Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Thread: Niekończąca się kupka złota.

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01

Thumbs up Niekończąca się kupka złota.

Hej,

Wczoraj zbierałam sobie drewno i zdziwiła mnie bardzo sytuacja, że mnóstwo ludzi 30+ lata w kółko jak nafetowani, po jakimś czasie zrozumiałam o co chodzi, jest taka miejscówka ze zbugowaną kupką złota, która cię co chwilę pojawia, co ile to nie wiem, ale kiedy tam nie zajrzę to ona jest. A więc zapraszam do korzystania ;D Poniżej mapka

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Gratuluje genialnego pomysłu wstawienia tego na forum, o czym wie już masa ludzi. Teraz dzięki jednej wyrywnej osobie ta opcja (prawdopodobnie będaca bugiem) zostanie wycofana z gry. Zamiast jak wszyscy inni przekazywać to między soba trzeba było sie publicznie pochwalić. Korzystajcie z tego póki jest to jeszcze możliwe bo dzięki temu postowi może sie to wkrótce zmienić.
    Last edited by Villemo; 10.02.15 at 22:47. Reason: brak litery

Server
    CLA01
    Skąd tacy ludzie się biorą...:/

Server
    CLA01
    gratulacje inteligencji...

Server
    CLA01
    dobrze ze jeszcze tego w dziale bugi nie napisal..... moderator tu zagladnie i zglosi to do developerow

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A propos KUPKI ,ile golda z tego leci ,ja o tym nie wiedzialem.
    Pozbieral bym se jak juz wiem,ale mam bana to nie pozbieram

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    coś koło 1200, no cóż mentalność oszustów nie potrafi zrozumieć chęci niesienia pomocy :P ja tam się o różnych rzeczach z forum dowiaduję to czemu mam się nie podzielić

Hrabio na jak długo ten ban ?

Server
    CLA01
    1192 złota leci, ale zaprzeczam faktowi, że ona jest zawsze ta kupka jak i inne takie kupki (bo są) pojawiają się losowo i zawsze na miejscach gdzie były same stworzenia nie strzegące niczego .Zapewne jest to element celowy a nie bug. Nie obawiajcie się.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Lady, jedni maja mentalnosc oszustów a inni hipokrytów Twoje jakże szlachetna chęć niesienia pomocy jest wręcz namawianiem do korzystania z "szusóstw", które sama piętnujesz. Aż dziwne, ze nikt ci tego wcześniej nie przekazał co gdzie leży .Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz
    Last edited by Villemo; 10.02.15 at 23:36. Reason: dodatek

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie martwcie sie ,Lady_Nika juz pewnie sie nasycil/a i dlatego sie tym dzieli , teraz zmienia respawn i znow podziela graczy na tych co zdazyli to wykorzystac i tych co nie wiedzieli wczesniej

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast