Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 66

Thread: Gildia ELITEofASHAN

Server
    CLA01
    Zeby nie bylo Rolniq jestes czolowym klerykiem na serwerze i przyczailem sie na ciebie z kaplica inicjatywy z planem wygrac i wygralem choc spodziewalem sie 5 gryfow lub 5 ptakow ale na szczescie sie udalo.w sumie gladko poszlo ze tak powiem.wiem ze w 80% walk wygrasz i nie bede sie spieral ale nie zapominaj ze jak gram tylko ryckiem przystani a z nim przegrac ci sie jeszcze nie zdazylo(mam racje?).

Po porazce napisales mi zebym jeszcze potrenowal.....Troche oglady i bedzie spokonie spinajmy sie tez mam kleryka i jakbys juz bardzo jakiegos oficjalnego pojedynku chcial to mozemy sie umowic.

Rolniq swietna gra i widac to ranku.

Pozdro i bez spiny kazdy jest zajebisty^^

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    dobra dobra, bez żadnych napinek oczywko, może z lekka mnie poniosło i fakt z rycem przystani jeszcze nie przegrałem i szczerze powiem że nawet mnie to ruszylo :P

oficjalny pojedynek? kusząca propozycja jednak chyba raczej poczekam do turnieju organizowanego przez Ba1i'ego i spółkę, mam wielką nadzieję, iż będzie FFA, wtedy każdy będzie mógł się wykazać, niezależnie od klasy postaci

nie wiem tylko czemu vismajor zaczął mi ubliżać na whisperze, nie mam printów i raczej ciężko będzie mi uwierzyć ale padały słowa pod tytułem "jesteś nikim" etc. mam nadzieje spotkać kiedyś pana na pvp

pozdrawiam
    Last edited by Dust; 21.05.15 at 09:11. Reason: niezależnie napisałem rozdzielnie :D

Server
    CLA01
    Tak jak niejednokrotnie.padało tu i nie tylko tu.
    Z klerem inna postać ma nikłe szanse na pvp. Możliwe są 2 warianty przegranej klera:
    1."wypadek" przy pracy
    2.nieogarnięty kler
    A poza tym ani wygrana klera nie jest jakimś szczególnym powodem do "chwały", ani przegrana kimkolwiek nie powinna być źródłem frustracji.

Celowo nie napisałem o 3 wariancie:
    Dobry gracz na rycku z rewelacyjnie dobranym składem armii i większą ilością błędów popełnionych przez klera. Pozdrawiam Czyśćca
    pozdrawiam

i gratki dla rolniQ
    Last edited by reynev; 21.05.15 at 14:32.

Server
    CLA01
    Dust - dla jasności - vismajor nie jest i nigdy nie był czonkiem gildii EoA. Tolan

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    Dust - dla jasności - vismajor nie jest i nigdy nie był czonkiem gildii EoA. Tolan
    dzięki za informacje, nie wiedzieć czemu ten pan się do mnie udzielał..

Server
    CLA01
    Rolniq ale dzieciuch z Ciebie. Grasz ulepszonym wojskiem gryfami albo ptakami gromu. 4 rundy lewitujesz i kozak. Ja gram jak widać nie ulepszonymi lamasami i tkaczkami. Nawet tak wygrałem z Twoimi ptakami gromu. Myślę ze normalnie najlepsze wojsko na najlepsze wojsko nie masz szans. Nawet jak grałem tymi nie ulepszonymi lamasami to z zostawało Ci po parę gryfów. Rolniq to nie jest Top. /Socla

Server
    CLA01
    Dodam, że nie zamierzam wrzucać żadnych screenów z walk z szacunku dla graczy. Nie raz nie zamienisz wojska, nie wezmiesz run i kaplic.Bierzesz wojsko typu lamas bo wystarcza na 90% serwera/ Nie masz zamiaru rzucać flar itp - takie screeny to żałosna sprawa. Nie ma to jak wziąc ptaki gromu i ulepszone gryfy i robić screeny do dowartościowania się. / Socla

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Seth_ View Post
    Nawet tak wygrałem z Twoimi ptakami gromu
    słucham? dodaj jeszcze, że za siódmym czy ósmym razem z kolei i zdarzyło Ci się to także raz

Server
    CLA01
    Już skończyłem temat

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    Dust - jako Rolniq powinienneś wiedzieć, że pole orze się w 2 strony - bez urazy ale po co wrzucasz takie screeny i się puszysz, jak wiesz, że odeślemy Ci zaraz takie same tylko w 2gą stronę - szanuj rywali - Socla i Neutron juz sie szykuja na Ciebie, tez wygrywaja z Tobą, jak piszesz 'nagminnie' tylko nie robia screenow z kazdej walki - jesteś świetnym graczem tylko po co takie akcje w watku, który Cie nie dotyczy - nie rozumiem - Tolan - pozdrawiam
    jako ekspert od rolnictwa sam wiesz że pole orze się w 2 strony, on wrzuca ssy jak was jedzie, wy wrzucacie ssy jak jesteście najlepsi, dziwi mnie że nie wrzucasz wszystkich ssów nawet z porażek, a nie zapomniałem jesteście najlepsi i takie tam

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast