Results 1 to 4 of 4

Thread: Blędne działanie umiejętności "wstęga włóczni"

Server
    CLA01

Blędne działanie umiejętności "wstęga włóczni"

Walcząc z wyżynnymi klanami - a konkretniej z cyklopami - zauważyłem, że rzucana przez ulepszone szkielety wstęga włóczni "działa i nie działa" zarazem :P
    Z jednej strony po wybraniu informacji o przebitym włócznią cyklopie, wyraźnie widać, że inicjatywy 0 (z 3) a ruchu 1 (z 3). Tymczasem w swoim ruchu cyklop śmiało rusza się o 2 pola, zamiast 1...

Server
    CLA01
    Spokojnie ja zauważyłem że większość czarów źle działa np. Klątwa niezdolności ( ten czar rzuca ulepszone widmo Nekropolia) pisze że ,,Nie może używać umiejętności,, ale i tak gdy rzucam ten czar na wroga może on nadal używać umiejętności lecz nie może użyć kontr ataku

Server
    CLA01
    Baltazarze ze wstęgą jest problem od dawna, znika gdy stworzenie zostanie zaatakowane lub nawet dostanie inny czar. Często łączyłem wstęgę z całunem unieruchamiając wrogów, lecz od pewnego czasu się nie da. tzn, da ale tylko na niecałą rundę.

Server
    CLA01
    dzięki za info. możliwe, że podobnie było u mnie. o ile mnie pamięć nie myli rzuciłem wstęgę a potem piętno.. choć z drugiej strony albo cyklop głupi, że nie zaszedł od tyłu (w 3 polach) albo to działa "jak chce".