Page 21 of 21 FirstFirst ... 11 19 20 21
Results 201 to 210 of 210

Thread: Gildia vs Gildia 5v5-Zapraszam

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Okogi, zgadzam się, że walkowery nie są fajne. Próbowałem jak mogłem, żeby je uniknąć. Kicha sam sobie jest winien - cały tydzień możliwości, umówił się w ostatni dzień na ostatnią chwile, a nie było go cały dzień i 0 i informacji od gidii (także jeżeli chodzi o zastępstwo) wielokrotnie byłem na różnych ts'ach aby dopiąć wszystkie walki. Próbowałem pisać do wszystkich graczy przez dwa dni na czacie gry. Mam porobione zrzuty ekranu, żeby było wiadomo po jakiej stronie była wina. Oczywiście nie będę ich publikował na forum ogólnym. Oficerowie gildii w razie wątpliwości otrzymają wszystkie zrzuty dokumentujące. Więc okogi proszę o nie wypowiadanie się skoro nie brałeś udziału i nie znasz sprawy.
    przeciez nikogo nie opluwam,a ty mnie uciszac probujesz, zaznaczylem tylko ze niestety nie udalo wam sie w 100% wszystkich walk przeprowadzic , wiec jest nad czym pracowac w przyszlosci ... fajnie ze w koncu wam sie udalo to przeprowadzic. Powodzenia nastepnym razem , jesli do takiego dojdzie , moze wtedy wszyscy beda dostepni ( niestety taki urok gier online )
    pozdrawiam

i GRATULUJE pierwszym jak i pozostalym

Server
    CLA01
    Ja rowniez dziekuje za turniej - zwlaszcza Energii za zaangazowanie i probe osiagniecia niemozliwego, czyli zebrania graczy do kupy :P i chłopakom - za ufundowanie nagród i wykonanie tabeli wyników. Gloria Victis - gratulacje za zwyciestwo! Swietna zabawa.

Rzucam luzna propozycja na szkic nastepnego turnieju - miedzy roznymi frakcjami, opartego na zasadach losowania. Kazda gildia typuje 4 graczy z kazdej frakcji, nastepnie odbywa sie losowanie kto z kim walczy. Moze byc ciekawie

Server
    CLA01
    Cześć,

dołączam się do wszystkich podziękowań i chciałbym, aby ten turniej został powtórzony, nawet grany cyklicznie. Wiele rzeczy można jeszcze dopracować, ale możemy stworzyć bardzo ciekawą formułę PVP.

Chciałbym wyróżnić jednego gracza, a mianowicie Energie - uważam, że jest to gracz, który zasługuje na tytuł fair play. Mógł wygrać pojedynek przez problemy drugiego gracza, ale tego nie zrobił i sam zaproponował rozegranie pojedynku jeszcze raz. Szacun dla Ciebie stary.

PS. Myślę, że bardziej dopracowany turniej już wkrótce. Dopiero się uczymy, ale jesteśmy na dobrej drodze by usprawnić pewne kwestie i sprawić, aby pojedynki były jeszcze bardziej ciekawe.

Gratuluje zwycięzcą i pozdrawiam.
    Last edited by Luke-Ary; 23.03.15 at 14:08.

Server
    CLA01
    eee myslalem ze nagrody beda dla najlepszych graczy danej klasy a nie dla calej gildii, gdybym wiedzial to bym oddal walki walkowerem bo moja gildia olala turniej....

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01

Reszcie gratuluję!
    Last edited by BB_Naerjan; 01.04.15 at 14:26. Reason: Naruszenie regulaminu gry.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kattia View Post
    Ja rowniez dziekuje za turniej - zwlaszcza Energii za zaangazowanie i probe osiagniecia niemozliwego, czyli zebrania graczy do kupy :P i chłopakom - za ufundowanie nagród i wykonanie tabeli wyników. Gloria Victis - gratulacje za zwyciestwo! Swietna zabawa.

Rzucam luzna propozycja na szkic nastepnego turnieju - miedzy roznymi frakcjami, opartego na zasadach losowania. Kazda gildia typuje 4 graczy z kazdej frakcji, nastepnie odbywa sie losowanie kto z kim walczy. Moze byc ciekawie
    Kontynuacja pewnie będzie. Myślimy nad tym jak miałoby to wyglądać.

Powiem tak. Robiliśmy w gildii sporo testów odnośnie tego kogo wystawić jako gracza FFA (bo wcześniej miał jeszcze być 6 gracz, który mógłby być dowolną postacią i brać dowolne wojsko poza jednostkami eventowymi). Jeżeli grać według obecnych zasad to z testów wyszło:
    Rycek bez itemów > Mag bez itemów
    Jednostki przystani > Jednostki necro

Także nie będzie zbytnio balansu, jeżeli dojdzie do starcia, gdzie mieszamy klasy. Możecie potestować "na gołe klaty" takie sparingi w swoich gildiach, szybko się przekonacie w czym rzecz - do rycka nie ma co startować. Jeżeli mielibyśmy mieć podobny turniej to trzeba by potestować ile rycerz może wziąć jednostek - na pewno trzeba ograniczyć ich ilość.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Elite również gratuluje wszystkim - szczególnie zwycięztwa w pięknym stylu - Glorii Victis - oraz podziękowania dla organizatorów - my niestety z 15 walk rozegraliśmy tylko 9 - Masterlata dostał bana a CorbbenDallas zniknął jak kamień w wodę - następnym razem będzie lepiej - a właśnie są jakieś plany na cd zabawy. SirTolan

Server
    CLA01
    Gratuluje wszystkim uczestnika i uczestniczka WIelkie gratluacje dla zwycieskiej Gildi
    Super, ze sie udalo etc Cieszy mnie to bardzo....No i Zapraszam po Odebranie nagrody na : Legion503.teamspeak.de

Pozdrawiam

Lider Legionu503

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Autopirat View Post
    Dziękuję organizatorom, czyli osobom z Legionu 503, za przeprowadzenie tego turnieju. Gratuluję przede wszystkim, Wam za sprawne i udane przeprowadznie tego konkursu oraz fundatorom nagród, bo podnieśliście wysoko stawkę. Ale myślę sobie, że może kiedyś, nawet z mniej wartościowymi nagrodami, to taki, lub podobny turniej zaistnieje ponownie w krainie Ashan.
    Z pewnością takie rozgrywki są dużo ciekawsze i o niebo lepsze niż walki na arenie PvP.

P.S.
    Kirkus, proszę, zacznij mniej trolować.
    ale masz dziwne marzenia chocw sumie dzisiaj mi się zamarzyły lody jabłkowe, ech jutro poszukam

Server
    CLA01
    Teamt do zamkniecia!

Page 21 of 21 FirstFirst ... 11 19 20 21