Page 3 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 210

Thread: Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    To ma być bitwa najlepszych z najlepszymi by sprawdzić która gildia jest "lepsza", a nie "przyjacielskie lanie".
    Bez itemów nie ma taktyki bo nie mp i tak jak OkiDoki pisze pierwszy wygrywa wiec co to za walka.
    Po za tym najlepsze osoby z gildii powinny mieć mocne eq więc wątpię by była w tym spora różnica.
    Aha to jest pomysł dziesięciolecia, klękajcie narody, bo Mr. Energy wymyślił super pomysł zostaw itemy, zdejmij to zobaczymy jakiś mocny a nie itemy po 1000+.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Aha to jest pomysł dziesięciolecia, klękajcie narody, bo Mr. Energy wymyślił super pomysł zostaw itemy, zdejmij to zobaczymy jakiś mocny a nie itemy po 1000+.
    Jesli chcecie to sie potem po zakonczeniu tego "turnieju" jak dojdzie do skutku to mozna z items zrobic

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    Moja propozycja takich walk:
    1.drużyna powinna się składać z rycerz przystani,rycerz necro, Necromanta i dwóch kleryków(jest ich najwięcej)
    2.Skład armii dla maga 1xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    3.Skład armii dla rycka 2xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    4.Używamy zaklęć tylko, które posiadamy w książce.
    5.Nie używamy żadnych dopalaczy w postaci kapliczek i run
    6.Itemy zostawiamy w plecaku, dla wyrównania szans między bohaterami.
    7.Po 12 rundzie walki, wynik zaliczamy remisowy.
    8.Przy wyniku remisowym, odbędzie się dodatkowa walka jednego wyznaczonego przez gildię gracza.W tym pojedynku gracz będzie posiadał 3 jednostki :1xbohaterskie,1xelitarne,1xpodstawowe.W tej walce zakazane będzie używane zaklęcie sanktuarium.
    9.Uznaniem pojedynku będą screeny.
    10.Złamanie regulaminu będzie skutkować przegraną techniczną.
    Jeśli macie inne propozycję, chętnie wysłucham.Dla mnie taka forma turnieju ma być zabawą, która urozmaici monotonną grę.Mają liczyć się umiejętności graczy.
    Quote Originally Posted by ba1i View Post
    1. zgadzam sie
    2.jak najbardziej
    3. OK
    4.ok.
    5.wiadomoa sprawa, za duzo czasu by to zajelo itd.
    6. Jesli jzu dojdzie do tych pojedynkow to walki bede odbywane bez artefaktow!
    7.Tu proponuje 13 runde tak jak napisal bodajze Energia.
    8. Mysle ze kwesta do ustalenia to moze byc.
    9.screeny z wynikiem po walce.
    10.tak, jakie kolwiek zlamanie regulaminu wyklucza cala Gildie z zabawy.

Moje zdanie jest takie jak je wyzej okreslilem. Chce zeby byla to zabawa i akzdy mial wyrownane szanse i byla jakas w tym zabawa.Wiadome, ze bez artow itd, licza sie umiejatnosci gracza i tez w jakims stopniu "pomoc samej gry" wiec uwazam ze bedzie ok.
    I prosil bym o przekazanie informacji innym Gildia aby sie udzielily, zeby bylo troszke zabawy Co do nagrod itd to pomyslimy jak sie juz zdecydujemy Z mojej strony napewno bd cos ciekawego

Pozdrawiam Lider Legionu503-Ba1i
    To ma sens. W sumie jakby ten pomysł wypalił to można by zorganizować własną ligę, z osobnym rankingiem i sędziami, którzy pilnowaliby porządku. Plus też takich walk jest taki, że odbywałby się bez jakichkolwiek strat, więc mozna wziąć np. serafy czy tkaczki bez wyrzyutów sumienia.

Ja jeszcze bym dodał 3 rzecz:
    1. Brak możliwości używania jednostek eventowych, z naciskiem na ptaki gromu i dryfujących
    2. Brak możliwości używania jednostek przystani u necro i vice versa. Chodzi o to, żeby gracze, którzy nie mają 2 postaci, mieli równe szanse jeżeli chodzi o dobór mobków
    3. Brak możliwości korzystania z silniejszych run, mam tu na myśli runy, które mają 80/80%

Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    Moze pomyslodawca i glowny sponsor imprezy Ba1i sie wypowie jak to widzi?Ja rowniez moge dorzucic do puli 10k pb na nagrody.
    No i nagrody. W końcu jakieś sensowne, a nie jakieś marne ochłapy, które lecą z pvp.
    Last edited by hols; 07.02.15 at 14:21.

Server
    CLA01
    Nie idziecie za daleko z tym wyrównywaniem szans?. Narazie to widzę, że większość punktów zaczyna się od Brak możliwości korzystania z ..., nie można używać itd. Idąc tak dalej zaraz dojdziecie do tego, że nie będzie można atakować bohaterem bo ktoś ma silniejszy atak

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OkiDoki View Post
    Nie idziecie za daleko z tym wyrównywaniem szans?. Narazie to widzę, że większość punktów zaczyna się od Brak możliwości korzystania z ..., nie można używać itd. Idąc tak dalej zaraz dojdziecie do tego, że nie będzie można atakować bohaterem bo ktoś ma silniejszy atak
    Nie no zróbmy dostępne wszystkie zwoje, mikstury, cheaty, boty to będziesz miał szansę chłopaku. Pokaż, że masz jaja i myślącą mózgownicę a nie zasłaniasz się brakiem możliwości używania itemów itd.

kirkus132
    Guest
    Nie no zróbmy dostępne wszystkie zwoje, mikstury, cheaty, boty to będziesz miał szansę chłopaku. Pokaż, że masz jaja i myślącą mózgownicę a nie zasłaniasz się brakiem możliwości używania itemów itd.
    ok mam jaja, jak mi udowodnisz ze wygrałeś bez uzycia mikstur, a nawet zwojów, przecież kler ma do wyboru jakieś 30 um, na 30 lvlu wybiera z nich 16, a kilka z um są na zwojach, jak udowodnisz że jednej umy nie wziąłeś ze zwoju??

Server
    CLA01
    Trochę spokojniej kolego. A co do itemów to nie trafileś bo nie mam rewelacyjnych, nawet bym napisał, że mam słabe w porównaniu z innymi. Więc jak widzisz to również mi powinno zależeć żeby je wyeliminować z pojedynków. Uważam tylko aby wyłonić najlepszych graczy wszyscy powinni używać podczas pojedynków wszystkiego co jest dostępne (po za kapliczkami ale tylko dlatego że zaoszczędzi czasu za bieganie ) tym bardziej że pojedynki będą odbywać się pomiędzy bohaterami z tej samej klasy. Jeśli ktoś nie czuje się na sile po prostu nie bierze udziału I jest to tylko moje zdania więc z żadnymi jajami mi tu nie wyskakuj następnym razem.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OkiDoki View Post
    Trochę spokojniej kolego. A co do itemów to nie trafileś bo nie mam rewelacyjnych, nawet bym napisał, że mam słabe w porównaniu z innymi. Więc jak widzisz to również mi powinno zależeć żeby je wyeliminować z pojedynków. Uważam tylko aby wyłonić najlepszych graczy wszyscy powinni używać podczas pojedynków wszystkiego co jest dostępne (po za kapliczkami ale tylko dlatego że zaoszczędzi czasu za bieganie ) tym bardziej że pojedynki będą odbywać się pomiędzy bohaterami z tej samej klasy. Jeśli ktoś nie czuje się na sile po prostu nie bierze udziału I jest to tylko moje zdania więc z żadnymi jajami mi tu nie wyskakuj następnym razem.
    To ma być pokaz umiejętności a nie rewia mody od projektanta z kuźni. Chcesz walczyć na itemki to idź na PVP, traf na myślącego kleryka z 1 stackiem gryfów lub pretków. Good Luck.

Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    ok mam jaja, jak mi udowodnisz ze wygrałeś bez uzycia mikstur, a nawet zwojów, przecież kler ma do wyboru jakieś 30 um, na 30 lvlu wybiera z nich 16, a kilka z um są na zwojach, jak udowodnisz że jednej umy nie wziąłeś ze zwoju??
    Chyba czas działania ze zwojów różni się od tych z książki? Zawsze można nagrać bitwę i wszelkie wątpliwości rozstrzygać. Nie widzę problemu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hols View Post
    To ma sens. W sumie jakby ten pomysł wypalił to można by zorganizować własną ligę, z osobnym rankingiem i sędziami, którzy pilnowaliby porządku. Plus też takich walk jest taki, że odbywałby się bez jakichkolwiek strat, więc mozna wziąć np. serafy czy tkaczki bez wyrzyutów sumienia.

Ja jeszcze bym dodał 3 rzecz:
    1. Brak możliwości używania jednostek eventowych, z naciskiem na ptaki gromu i dryfujących
    2. Brak możliwości używania jednostek przystani u necro i vice versa. Chodzi o to, żeby gracze, którzy nie mają 2 postaci, mieli równe szanse jeżeli chodzi o dobór mobków
    3. Brak możliwości korzystania z silniejszych run, mam tu na myśli runy, które mają 80/80%

No i nagrody. W końcu jakieś sensowne, a nie jakieś marne ochłapy, które lecą z pvp.
    Ptaki gormu i inn eventowe jednostki sa niedostepne, oraz kler uzywa swoich jednostek tak jak i nekro. A i runki tez beda zabronione. Ma byc to rozgrywka umozliwiajaca wyrownane szanse

I nie ma sie co kłócić tylko ustalic sensowne zasady i zaczac zabawe, szkoda ze takie male zainteresowanie jest ale moze cos z tego bedzie

kirkus132
    Guest
    To ma być pokaz umiejętności a nie rewia mody od projektanta z kuźni. Chcesz walczyć na itemki to idź na PVP, traf na myślącego kleryka z 1 stackiem gryfów lub pretków. Good Luck.

Chyba czas działania ze zwojów różni się od tych z książki? Zawsze można nagrać bitwę i wszelkie wątpliwości rozstrzygać. Nie widzę problemu.
    ale kto to będzie oglądał??? kto poświęci swój wolny czas na sparwdzanie filmików??

Page 3 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast