Page 1 of 21 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 210

Thread: Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

Server
    CLA01

Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

Witam wszystkich, wpadłem na pomysl aby zorganizowac mala zabawe w grze
    Mianowicie mam na mysli walke 5 graczy z jednej gildi vs 5 graczy z innej Gildi.
    Walki beda rozgrywane "ffa" free for all, czyli bedzie mogl walczyc kazdy z kazdym, i gildia ktora bedzie miec najwiecej wygranych oraz jak najmniej przegranych, dostanie ode mnie nagrode

Prosze o wiecej sugestii i waszych pomyslow

Pozdrawiam Lider Legionu503-Ba1i

Server
    CLA01
    Moja propozycja takich walk:
    1.drużyna powinna się składać z rycerz przystani,rycerz necro, Necromanta i dwóch kleryków(jest ich najwięcej)
    2.Skład armii dla maga 1xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    3.Skład armii dla rycka 2xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    4.Używamy zaklęć tylko, które posiadamy w książce.
    5.Nie używamy żadnych dopalaczy w postaci kapliczek i run
    6.Itemy zostawiamy w plecaku, dla wyrównania szans między bohaterami.
    7.Po 12 rundzie walki, wynik zaliczamy remisowy.
    8.Przy wyniku remisowym, odbędzie się dodatkowa walka jednego wyznaczonego przez gildię gracza.W tym pojedynku gracz będzie posiadał 3 jednostki :1xbohaterskie,1xelitarne,1xpodstawowe.W tej walce zakazane będzie używane zaklęcie sanktuarium.
    9.Uznaniem pojedynku będą screeny.
    10.Złamanie regulaminu będzie skutkować przegraną techniczną.
    Jeśli macie inne propozycję, chętnie wysłucham.Dla mnie taka forma turnieju ma być zabawą, która urozmaici monotonną grę.Mają liczyć się umiejętności graczy.

Server
    CLA01
    Ad. 6 - mogę popilnować plecaków :]

Moim zdaniem powinno się walczyć klasa vs klasa, ze względu na dramatyczny balans, a raczej jego brak...

Server
    CLA01
    Dla mnie to oczywiste, że walczy rycerz kontra rycerz,kler kontra kler itd. ale to również można dodać do regulaminu pojedynków

Server
    CLA01
    zobaczymy, moze ktos jeszcze sie wypowiem i pomyslimy

Server
    CLA01
    Odnośnie propozycji Scubiego:
    Ad. 2 i 3) Totalnie bez sensu. Najczęściej przecież spotykany skład to 5 takich samych jednostek. Ewentualnie można pomyśleć coś o tym żeby zablokować możliwość samych gwardzistów/ pretorian brać.
    4) Po pierwsze zabrakło by mp, po drugie najlepsze czary są ze zwoji które są podstawą na pvp. Ewentualnie można zbanować zwój sanktuarium bo przedłuża,
    5) Jestem za. Inaczej wszyscy by tracili czas na odwiedzenie wszystkich kapliczek.
    6) hahaha To czym będziemy walczyć na pvp ? (bez itemów masz około 200 mp same zwykłe ataki 0 strategi? )
    7) Proponuje po 13 (w 13 jest natychmiastowa śmierć, często wtedy się kończy)
    8)To po co ten remis skoro dodatkowa walka? Albo uznajemy remis po któreś rundzie albo walka do końca a nie takie tandetne rozwiązanie.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    Moja propozycja takich walk:
    1.drużyna powinna się składać z rycerz przystani,rycerz necro, Necromanta i dwóch kleryków(jest ich najwięcej)
    2.Skład armii dla maga 1xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    3.Skład armii dla rycka 2xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    4.Używamy zaklęć tylko, które posiadamy w książce.
    5.Nie używamy żadnych dopalaczy w postaci kapliczek i run
    6.Itemy zostawiamy w plecaku, dla wyrównania szans między bohaterami.
    7.Po 12 rundzie walki, wynik zaliczamy remisowy.
    8.Przy wyniku remisowym, odbędzie się dodatkowa walka jednego wyznaczonego przez gildię gracza.W tym pojedynku gracz będzie posiadał 3 jednostki :1xbohaterskie,1xelitarne,1xpodstawowe.W tej walce zakazane będzie używane zaklęcie sanktuarium.
    9.Uznaniem pojedynku będą screeny.
    10.Złamanie regulaminu będzie skutkować przegraną techniczną.
    Jeśli macie inne propozycję, chętnie wysłucham.Dla mnie taka forma turnieju ma być zabawą, która urozmaici monotonną grę.Mają liczyć się umiejętności graczy.
    1. tak skłąd drużyn unormowany
    2. ach czyli muszę zbudować koniecznie budynek do rekrutacji bohaterskich(mam ale nei używam), pomysł nieco naciągnięty, jeszcze z punktem kler,vs kler itd. walka klonów, podobne umy i jednostki, gdzież emocje??
    3. jak wyżej
    4. to podstawa, zaklęciatylko z ebooka
    5. miksturek many może też nie, jak udowodnisz ze ktoś nie użył?
    6. i znowu podobne armie, ta sama moc, wygra ten który pierwszy ma ruch bo szybciej zabije jednostki
    7.może być
    8. czyli walki będą sięodbywać pod zamkiem gdzie jest sporo graczy i są lagi
    9. a kto będzie sędziął, i dlaczego nie filmik z obu stron?
    10. i tak ktośzakombinuje, a nawet jeżeli e, to i tak poleci hejt że napewno oszukiwał

