Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 49

Thread: PVP - totalna porażka

Server
    CLA01
    nie uproszczaj i nie porównuj kredytów we frankach do sytuacji w jakiejś grze...

tak się składa, że wielu ludzi połasiło się na kredyty we frankach nie bacząc na konsekwencje. Widzieli tylko i wyłącznie same pozytywy, ale nie brali pod uwagę negatywów wynikających ze zmian jakie mogą nastąpić...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Zablokowanie rankingowych PVP w gildii, od tego są walki towarzyskie. Zablokowanie możliwości ucieczki, przed powiedzmy np. 5 rundą.
    Takie granie to i ryckiem z 1 gwardzistą możesz być pierwszy w rankingu poprzez "układy".
    i sam sobie odpowiedziałęś, zablokowanie pvp do 5 rundy , ustawki będą na 1 jednostka vs 1 i opcja przeklikania i cały czas obrona do 5 rundy, jedynym sensownym rozwiązaniem jest naliczanie punktów za zabite jednostki, za 10 podstawowych 1 punkt, za 5 elitarnych 1 punkt za 1 bohaterską 1 punkt, ulepszone jednostki razy 2 punkty, i do tego kary za ucieczkę

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    hej ,
    problem poruszany od samego poczatku powstania lig , wczesniej bylo tak ze przegrany spadal w rankingu , nie mam bladego pojecia dlaczego od tego odeszli , ujemne punkty za ucieczke powinny byc bezwarunkowo , jak za porazke jestem w stanie zrozumiec nie odejmowania pktow ( choc wg mnie rowniez powinny byc ) tak za ucieczke powinno byc minus 200-300% mozliwych do uzyskania ... albo ktos wchodzi na pvp by walczyc albo niech nie wchodzi ....
    padlo pytanie jak rycek moze byc pierwszy w rankingu , skoro jest taki slaby , ano poprzez ustawki i ucieczki jesli nie ma szans ( czyt spotyka maga ), liga pvp obecnie nie ma nic wpolnegoo z normalna rywalizacja ,,, co z tego ze wygrasz trudna walke po 30 min , jak taki uciekasz zrobi w tym czasie 10 walk ( albo on ucieknie albo przed nim ) i ma 10x wiecej pktow niz ty.
    dodatkowa bolaczka to to ze ty wygrasz 5 walk bez przegranej , a inny wygra 6 ( bo akurat trafi na duzo slabszego gracza , moze poczatkujacego ) i dodatkowo 16 przegra , ale to on bedzie przed toba , wiec nie ma promocji osoby niepokonanej a jedynie osoby co wiecej siedzi

na chwile obecna jestem w 2woch ligach 2giej i 3ciej .. na jednym bohaterze zrobilem 5 walk i mam 500 pktow ktore mi da awans do kolejnej .. i to jest bzdura rowniez , bo w lidze poczatkujacych trzeba tysiace nabic by awansowac ... nagrody poza pierwsza liga sa smieszne wiec nie bede tracil czasu na wbijanie dodatkowych pktow , bylem wczesniej pierwszy i dostalem 2wa mniejsze odlamki szybkosci , lol , szkoda czasu ...

pomysl z ligami niby dobry ale sie nie sprawdza nawet pomijajac brak balansu pomiedzy klasami ... choc ulomnosc tego systemu pozwala na awanse rycerzom to nie ma nic wspolnego z rywalizacja ( no chyba ze rywalizacja kto wiecej siedzi i przed kim wiecej razy uciekan ludzie )

co do pvp gildii , nie powinno losowac nikogo z gildii bo jak widac sklania to do oszukiwania systemu ligowego
    pozdrawiam

ps
    BB jakby gluche na ten problem

Server
    CLA01
    moim zdaniem nie powinno być ujemnych punktów za przegraną. Podjąłeś rękawicę, walczyłeś dzielnie do samego końca i masz za to zostać ukarany ? To tak jakby karać kogoś za to, że np. nie ma 180 cm wzrostu

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Liuke View Post
    moim zdaniem nie powinno być ujemnych punktów za przegraną. Podjąłeś rękawicę, walczyłeś dzielnie do samego końca i masz za to zostać ukarany ? To tak jakby karać kogoś za to, że np. nie ma 180 cm wzrostu
    czyli jak przegrasz w pokera to ci pieniadze oddaja ?? troche bez sensu ... rywalizacja w ktorej nie mozna przegrac ??
    jeszcze moze powiesz ze jak przegrasz to powinno wracac wojsko ,co?

brak pktow ujemnych mialby sens jedynie wtedy gdyby byla ograniczona ilosc pojedynkow , jak ma to miejsce w lidze np pilkarskiej ( na ktora moglbys sie powolac )
    twoje porownanie troche bez sensu , nikt nikogo nie karze ze ma 180 wzrostu , ale jak ktos ma 1,20m to nie gra w NBA , jak jestes slaby to nie grasz w lidze pvp ,
    liga powinna byc dla najlepszych graczy ( dla slabszych sa pojedynki towarzyskie ) a nie dla najwiecej siedzacych czy kombinujacych ...

MOD_Tiger
    Guest
    Witam

Dziekuje za zgloszenie. Przyjzymy sie dokladniej sytuacji i poczynimy odpowiednie kroki.

Pozdrawiam
    MOD_Tiger

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    czyli jak przegrasz w pokera to ci pieniadze oddaja ?? troche bez sensu ... rywalizacja w ktorej nie mozna przegrac ??
    jeszcze moze powiesz ze jak przegrasz to powinno wracac wojsko ,co?
    Przeczytaj mojego poprzedniego posta, a może dwa wstecz. Jasno tam napisałem, że zmiana zmniejszająca straty w pvp moim zdaniem jest nietrafiona. Jak dla mnie strata 100% wojska była dobra. Osobiście pomyślałbym tylko nad zmianami progów. Czyli strata 100% wojska nie następowałaby przy 10 randze ale np czy 20 albo 25. Kwestia przemyślenia sprawy.

Nie gram w pokera i nie wiem czym się ludzie kierują grając w niego. Jednak wydaje mnie się, że kwestia rywalizacji jest tutaj drugo, może nawet trzeciorzędna. Skoro gram na pieniądze to chyba moim priorytetem jest wygranie jak największej sumy pieniędzy, a nie pokazanie, że to ja jestem the best

Quote Originally Posted by okogi
    brak pktow ujemnych mialby sens jedynie wtedy gdyby byla ograniczona ilosc pojedynkow , jak ma to miejsce w lidze np pilkarskiej ( na ktora moglbys sie powolac )
    Punkty ujemnie tak - ale nie za przegraną tylko za ucieczkę. Skończyłoby się wtedy uciekanie i szukanie słabszych przeciwników na których można by nabić punkty.
    Moim zdaniem strata wojska po przegranym pojedynku jest wystarczającą karą.

Quote Originally Posted by okogi
    twoje porownanie troche bez sensu , nikt nikogo nie karze ze ma 180 wzrostu , ale jak ktos ma 1,20m to nie gra w NBA , jak jestes slaby to nie grasz w lidze pvp ,
    liga powinna byc dla najlepszych graczy ( dla slabszych sa pojedynki towarzyskie ) a nie dla najwiecej siedzacych czy kombinujacych ...
    Z porównaniem może i masz rację, ale z dalszą częścią Twojej wypowiedzi się nie zgadzam.
    Jak jesteś słaby (cokolwiek to oznacza) to grasz w lidze dla początkujących bądż w 5 albo 4. Z założenie to 1 liga jest ligą dla najlepszych i to za wygranie tej ligi są najbardziej atrakcyjne nagrody (zresztą jk np. w lidze piłki nożnej. Czy ktoś kto wygra drugą ligę otrzymuje mistrzostwo kraju??)

Problem polega na tym, zeby wyeliminowac albo przynajmniej w znacznym stopniu ukrócić kombinatorstwo. Dlatego dyskutujemy w tym temacie. A jeśli ktoś ma dużo czasu i chce go tracić na grę.. kto mu broni ? W każdej grze jest tak, ze im więcej czasu jej poświecasz tym większym koxem jesteś.

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Malachio View Post
    Ja bym chciał żeby bohaterowie na PVP wchodzili jak na Zapomniane Ziemie, tzn zero kapliczek, artefaktów itp, czyste statystyki zależne od poziomu bohatera. Do tego Koszary przed walką, tzn wchodzisz na PVP i masz przed walką koszary do PVP w których wybierasz sobie wojsko (w tym także postacie neutralne) każdy walczący ma do wyboru takie same jednostki a do tego do wyboru 3-5 umiejętności. Masz na to powiedzmy minutkę. I walczysz, bez dostępu do zwojów i sklepu.
    Super pomysł, też myślałem o czymś podobnym tylko może zostawiłbym wszystkie umki. Fajnie by też było móc mieć dwa różne drzewka umiejętności, jedno dla PvE i jedno dla PvP i móc się przełączać między nimi.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Cwietu View Post
    Super pomysł, też myślałem o czymś podobnym tylko może zostawiłbym wszystkie umki. Fajnie by też było móc mieć dwa różne drzewka umiejętności, jedno dla PvE i jedno dla PvP i móc się przełączać między nimi.
    To nie przejdzie.. Nie bez powodu płacisz pieczęcie za zmianę skilli

Server
    CLA01
    Proponuję zaimplementować rozwiązanie stosowane w PvE i problem z głowy, uciekający powinien tracić oprócz standardowych 30% zabitych (zależnie od namiotu medyka) również 20% wojsk pozostałych na placu boju.

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast