Page 9 of 21 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 210

Thread: Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

Server
    CLA01
    Dla mnie przedstawione reguły przez Ary są bardzo dobre, tylko ten 16pkt mnie trochę nie przekonuje.Mam obawy, że to i tak będzie kleryk, ze względu na swoje umiejętności.Gildia Ekstradycja jest gotowa, jedynie skład jeszcze nie został wyłoniony, ze względu na ilość chętnych graczy.Łatwiej nam było by wystawić dwie drużyny Szkoda, że pozostałe gildie nie wypowiadają się w temacie.Nic nie tracicie, a wiele można zyskać!

P.S.
    A co robimy ze zwojami ze skrzyń? Otępienie,rozproszenie,sanktuarium...
    Last edited by Artur_Scubi; 19.02.15 at 12:04.

Server
    CLA01
    Szkielet regulaminu jest dobrze zarysowany Jesli chodzi o 16e (gracz FFA) - mnie to przekonuje, zabawa bedzie ciekawsza :P

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Luke-Ary View Post
    Cześć,

nie ukrywam, że czekałem na rozwój wydarzeń - bardzo mnie cieszy [....]
    No te zasady są b.sensowne.

Wczoraj testowaliśmy z Arym jak takie bitwy bez itemów wyglądają. Jest spoko. Na pewno trzeba się uzbroić w dużo zwojów. Nawet grając klerykiem na necro maga miałem wrażenie, że jest dość niezły balans, chociaż standardowy atak klera z ręki jest od magii światła i jest mocniejszy względem standardowego ataku necro maga (magia pierwotna). No, ale jeżeli w ramach gracza FFA można iść jednostkami przystani u necro, to nie widze problemu.

Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    P.S.
    A co robimy ze zwojami ze skrzyń? Otępienie,rozproszenie,sanktuarium...
    Trzeba chyba częściowo dopuścić, bo nie ma jak sprawdzić czy ktoś użył rozproszenia od skryby czy z shopa, czy ze skilla...... Z drugiej strony otępienie (stun 3 rundy) jest mocno OP, powinno być zabronione.

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Wybaczcie moją nieaktywność, ale w sobotę mam egzamin zawodowy, którego poprawić się nie da i żyję tylko tym. W weekend wszystko ogarnę z naszej strony

Przedzial's Avatar
    Server
    CLA01
    Słyszałem kilka razy o tym pomyśle i szczerze mowiac z gory go olalem... gdyż podejrzewalem ze zasady beda takie same jak na pvp. No i pomysły mile mnie zaskoczyły...
    Walka na goło - jaknabardziej ZA. Sprawdzilem u siebie jak to wyglada bez ekwipunku i tragedii nie ma. Walki wygladalyby ciekawie, a wynik bylby zalezny przede wszystkim od momentu uzycia skilli i umiejetnosci planowania, a nie jak to jest na chwile obecna od jakosci setu i ilosci uzytych skillow.
    Runy- tutaj przyzwolilbym na uzycie jedynie podstawowej runy zeby wzmocnic tylko jedna ceche . Kazdy mialby wybor czy chce wzmocnic atak, obrone, szczescie czy ilosc many. Ale moze to prowadzic do naduzyc wieca walka bez uzycia run mnie nie przeraza.
    Mikstury - Przeciw... choc ciezko to bedzie udowodnic, bo pewnie znajda sie oszusci. Ale jezeli walki beda nagrywane i w razie ewentualnych roszczen beze mozna wychwycic delikwenta
    Zwoje - Obojetnie. Jaki jest sens ograniczac mane zeby dopuszczac uzywanie zwoi? w przypadku ryckow nie bedzie to mialo az takiego znaczenia ze wzgledu na ilosc ruchow. Ale w przypadku magow dopuscilbym ich uzywanie... chca sie wykanczac czarami - niech to robia :P
    Skład - na tak. Wprzypadku magow 1 bohaterska 2 elity i 2 podstawowe w przypadku wojow po 2 kazdej.
    Długosc walki - do skutku, czyli az ktos polegnie. Dodatkowe bitwy, albo przeliczniki ocalalych wprowadzily by duzo zamieszania i niepotrzebnej biurokracji. Znacznie wiecej niz zajelo by roztrzygniecie pojedynku.
    Jezeli nie zajda drastyczne zmiany w zasadach to gildia RED_DRAGONS sie dopisuje. Choc szczezrze to zrobilbym jakis turniej rozgrzewczy bez pieczeci (i zwiazanemu z tym wyscigiem szczurow) poprostu dla przyjemnosci

