Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Problém s připojením

Server
    CLA01

Problém s připojením

Dobrý den, nemůžu se dostat na svůj profil. Zkoušela jsem samozřejme více prohlížečů i jiný počítač. Občas mě nechá si vybrat svou postavu, ale do samotné hry mě to nepustí a zůstane to ve stádiu, že se to načítá. Prosím o radu. Kohokoliv.

Server
    CLA01
    Dobrý den, už 3 dny mám naprosto stejný problém. Přitom na jiný účet mě to pustí odkudkoliv, kdykoliv. Refresh nepomáhá. Také bych chtěl požádat o radu. děkuji.

Server
    CLA01
    Počkat do zítřka s každou aktualizací se restartují servy. Pokud by ani to nepomohlo, tak jedině obrátit se na podporu (v Aj) s uvedením jména postavy u které se problém vyskytuje.

Server
    CLA01
    stejny problem už podruhe minule sem cekal 14 dnu

Server
    CLA01
    11.2.2015 opet se mi nejde dostat do hry už podruhe minule sem cekal 14 dnu podpora neviresila nic az restart servru .Je to hnus clovek da do hry penize a todle se deje

Server
    CLA01
    Já se nemůžu lognout teď. Po boji hra zamrzla a od tý chvíle se nedá přihlásit. Nedostanu se ani k výběru postavy. Ani další aktualizace neopravila to nejdůležitější - stabilitu hry. A ti nagelovanci nám akorát poradí, aby jsme si vymazali paměť.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    V nájezdu mi to vypadlo a také se nemůžu lognout.. podělané to je pořád stejně

... pokud to čte někdo z Exercitus tak jsem uvízl tady )

Server
    CLA01
    Ja sa neviem pripojit uz tyzden, z toho sest dni bojujem so systemom technickej podpory a ich automatizovanych ticketov. V tejto chvili mi dokonca ani nedovoli stlacit tlacidlo na prihlasenie do hry a ukazuje, ze server je off. Pozeram, ci tu nie je zmienka o nejakych mimoriadnych problemoch a nic

Server
    CLA01
    wooooow, tak uz to funguje, odteraz pri kazdom probleme napisem nieco sem

Server
    CLA01
    Mě to nejde už druhej den,to se ještě nestalo!!! Kdyby dali alespon něco na oplátku jako jinde,ale to ne

Reply to Thread