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Odnośnie propozycji Scubiego:
    Ad. 2 i 3) Totalnie bez sensu. Najczęściej przecież spotykany skład to 5 takich samych jednostek. Ewentualnie można pomyśleć coś o tym żeby zablokować możliwość samych gwardzistów/ pretorian brać.
    4) Po pierwsze zabrakło by mp, po drugie najlepsze czary są ze zwoji które są podstawą na pvp. Ewentualnie można zbanować zwój sanktuarium bo przedłuża,
    5) Jestem za. Inaczej wszyscy by tracili czas na odwiedzenie wszystkich kapliczek.
    6) hahaha To czym będziemy walczyć na pvp ? (bez itemów masz około 200 mp same zwykłe ataki 0 strategi? )
    7) Proponuje po 13 (w 13 jest natychmiastowa śmierć, często wtedy się kończy)
    8)To po co ten remis skoro dodatkowa walka? Albo uznajemy remis po któreś rundzie albo walka do końca a nie takie tandetne rozwiązanie.
    Jedno chore pvp już mamy, więc po co powielać ich błędy.Różnorodność stworzeń w armii ma pomóc odbiec, od stałych schematów z pvp.Po co tracić zwoje, skoro walki odbywały by się przez przyjazny pojedynek.Mana jest dostępna przez potki, które każdy posiada, a używanie ich nie wypacza walki.Pomysł walki bez itemów jest po to, żeby każdy miał szanse się wykazać, a nie wygrywać przed bitwą swoimi statami.Jak gracze nie posiadający potężnych artefaktów mają się przeciwstawić graczom z wyśrubowanymi statami?Jeśli uważasz walkę bez itemów za bezsens, to podaj swoją propozycję, równej walki dla wszystkich.Jeśli chodzi o remis, to może się zdarzyć wynik 2-1-2 i wtedy ma zadecydować dodatkowa walka jednego gracza z gildii.

Server
    CLA01
    Nie po to robi się dziesiątki wypraw,toczy walki bohaterskie żeby później trzymać itemy w plecaku. W takich pojedynkach powinny brać osoby które czują się na sile i chcą się sprawdzić z najlepszymi. Brak kapliczek w takich walkach jak najbardziej na plus, zaoszczędzi to czasu na bieganie i zbieranie przed walką wszystkich możliwych . Natomiast co do klas to pełna zgoda, że powinny walczyć pomiędzy sobą te same.

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OkiDoki View Post
    Nie po to robi się dziesiątki wypraw,toczy walki bohaterskie żeby później trzymać itemy w plecaku. W takich pojedynkach powinny brać osoby które czują się na sile i chcą się sprawdzić z najlepszymi. Brak kapliczek w takich walkach jak najbardziej na plus, zaoszczędzi to czasu na bieganie i zbieranie przed walką wszystkich możliwych . Natomiast co do klas to pełna zgoda, że powinny walczyć pomiędzy sobą te same.
    No chyba własnie chcemy sprawdzic umiejetnosci graczy a nie to czy maja 4kmagi i po dwóch czarach opszarowych nie ma wojska przeciwnika. Jestem za walka bez itemow jak na ZZ liczy sie taktyka i róznorodnosc wojska. Wystarczy wejsc na PVP i wiadomo kiedy Itemy wygrywaja. Ad. 2 i 3 jak najbardziej jestem za. Pozdrawiam.
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Page 1 of 21 1 2 3 11 ... LastLast