Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Mówi mag: Rycerz ma mieć jeden ruch na turę i h** ! ;D

Server
    CLA01
    Ja gram rycerzem śmierci i nie chce drugiego ruchu. Wcale mi to niepotrzebne, magikom tez bym zostawił jeden i tylko jeden ruch, ich przewage powinna wynikac z mocy czarów a nie ich ilosci. Grać powinno się wojskiem a nie bohaterem.

Server
    CLA01
    Rycerz przystani może nie jest super mocny, to jednak drugi ruch zrobi go wycinaką, a te kilka jednostek więcej przypieczętują to tylko,ale być może się mylę, niedawno pojechałem sandro2 rycerzem na 24 lvl, wszystko co było przed Sandro2 to lajcik większość bez strat (znaczących). Jeżeli chodzi o walki PvE to faktycznie bardzo często brakuje 2 ruchu, ale pewne umiejetności magiczne powinny być zarezerwowane tylko dla maga (tu tez można polemizować - mam na mysli piętno duszy). Teraz jak nikt inny rycerz bedzie mógł używać pietna duszy w połączeniu z błogosławionym natarciem(czy jakoś tak - nie mam gdzie sprawdzić + inicjatywa z siła). W każdym bądź razie chcesz kończyć walki w 3 turach graj ryckiem. Magowi będzie brakowało siły i w PvP gdyby nie jeden czar (sanktuarium) to do zamiecenia w 3 -5 turach.

Obecnie gram Klerykiem lvl 30+5 oraz 2 inne bolki

Server
    CLA01
    Majamas pewnie masz masz jeszcze drugą postać maga i grasz tam PvP i nie chcesz aby Rycerze zostali wzmocnieni (no chyba, że tak nie jest. Ale ja tak zgaduję...nieważne)

Gram Klerem (29) oraz Rycerzem Smierci (27) i cieszę się z tego, że będzie balans (w końcu!) dla rycerzy. Ruchu im widocznie brakowało i dodatkowych jednostek, bo jak WIELU graczy już pisało, jeden dodatkowy slot nie pomagał zrekompensować 3 ruchów mniej.

Bitwy PvM się przynajmniej ruszą jakoś Mam wielką nadzieję, że nowy ruch bohaterem nie bedzie z innicjatywą 0 (na końcu) tylko z inicjatywą 8 bądź 5. Przynajmniej tego mam nadzieję, że nie spaprają :@

Server
    CLA01
    Ziutu, przeczytaj co mi by pasowało: tak jak w herosach 3, jeden ruch na ture bez wzgledu na rodzaj bohatera. To jest jak najbardziej korzystne dla rycerza którym gram, mam tez kleryka ale on robi za przechowalnie przedmiotów i nie gra. PVP mnie nie bawi zupelnie, ignoruję to.
    Najchetniej bym zwiekszyl armie do 8 oddziałow, bo teraz jest mocno schematyczna ograniczona ilośc kombinacji, a ograniczyl wpływ bohaterow do jednego ruchu bez wzgledu na klase. Rożnica w czarach powinna za to byc tak kolosalna na korzyśc maga żeby on mógl uzywac ofensywnych zarów ktore dla rycerza powinny być stratą ruchu, bo zadawałyby 10% tego co u magika. I dałbym magikom zaklęcia masowe których rycerze nie maja szans posiadać, np mass slow, fog (ograniczenie zasiegu dystansowców) wskrzeszenia itp. Ale zadnych nietykalności typu sanktuarium czy anioły stróże, wojska maja walczyć. A nie tak jak teraz u magików: bohaterowie walczą a wojska unikają starć, to lipa.

Server
    CLA01
    I w końcu gadasz jak "ludź"

Jestem za wszystkim co powiedziałeś ("trójka jest najlepsza") ale tego pewnie nie wprowadzą No nie ma szans "bo to już było", a muszą wprowadzać nowości...

Ja się zadawalam tym, że zaczęli słuchać głosu ludu bo na samym początku robili to co chcieli i jak widać zauważyli, że popełnili błąd.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Ziutu View Post
    I w końcu gadasz jak "ludź"

Jestem za wszystkim co powiedziałeś ("trójka jest najlepsza") ale tego pewnie nie wprowadzą No nie ma szans "bo to już było", a muszą wprowadzać nowości...

Ja się zadawalam tym, że zaczęli słuchać głosu ludu bo na samym początku robili to co chcieli i jak widać zauważyli, że popełnili błąd.
    wprowadzą takie rzeczy na których zarobią, do majamasa, mag ma 4 ruchy, aż się kusi by używać zwoje i dokupywać za PB, woj ma 1 ruch za to 6 oddziałów, ni ejest w stanie ich wyleczyć, dlatego musi miećwiększy nabór a jak najlepiej i najszybciej go zwiększyć, oczywiście za pieczątki, dlatego nie zmienią tego w bohaterach bo pieniadze

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2