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Przedzial View Post
    Słyszałem kilka razy o tym pomyśle i szczerze mowiac z gory go olalem... gdyż podejrzewalem ze zasady beda takie same jak na pvp. No i pomysły mile mnie zaskoczyły...
    Walka na goło - jaknabardziej ZA.
    Pewnie że tak. To PvP to najlepszy pomysł od czasu wynalezienia krojonego chleba.

Jakby ktoś chciał rozegrać sparing treningowy z necro magiem, zapraszam, szept w grze albo na forum.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Widze nadal tylko 2 Gildie wpisane na Liste, Ktos jeszcze sie zglasza ?

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak mozna to ja sie zgłaszam z moimi 4-oma postaciami na kazda z potyczek.
    Jak trzeba to załoze gildiie ale czy to konieczne...
    Last edited by pyraigzik; 23.02.15 at 21:42.
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Fajna sprawa,ale mam takie pytanie czy to jest legalne poza sezonami BB ?
    Wedlug regulaminu nie jest to legalne ,i jak jeszcze sa nagrody lepsze niz w sezonie BB to matko boska,sprawa w sadzie
    Maja wglad na to co tu piszecie trzeba bylo to zrobic po cichaczu na czatach gildyjnych,priw etc,teraz to po ptokach

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Fajna sprawa,ale mam takie pytanie czy to jest legalne poza sezonami BB ?
    Wedlug regulaminu nie jest to legalne ,i jak jeszcze sa nagrody lepsze niz w sezonie BB to matko boska,sprawa w sadzie
    Maja wglad na to co tu piszecie trzeba bylo to zrobic po cichaczu na czatach gildyjnych,priw etc,teraz to po ptokach
    Wait, what?!

Łomatko, no jest jakiś zapis.

Quote Originally Posted by regulamin mmho
    Wszelkiego rodzaju zawody muszą być zawsze zatwierdzone przez administratorów w celu uniknięcia potencjalnych nadużyć, nieuczciwych wygranych osiągniętych kosztem innych graczy.

Generalnie wzięcie udziału w zawodach, które nie zostały ogłoszone przez Ubisoft/Blue Byte, jest na własne ryzyko gracza. Wszelkie roszczenia o odszkodowanie należy wysłać do organizatorów konkursu.

Brak odpowiedzi od administratorów i/lub moderatorów nie może być traktowany jako zezwolenie. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania wątków, które bezpośrednio lub pośrednio, zachęcają graczy do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez osoby nieupoważnione. Osoba odpowiedzialna będzie powiadomiona o wszelkich zmianach drogą prywatnych wiadomości.
    Zupełnie nieświadom - złamałem regulamin (nie czytałem go, przyznaję się bez bicia). Ostatnio zorganizowalem konkurs. Straszne nie? Ktoś dostanie środki jednorazowe. To poczekajcie z tym 5vs5, zobaczymy czy dostanę bana. Jakbym się z jakiegoś powodu nie pojawiał w grze lub na forum to będziecie mieli odpodź co się dzieje z nielegalnymi konkursami, wtedy można rozważcie poproszenie o zgodę przed odpaleniem tego ofsajdowego pvp.

No nic, idę sam na siebie donieść do supportu ^^
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Page 9 of 21 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast