Reply to Thread
Page 28 of 30 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 LastLast
Results 271 to 280 of 298

Thread: Reclamaţii & Sugestii !!!

Server
    CLA01
    haide bre chiar toate mesajele de dragoste le-ati sters?!
    pai nu este jucator sa nu fi bagat citiva euro pe acest joc si ce sa vezi ca iti ei teapa,cumperi cioburi si te trezesti ca expira timpul din cauza unor icompetenti,macar daca ar opri timpul acestor cioburi pe durata defectiunilor...unde sunt tehnicienii ca jocul nu functioneaza,au intrat fizic in joc sa lupte cu tot felul de creaturi din tarimurile magice,greseala,vad ca au luat bataie rau
    ce urmeaza,sa ma banati?

Server
    CLA01
    dupa cum vad au filtre,mai antai sa vada ochiul lor ce si cum si dupa aceea lasa comentariile,bineinteles daca nu deranjezi pe cine nu trebuie...frate asta se face atunci cind nu iei bani sau nu atragi clienti prin diferite metode,reclame

Server
    CLA01
    De acord vwally - 100%

Server
    CLA01
    ce ai spus tu se intampla iar, e inadmisibil...de 2 zile incerc sa ma conectez si nu merge, mare dislike pentru MMHO team !!!

Server
    CLA01
    Se pare ca cineva face curatienie cu mesajele nedorite!

Am in desfasurare [Ticket#2015061310000785] RE: Money return, dupa titlu va puteti da seama ca am solicitat returnarea banilor si i-am amenintat cu Protectia Consumatorului.
    Va voi tine la curent cu raspunsurile primite (asta daca nu cumva imi vor disparea mesajele din nou)

Parerea mea e ca ar trebui sa existe cat mai multi care sa faca cererea respectiva

O zi faina

P.S.

(acum vad ca am primit cadou un avertisment.
    Reason: exchangind conversation in public with support

Domnule moderator, imi puteti arata punctul din regulament pe care l-am incalcat, astfel incat data viitoare sa fiu mai atent?
    Banuiesc ca regulamentul nu se inventeaza din mers, nu?)
    Last edited by Artystate; 14.06.15 at 10:16.

Server
    CLA01
    Dacă faci tichet, e posibil să primeşti înapoi (cadou) cioburile expirate în perioada inactivă a jocului. Dacă ai contul activat (e-mail activ şi confirmat)..aici e încă o lungă poveste, Uplay au şi ei nişte strategii de întreţinere de invidiat (câţi dintre voi joacă, dar nu au contul activat cum trebuie prin e-mail..pentru că le dă "eroare" de la Uplay?)
    Dar, n-au anunţat asta nicăieri (păi nu? )..am aflat şi eu de pe la alţii..dar nu toţi ştiu să scrie în engleză. Pentru colegii de "suferinţă" care au băgat (şi pierdut) bani în joc şi nu pot scrie în engleză, le spun şi eu "i'm sorry".

Şi realitatea, ce sens ar avea să ştii engleză, dacă jocul e tradus în limbile native?

Şi...de ce au tradus jocul dacă nu pot oferi asistenţă decât în engleză?
    Lăsaţi forumurile moderatorilor, vă recomand pagina noastră de facebook pentru discuţii mai acide, necenzurate şi reale.
    Last edited by ITH_New; 14.06.15 at 10:44.

Server
    CLA01
    Salutare dar greu mai merge servaru si da si eroi rezolvati problema ca asa nu mai joaca nimeni

Server
    CLA01
    Da` misiunile saptamanale nu se mai reseteaza ?

Server
    CLA01
    off mere greu sa te conectezi la joc

Server
    CLA01
    can't log in it loads forever!

Reply to Thread
Page 28 of 30 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 LastLast