Results 1 to 6 of 6

Thread: Pytanie do graczy - Co robicie z kryształami ?

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01

Cool Pytanie do graczy - Co robicie z kryształami ?

Hej,

Mam do Was pytanie, wykupiłam już wszystkie barwniki, zwierzątka i mam full armi, co mam robić z kryształami ?? Wiadomo, misje z greystone się opłacają nie tylko pod względem expa ale i dropu (np totemy) mało ostatnio gram i wykonuje tylko te za największą ilość expa, kryształy mi się przepełniły i tylko przepadają, szkoda mi ich trochę, macie jakiś pomysł co z nimi robić ??

Mogłabym kupować wojsko dla innych postaci żeby sobie traciły na patencie automatyczyny, ale to zwykłe marnotrawstwo, stąd moje pytanie:

Co robicie z kryształami ??

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    I dlatego BB nie chce wprowadzić targowiska. :]

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Za dużo kryształów:
    * idź ulepszonymi jednostkami na pvp
    * magazynuj - zapełnij baifla armii serafami / tkaczkami (max. 1000 szt. w jednym oknie, 55x1000, w sumie 55000 kryształu potrzebne żeby mieć taki zapas)
    * kupuj runy za kryształ
    * kupuj zwoje za kryształ (raczej mało przydatne dla ryca, no ale to się może niebawem zmienić, jak zostanie dodany drugi ruch).
    * jeżeli nadal masz za dużo woja to pozostaje patent na walkę automatyczną - zbieranie surowca pod ulepszenie boh. kuźni
    Last edited by hols; 07.02.15 at 21:43.

Server
    CLA01
    Lady_Nika chciałbym mieć takie problemy jak Twój i zamartwiać się nad przepadającymi kryształami

Co jak co brakuje w grze przede wszystkim Targowiska globalnego albo nawet w samej gildii. Póki co interakcja z innymi graczami jest taka ze można razem questy wykonywać i bić moby...

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Mam buga wiec mi nie pokazuje mi limitu xD

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    Mam buga wiec mi nie pokazuje mi limitu xD
    maniek nie ciesz się, takie bugio naprawiająszybko,