Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 189

Thread: Pobawmy sie w kotka i myszke :) Czyli jak zrobic z nas.......

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    Teksty nie robia wrazenia staniki nie spadają slaby jesteś poszukaj sobie innej ofiary a co do grania gram jak chce nie ty mi ustalasz zasady jak mam grac jak to tak boli no cuz nic nie poradzę takich jak ty pelno nazywa się ich hejter bo boli ze ktoś swoje gra i nie mam ci już nic więcej do napisanie koncze jak to niemila konwersacje a co do ubierania masz racje ubrałem i teraz gul ci skacze
    Jak następnym razem zobaczysz stanik to chyba już nie będziesz 1 w rankingu, przykre ale prawdziwe. Hejtuję sposób w jaki osiągnąłeś top 1 prawiczku, czyli obrażanie innych i robienie chorych podziałów. Wywaliłeś a3ro z gildii bo zagrażał Ci pozycji top 1? ŻAŁOSNE. Widziałeś śnieg w tym roku czy Leclerc Drive dostarcza Ci zakupy do domu? Idź expić bocie dalej korzystając z exploitu gry i chwal się jaki to pro gamer jesteś.

Server
    CLA01
    I postaw sobie słownik obok monitora może przy okazji dowiesz się o istnieniu magicznych znaków jakimi są przecinki i kropki.

sha6ow's Avatar
    Server
    CLA01
    Uwielbiam przeglądać to forum, jest tu kupa śmiechu :-). I wiele prawdy wychodzącej na jaw ile to człowiek może zrobić, żeby być najlepszym na świecie :-). tak czy siak miHAU02 masz skrzynkę browca u mnie :P

Server
    CLA01
    przykro patrzeć jak niektórym gul skacze, że ktoś sobie coś nafarmił przed zmianami... tylko panowie na żyłki uważajcie, wiecie gdzie...

Server
    CLA01
    powiem tak, każdy miał równe szanse, nikt nikomu farmić nie bronił, więc naprawdę nie rozumiem, o co te lamenty...

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Yarek85 View Post
    powiem tak, każdy miał równe szanse, nikt nikomu farmić nie bronił, więc naprawdę nie rozumiem, o co te lamenty...
    Quote Originally Posted by redthunder View Post
    przykro patrzeć jak niektórym gul skacze, że ktoś sobie coś nafarmił przed zmianami... tylko panowie na żyłki uważajcie, wiecie gdzie...
    Ojej, znalazła się i Organizacja, którą botofwar wpuszczał na katapulty, adwokaci z pierwszej ręki. "Nafarmił" - haha nie nafarmił tylko oszukiwał resztę serwera, która uczciwie bije tiery kuźni i walczy na normalnych walkach a nie robi w ciągu 1 dnia ponad 1300 bitew a potem ludzie się dziwią, że do Rady się nie mogą wbić. Nachapaliście się czy jeszcze nie macie wszystkich itemków 310+? Propsować takie "akcje", brać w nich udział a teraz bronić tego to jak strzał w tył głowy, lewe kolano i prawy łokieć jednocześnie.

Server
    CLA01
    no i nie zrozumiał przekazu

Server
    CLA01
    Jeśli 92 to Twój rocznik, to już wiadomo, czemu zachowujesz się jak dzieciak i piszesz jak dzieciak. Idź gdzie indziej leszczu wylewać swoje żale, albo dorośnij wreszcie, bo naprawdę żenada i zwykły trolling.

Server
    CLA01
    Kolego, oskarżenia o oszustwa są dosyć poważne, więc jeśli możesz, to napisz na czym niby te oszustwa miałyby polegać. Jak już mówiłem, grać katapulty mógł każdy i z każdym, łącznie z Tobą, a że Ci się nie chciało albo nie potrafisz to naprawdę nie jest niczyja wina. A zasady gry ustalają UBI i BB, jak się nie podoba to nie graj.

Jak masz dowody na jakiekolwiek oszustwa kogokolwiek to daj screeny i wyślij do supportu, albo przestań wylewać swoje gorzkie żale i frustracje na forum, bo się tylko kompromitujesz.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01

Wystarczy popatrzeć kto ma jaki tier i jakie nosi itemki. Pozdrawiam!

Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast