Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 66

Thread: Gildia ELITEofASHAN

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kali1111 View Post
    nie ma takiego gracza. szukam nicku rekrutera do KadetówELITEofASHAN
    Tylko wez tez altera Kalimaga ze soba moze wkoncu ktos Ci tam wytlumaczy jak samemu robic Daeva

ps. Elite of Ashan watpie zeby Cie przyjeli,bo masz konflikt z prawie kazdym na czacie ogólnym

.Zycze powodzenia

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Rodzinna sweet focia - Gratulacje dala reprezentantow EoA - j4rosza Socli i Neutrona za udział w Mistrzostwach Ashan

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    Rodzinna sweet focia - Gratulacje dala reprezentantow EoA - j4rosza Socli i Neutrona za udział w Mistrzostwach Ashan

widzę cięcia były, 1 feniks na dwóch, za to 3 to jakiśburżuj bo ma prosiak dla siebie samego

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    nie wiedziałem, że Elitki też są takimi zapalonymi fotografami jak ja !!!! ja też mam kilka zdjęć dotyczących pevaupe

mógłbym tak w kółko i w kółko

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dust View Post
    nie wiedziałem, że Elitki też są takimi zapalonymi fotografami jak ja !!!! ja też mam kilka zdjęć dotyczących pevaupe

mógłbym tak w kółko i w kółko
    Rolniq grasz klerem na gryfach albo ptakach i kozaka rzniesz......tez moglbym wziasc klera i pobawic sie z toba w chowanego przez godzine a pozniej bysmy ozbaczyli kto mniej bledow popelnil....Zwyczajnie z nas poszydziles i tyle.mialem nie komentowac ale zobaczylem jak mnie na czacie ogolnym znowu chciales pocisnac a wiec masz:

A ze mna wrzuciles jakies stare screnny co do walki nie bylem gotow

Karma wraca......i jednak nie moglbys w kolko

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    no gratki gratki może jeszcze dodasz screena ile kapliczek miałeś na sobie

jedna przegrana nie zmienia faktu ze wygrywam z Wami nagminnie, dodaj 5 lub więcej screenów pogadamy jak to się mówi - 'trafiło się ślepej kurze ziarno'

eot z mojej strony, pozdro poćwicz

a i nie nasyłaj na mnie jakiś ludzików z Twojej gildii żeby mi tu spamowali na whisperze ;c

Server
    CLA01
    gz rolnik hehe, oj cos Cienko na tych mistrzostawach jak moi "ludzie" ustawiaja ludzi do pionu :P

Server
    CLA01
    Dust - jako Rolniq powinienneś wiedzieć, że pole orze się w 2 strony - bez urazy ale po co wrzucasz takie screeny i się puszysz, jak wiesz, że odeślemy Ci zaraz takie same tylko w 2gą stronę - szanuj rywali - Socla i Neutron juz sie szykuja na Ciebie, tez wygrywaja z Tobą, jak piszesz 'nagminnie' tylko nie robia screenow z kazdej walki - jesteś świetnym graczem tylko po co takie akcje w watku, który Cie nie dotyczy - nie rozumiem - Tolan - pozdrawiam
    Last edited by Palmer; 21.05.15 at 01:20.

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Palmer View Post
    Dust - jako Rolniq powinienneś wiedzieć ze pole orze się w 2 strony - bez urazy ale po co wrzucasz takie screeny i się puszysz jak wiesz, że odeślemy Ci zaraz takie same tylko w 2gą stronę - szanuj rywali - jesteś świetnym graczem tylko po co takie akcje - nie rozumiem - Tolan - pozdrawiam
    naturalnie, zapraszam do wrzucania screenów z moimi porażkami!

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Rolniq lubię Cię, ale pokazałeś walki z ryckiem oraz nekrusami... oboje wiemy, że rycek ma z klerem marne szanse, nekrus może powalczyć, ale także kiepsko to wyjdzie. Weź rycka albo nekrusa i wrzuć screeny

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast