Results 1 to 4 of 4

Thread: Auto wylogowanie z gry...

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Post Auto wylogowanie z gry...

Ostatnio cały czas gra każe się logować po graniu minimum 30 min...
    Przerwało mi bossa tygodniowego...gra znów mi kazała logować...
    to jest chore...
    Płomienie spłoneły...po zalogowaniu...bossa już nie było xD
    Naprawić ten problem...

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Maniek123404!

Przykro mi, że doświadczyłeś opisanych niedogodności. Uprzejmie proszę, skontaktuj się w tej sprawie z pomocą techniczną. Zalecam szczegółowe opisanie problemu i podanie przybliżonej godziny, kiedy problem wystąpił.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Od czasu ostatniej aktualizacji gry - mam podobnie. Na Chrome, nie mogę się nawet zalogować na konto, bo wyskakuje komunikat, informujcy o "błędzie ogólnym". Na FF i Operze zalogować się mogę, tyle tylko, że po kilku - kilkudziesięciu sekundach mnie rozłącza. Bardzo rzdko zdarzy się, że rozłączy mnie dopiero po kilkunastu minutach, tyle tylko, że gra chodzi wtedy niezwykle wolno, nie działają teleporty, a mapa, ekwipunek, księga czarów, dziennik misji, widok mista, "tablice" - ładują się po kilka minut. Na forum, bardzo często przy zatwierdzenia odpowiedzi do wątków, każe się powtórnie zalogować (treść posta - oczywiście przepada) pomimo, że przy moim nicku, "kontrolka" się świeci na zielono, co by sugerowało, ża jestem wciąż zalogowany na konto.
    Od "Świąt", działało nieco wolniej niż zwykle, ale działało. Zgłaszałem już 2 razy Pomocy Technicznej - (brardzo grzecznie) prosili, by zaczekać do następnej aktualizacji gry.., która będzie już lub dopiero - 11.02.2015r.
    Pozdawiam

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Znów mi to dziś się przytrafiło...
    Dłuższe walki nie ma sensu brać...
    ...