Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Sezon PvP zatrzymany - dyskusja

Server
    CLA01

Sezon PvP zatrzymany - dyskusja

Doskonale! W końcu!

Przyznać muszę, że od kilkunastu dni BB dostało pary i zaczęło na poważnie zajmować się grą. Oby tak dalej!

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Co za kretyńskie i debilne postępowanie!!! W tym Ubi to jakieś niedorozwoje pracują, albo nie wiem co?!

Jak można coś takiego robić, że tyle czasu sezonu PvP nie było, a następnie wprowadzają. Wszyscy czekali z niecierpliwością, potracili czas i też może pieniądze na zwoje, po czym po 1 sezonie zmieniają, nie jakieś tam błędy, tylko cały system, bo niby coś tam mają w planach, ...pewnie, żeby znowu wyłudzić pieniądze.

I jeżeli tak będzie, to znowu wielu graczy (klientów) odejdzie. Przede wszystkim tych, co czasem kupili mniej lub więcej PB, bo oni w przeciwieństwie do większości lamentujących i płaczących tu na forum, to logowali się pobawić i pograć.

Niestety większość osób z którymi rozmawiam, śmieszy bardzo niski poziom tego forum i nawet się tu nie wypowiadają. Brak moderatorów, brak sensownych działów, brak sprawnego supportu oraz brak rozwoju gry w jakimś ciekawym kierunku przyczynia się do tego, że cały czas rezygnują.

Server
    CLA01
    Dajcie w koncu sezon pvp wszyscy sie ciesza nawalaja walki jak glupi a 24 h przed koncem zatrzymajcie to i powiedzcie ze to co gracze tlukli bylo gowno warte i tylko zmanowaliscie czas nosz kurw...
    Oddacie mi za czas poswiecony na szukanie zwoji, wojo za krysztaly, itd. Juz wiem jaka bedzie odpowiedz: "rozumiemy wasze rozgoryczenie, ale dzieki temu PvP bedzie o niebo lepsze" czytaj pocalujcie sie w pompke.....

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za Wasze komentarze. Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo opinii i sugestii dotyczących systemu PvP. Zdajemy sobie sprawę, że PvP w obecnej postaci daje możliwość nadużyć, co powoduje nierówne szanse i zniechęca wielu graczy do korzystania z tej funkcji. Sezon zostanie wznowiony w marcu, wraz z nowymi regułami.
    Last edited by BB_Naerjan; 09.02.15 at 19:41.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Możecie marudzić, ale NIC nie dostaniecie za czas poświęcony w tym sezonie PvP Podobnie było w pierwszym, zamknęli go kilka godzin przed zakończeniem i gracze nie dostali nawet nagród pocieszenia, gdyż uznali wszystkich za oszustów i kropka. Utopiłem tam mnóstwo woja i czasu, na szczęście w tym sezonie za wiele nie grałem bo raz że nie miałem czasu a dwa - był zwyczajnie bardzo nudny i pozwalał magom na wiele nadużyć.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Masterlata_ View Post
    Dajcie w koncu sezon pvp wszyscy sie ciesza nawalaja walki jak glupi a 24 h przed koncem zatrzymajcie to i powiedzcie ze to co gracze tlukli bylo gowno warte i tylko zmanowaliscie czas nosz kurw...
    Oddacie mi za czas poswiecony na szukanie zwoji, wojo za krysztaly, itd. Juz wiem jaka bedzie odpowiedz: "rozumiemy wasze rozgoryczenie, ale dzieki temu PvP bedzie o niebo lepsze" czytaj pocalujcie sie w pompke.....
    czyli czujesz to co ja czulem po pierwszym sezonie ktory tez raczyli pieknie zresetowac , nawet nagrod nie dajac .. 3banki zlota i sporo czasu poszlo sie kochac

mimo wszystko ciesze sie ze zmiany nadchodza , moze w koncu bedzie liga ktora bedzie jakims odzwierciedleniem umiejetnosci gracza bo poki co nie jest
    okaze sie co wymysla , bo niby nas sluchaja a jakos konstruktywnej dyskusji nie widze

PS
    Quote Originally Posted by autopirat
    iestety większość osób z którymi rozmawiam, śmieszy bardzo niski poziom tego forum i nawet się tu nie wypowiadają. Brak moderatorów, brak sensownych działów, brak sprawnego supportu oraz brak rozwoju gry w jakimś ciekawym kierunku przyczynia się do tego, że cały czas rezygnują.
    i tu sie zgadzam , ale by forum lepsze musieliby bazowac na profesjonalnej obsludze , bb ani w tso ani tu tego nie robi , pewnie tnie koszty , a w wielu grach forum potrafi byc integralna czescia gry , szkoda ze tutaj tak nie ma

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mahora View Post
    Możecie marudzić, ale NIC nie dostaniecie za czas poświęcony w tym sezonie PvP Podobnie było w pierwszym, zamknęli go kilka godzin przed zakończeniem i gracze nie dostali nawet nagród pocieszenia, gdyż uznali wszystkich za oszustów i kropka. Utopiłem tam mnóstwo woja i czasu, na szczęście w tym sezonie za wiele nie grałem bo raz że nie miałem czasu a dwa - był zwyczajnie bardzo nudny i pozwalał magom na wiele nadużyć.
    co mnie to obchodzi kto co robil ja gralem jak gralem przegralem 2 gry tylko i nie wykorzystywalem za bardzo tych ukladow wszyscy narzekaja na ustawki w gildii a spojrz sobie na 2 miejsce w poczatkujacych na tego maximusa ten koles siedzial non toper i chyba z 80% ludzmi mial uklad a jak nie to nie walczyl tylko uciekal a nie byl od nas z gildii wiec nie uogulniaj i nie naparzaj w ludzi ktorzy grali wzglednie normalnie

Server
    CLA01
    Dobre wieści widzę. Sam zupelnie ignoruje tryb PVP (leczyc kompleksów nie muszę, wiem że jestem genialny), ale kupa dzieci sie ucieszy. Ostatnimi czasy ogólnie dosyc trafione zmiany następują (bitwy bohaterskie, podkręcanie artefaktów, 5 misji z tablicy zamiast 3,itp), trzeba pochwalić. Moze za kilkanaście miesięcy gra stanie sie całkiem dobra i znowu popularna że codzienne padaki serwera staną sie normą.
    Brakuje jeszcze maili gildiowych i czegoś w nagrodach Zapomnianych Ziem co by je uczyniło bardziej atrakcyjnymi, aktualnie te przedmioty co tam sie zdobywa moga cieszyc tylko początkowych graczy.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    co mnie to obchodzi kto co robil ja gralem jak gralem przegralem 2 gry tylko i nie wykorzystywalem za bardzo tych ukladow...
    Nie wykorzystywałeś za bardzo - tylko trochę, odrobinkę hah ok;D

nie naparzaj w ludzi
    Gdzie to w moim tekście doszukałeś się "naparzania" w ludzi???

wzglednie normalnie
    No comment

Server
    CLA01
    Znikła edycja wiec dla gramanazi: UOGÓLNIAJ mialo byc.
    okogi nawet nie chodzi o surke czy wojo tylko o czas ktory sie poswiecilo na marne to uczucie gdy robiles cos i nic z tego nie masz. To byl moj 1 sezon PvP i stwierdzam, ze mozna bylo zrobic kilka dlugich walk z dobrymi graczami dla funu i satysfakcji a tak do rankingu powinienem jechac na tych ukladach co pisaliscie. Brak slow.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast