Page 2 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 210

Thread: Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

Server
    CLA01
    To ma być bitwa najlepszych z najlepszymi by sprawdzić która gildia jest "lepsza", a nie "przyjacielskie lanie".
    Bez itemów nie ma taktyki bo nie mp i tak jak OkiDoki pisze pierwszy wygrywa wiec co to za walka.
    Po za tym najlepsze osoby z gildii powinny mieć mocne eq więc wątpię by była w tym spora różnica.

Server
    CLA01
    Moze pomyslodawca i glowny sponsor imprezy Ba1i sie wypowie jak to widzi?Ja rowniez moge dorzucic do puli 10k pb na nagrody.

5 vs 5 nie bardzo....bardziej bym widzial 20 vs 20 zeby inni gracze sie nie poczuli ze nie sa najlepszymi a poza tym ciezko wylonic np najlepszego rycka albo 2 najlepszych klerykow.
    klasy vs klasy ok
    bez artefaktow? a niby dlaczego?stanowczo na nie( tutaj nie chodzi aby walka byla wyrownana tylko o bitwe miedzy gildiami i sprawqdzian kto posiada najmocniejszych graczy.
    remis?niepotrzebny.walki i tak gildie beda musialy ustawic miedzy soba takze czas nikogo nie bedzie gonil a co do remisu 2-1-2 to jak najbardziej ale wystawienie po 1 graczu z gildii i normalnie full woja.

Zwoje tak samo jak artefakty,akurat dla mnie nie wiedziec czemu mialbym nie moc ich uzyc skoro wlasnie po to sa-to bardziej ekonomiczna wersja bo skoro klasa vs klasa to roznicy nie ma czy beda zwoje czy nie.

to tylko moja opinia w dyskusji

Server
    CLA01
    To ma byc takie drugie pvp? Przeciez wiadomo że wygrywają ci co więcej kupili, wystarczy zrobić wystawe zakupów i rozdac nagrody, oszczedzicie czas na walkach i jednostki.

Server
    CLA01
    j4r0szx 5 vs 5 było tylko rzucone jako przykład. To może być równie dobrze 10 vs 10 czy 20 vs 20 ale np nie wszystkie gildie mają wystarczająco dużo członków (do tego chętnych na pvp) aby zrobić 20 vs 20. Bez artefaktów gdyż jak ktoś kto ma 4k magii ma znaczną przewagę nad tym kto ma tej magii 2,5k co jest logiczne ale w praktyce ten co ma 4k magi może być kompletnym zerem który po prostu miał farta i mu wypadły na 9 wyprawie itemy "z dupy" że tak powiem. Tutaj nie chodzi o to żeby wyłonić kto ma największe tiary czy miał największego farta robiąc 9 zrozumcie to w końcu. Tu chodzi o zabawę i o odskocznię od monotonii przede wszystkim a w drugiej kolejności o pokazanie kto ma lepsze UMIEJĘTNOŚCI a nie itemy bo je w tym momencie można je kupić za zł tak naprawdę. Jak będzie dozwolone wszystko tak jak tego chcesz j4r0szx to wynik będzie zależy w 90% od eq na zasadzie piętno-piętno, klątwa-klątwa, flara-flara itd. Gdzie tu zabawa czy wyzwanie? Ew można zrobić tak że idzie 2 klerów i obaj mają np cały set inkwizytora ubrany i też była by to dość dobra opcja.

Server
    CLA01
    ten kler co ma 4k magii moze trafic na klera ktory ma 3,5k mocy z niebiankami a on przykladowo bedzie na gryfach....i pozamiatane i kazdy wie w ktora strone^^magowie majacy 4k magi sa slabi w mocy/obronie/szczesciu i buildy klerykow moga byc rozne tak samo jak nekro czy ryckow i od tego wlasnie sa artefakty.do tego dochodzi roznorodnosc wojska i wtedy mamy najlepszych z najlepszych ktorzy co prawda wygrali walke w polowie losowo bo nikt nie wiedzial przeciw czemu zagra?stopwarriro akurat u nas ryckow to duzych mozliwosci nie mamy w wojsku a i nasze staty ( jesli sa w miare rowne) duza nie pomoga bo walka jest rozstrzygana w 3 rundach po przeliczeniu krytykow^^
    Co do 20 vs 20 to zgadzam sie ze moze byc problem z uzbieraniem graczy w mniej licznych gildiach takze temat do ustalenia ? vs ? mysle ze powinno pasc zapytanie oficjalne do szefow gildii ktore sa zainteresowane spontanicznym pomyslem albo te gildie winny sie odezwac.

Nie odbierajcie moich opini wrogo^^mnie nie kreci wbijanie szpili w ciekawe projekty.

Ps. takze jak sie dowiemy jakichkolwiek ewentualnych zasad?nadal zbierane sa informacje odnosnie pomyslow czy czekacie na rzucenie rekawic?^^

Server
    CLA01
    j4r0szx zakładając że przejdzie
    2.Skład armii dla maga 1xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    3.Skład armii dla rycka 2xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    nie będzie sytuacji w której kler z 5 aniołami trafi na klera z 5 gryfami. Tak samo u rycerzy to nie będzie walka 6x anioły vs 6x anioły. Właśnie chodzi o to żeby cały ten turniej trzymać z dala od lamerskich i ogranych taktyk przy 5/6 slotach tego samego wojska bo to zabija całą rozgrywkę według mnie.

Server
    CLA01
    najbardziej na pvp lubie grac 4 x niebianki,2 x imp gryfy badz 5 x niebianki,1 gryfy czy tez 6 x niebianki bo taki mam build bohater(artefakty) i taki styl przy jakim nauczylem sie grac.moje arty sa pod niebiany wiec nimi glownie gram.mam sobie wziasc inkwizytorow zeby nie wygladac lemersko?czy jakis inny szajs?wydaje mi sie ze ba1i mial na mysli bardziej troche turniej i graczy ktorzy wystapia w najmocnijeszyjm ustawieniu(poza kaplicami) niz jakies zapomiane ziemie gdzie gra sie botem a nie swoja postacia....

chyba ze sie myle^^

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    O to chodzi, żeby nie lamić na pretorian bądź gryfy tylko wyłonić tych graczy, dla których operowanie różnymi rodzajami wojsk nie jest problemem. To będzie odskocznia od "ustawionego" PVP. Popieram post scubiego, odnośnie warunków turnieju, to będzie pokaz umiejętności a nie rewia mody itemków.

Server
    CLA01
    ba1i będzię się wypowie ale ogólny jego zamysł był stworzyć jakieś wyzwanie dla ludzi bo wieje nudą i wszystko jest już tak na prawdę trywialne (wiem bo był na ts i gadał z nami wczoraj). Koniec końców on podejmie decyzje ale jak będzie to miało wyglądać 6x anioł vs 6x anioł i kwestia komu wejdzie więcej krytyków to ja podziękuje za ten turniej.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    Moja propozycja takich walk:
    1.drużyna powinna się składać z rycerz przystani,rycerz necro, Necromanta i dwóch kleryków(jest ich najwięcej)
    2.Skład armii dla maga 1xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    3.Skład armii dla rycka 2xbohaterska,2xelitarna,2xpodstawowa
    4.Używamy zaklęć tylko, które posiadamy w książce.
    5.Nie używamy żadnych dopalaczy w postaci kapliczek i run
    6.Itemy zostawiamy w plecaku, dla wyrównania szans między bohaterami.
    7.Po 12 rundzie walki, wynik zaliczamy remisowy.
    8.Przy wyniku remisowym, odbędzie się dodatkowa walka jednego wyznaczonego przez gildię gracza.W tym pojedynku gracz będzie posiadał 3 jednostki :1xbohaterskie,1xelitarne,1xpodstawowe.W tej walce zakazane będzie używane zaklęcie sanktuarium.
    9.Uznaniem pojedynku będą screeny.
    10.Złamanie regulaminu będzie skutkować przegraną techniczną.
    Jeśli macie inne propozycję, chętnie wysłucham.Dla mnie taka forma turnieju ma być zabawą, która urozmaici monotonną grę.Mają liczyć się umiejętności graczy.
    1. zgadzam sie
    2.jak najbardziej
    3. OK
    4.ok.
    5.wiadomoa sprawa, za duzo czasu by to zajelo itd.
    6. Jesli jzu dojdzie do tych pojedynkow to walki bede odbywane bez artefaktow!
    7.Tu proponuje 13 runde tak jak napisal bodajze Energia.
    8. Mysle ze kwesta do ustalenia to moze byc.
    9.screeny z wynikiem po walce.
    10.tak, jakie kolwiek zlamanie regulaminu wyklucza cala Gildie z zabawy.

Moje zdanie jest takie jak je wyzej okreslilem. Chce zeby byla to zabawa i akzdy mial wyrownane szanse i byla jakas w tym zabawa.Wiadome, ze bez artow itd, licza sie umiejatnosci gracza i tez w jakims stopniu "pomoc samej gry" wiec uwazam ze bedzie ok.
    I prosil bym o przekazanie informacji innym Gildia aby sie udzielily, zeby bylo troszke zabawy Co do nagrod itd to pomyslimy jak sie juz zdecydujemy Z mojej strony napewno bd cos ciekawego

Pozdrawiam Lider Legionu503-Ba1i
    Last edited by ba1i; 07.02.15 at 02:40. Reason: edit

Page 2 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast