Results 1 to 4 of 4

Thread: Gry online

Server
    CLA01

Gry online

Witam, polecacie jakieś gry online poza tą - czasy smoków, rycerzy, magów itp.?

kirkus132
    Guest
    my lands, dark orbit, command and conqest tiberium aliances, stary doby cs w nowej odsłonie- counter strike nexon zombies na steama za free, takie gry ci mogę polecić, a ja kszukasz coś heroso podobnego to polecam serie kings bounty tyklko że to jest gra singleplayer

Server
    CLA01
    No dzieki, tak pytam bo gram w taka stara gre Ultima Online shard (Dziedzictwo Mistrzow 2) jesli kto kolwiek slyszal, odziwo jeszcze jeden z shardow dziala, wlasnie wrocilem tam po 10 latach, klimat jest , wiekszosc graczy pewnie 20+ . Trzeba sie wczuc troche w tamte czasy, chociaz grafika nie dorownuje dzisiajszym grom i Herosowi ale jak ktos lubi poklimacic zapraszam Dobrze by bylo zrobic maly restart serwera z przed lat http://www.dm-uo.pl/.

Server
    CLA01
    W czasach ostatniej padaki tutaj oglądałem gre Taern. Podobna treść i klimat do herosow, ale walki tam sie prowadzi bez armii, jakby samymi bohaterami którym sie dobiera polecenia taktyczne w czasie walki.