaleni te totemy itp. ta opcja została wyłączona, czyli popsuli grę dla całego serwera. To nie ma związku z itemami.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Red, miałeś trudne dzieciństwo chyba....i dalej tak jest, wciąż płaczesz. Zamiast na 13 mógł zabrać Cię do sklepu +13 i kupić becik jakiś... Ble!

Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast