Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: Sezon PvP zatrzymany - dyskusja

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mahora View Post
    Nie wykorzystywałeś za bardzo - tylko trochę, odrobinkę hah ok;D
    jak kazdy ale w stopniu marginalnym na mojej liscie bylo 7 osob wiec ciezko trafiac na nich caly czas

Gdzie to w moim tekście doszukałeś się "naparzania" w ludzi???

Bo w domysle uogólniasz ze kazdy oszukiwal

No comment
    Bo walczylem a nie liczylem tylko na przestraszenie przeciwnika i jego ucieczke, a gdy nie uciekl ja tez nie uciekalem wiec skoncz i nie wypowiadaj sie jak nie grales

Server
    CLA01
    niech dadza nagrody za aktualny sezon i do marca wytrzymam jakos i wojo odbuduje

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Dziękuję za Wasze komentarze. Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo opinii i sugestii dotyczących systemu PvP. Zdajemy sobie sprawę, że PvP w obecnej postaci daje możliwość nadużyć, co powoduje nierówne szanse i zniechęca wielu graczy do korzystania z tej funkcji. Sezon zostanie wznowiony w marcu, wraz z nowymi regułami.
    Dziękujemy za Twój komentarz. Z tego co wiemy, sugerujecie się tylko opiniami i sugestiami pewnych osób z forum, często też trolujących. Ktoś z płaczem przybiegł i poskarżył że jakaś gildia wymienia się wygranymi. I zdajemy sobie również sprawę z tego, że PvP w obecnej sytuacji dawało możliwość nadużyć, ale zasady były jednakowe dla wszystkich. Brakiem dobrego planowania oraz chaotyczności w zmianach zniechęca to wielu graczy do rozgrywek PvP. Sezon zostanie wznowiony w marcu, ale my za niego w znaczącej większości podziękujemy, bo zapewne znowu będzie chodzić o zbieranie punkcików, a nie wyłonienie najlepszego.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Eh @Masterlata
    Bo w domysle uogólniasz ze kazdy oszukiwal
    Czytaj ze zrozumieniem, zamiast napinać się jak plandeka na Jelczu.

...skoncz i nie wypowiadaj sie jak nie grales

Grałem i będę się wypowiadał. Grałem i wypowiadałem się od pierwszego sezonu i nie mam zamiaru przestać wyrażać swoich opinii, bo mi tak sugerujesz

Graj wypowiadaj się i daj grać i wypowiadać się innym Panie Masterlata

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Oddajcie mi pieczecie bohatera za stracone zwoje flary magicznej ,zlodziejeeeeeeee

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Ojej jak przykro, pewna gildia nie otrzyma nagród, jak przykro, naprawdę smutne. Więcej ustawiajcie sobie walk a potem płaczcie, że PVP wstrzymane, doprawdy słabe.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Ojej jak przykro, pewna gildia nie otrzyma nagród, jak przykro, naprawdę smutne. Więcej ustawiajcie sobie walk a potem płaczcie, że PVP wstrzymane, doprawdy słabe.
    Mi tez oferowali wymiane walkami ci z top 10 ,maja ustawiki kazdy to wie dobrze ze przerwano pvp,bo zasady sa nadal niedopracowane na poziomie bety
    Wolalem walczyc ze 30 min,albo isc do wc miedzyczasie ,niz nabijac komus nielegalnie punkty,bo to nie jest farplay w stosunku to innych graczy.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Tak jak napisałem w pierwszym poście - czas było skończyć tę farsę.

Niemniej jednak uważam, że nagrody graczom należy wypłacić. Część ludzi grała fair i traciła pieczęcie, złoto i kryształy na wojsko, zwoje etc. Mam nadzieję, że BB nie będzie próbowało przerzucić odpowiedzialności za zaistniałą sytuację na graczy. Ludzie grali wedle zasad ustalonych wyłącznie przez BB. I to deweloperzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za niedopracowany system PvP. Tym bardziej, że przez długi czas (praktycznie od początku istnienia PvP) gracze zgłaszali problemy. Chciałoby się powiedzieć: zbieracie co posialiście. Może nauczy to autorów, że gracze wykorzystają każdą lukę, niedociągnięcie, błąd.

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Mało tego, wypadało by przeanalizować logi z gry, tryb pvp i bez problemu wyłuska się tych co grali nieuczciwie na tzw "ustawkach" i dać im zakaz na jakiś czas udziału w pvp, bo tak mało tego że oszukiwali to jeszcze mają jakieś roszczenia o nagrody ;D bezczelność :P

Server
    CLA01
    Wszystko prawda ale powtarzam: nie dajmy BB zrzucić odpowiedzialności na graczy za dziurawy system.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast