Reply to Thread
Page 26 of 30 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast
Results 251 to 260 of 298

Thread: Reclamaţii & Sugestii !!!

Server
    CLA01
    Din pacate ma alatur si eu celor care nu mai pot intra in joc începând cu ziua de azi. Dupa folosirea unui portal jocul s-a blocat (si face asta intermitent de duminica in cazul meu). Am dat restart si pentru ca nu reuseam sa intru din nou cu acel erou am intrat cu celalalt erou cum am mai facut sperând ca o sa-si revina. Dar dupa cateva minute cand am folosit din nou portalul jocul s-a blocat din nou. Numai ca de data asta nu mai pot intra deloc in el cu nici unul din eroi. Si asa de dimineata tot dau restarturi si degeaba.E total enervant.

Server
    CLA01
    Din pacate nici eu nu am mai putut intra in joc de duminica seara si nici acum nu pot. Va exista un hotfix maine la 8:30CEST care va rezolva problemele de login
    Love what you do!

Server
    CLA01
    Lord_Byron :
    Paciencia? Más todavía? Nah... esto ya es el colmo. Lo dicho, me buscaré otro juego. Hasta siempre chicos y un placer conocerlos. Hasta otra.

HrabiaMoczymorda :
    Hasta luego compañero,yo tambien deje este juego y estoy supercontento con el nuevo
    Vreti traducere ?
    Baietii veseli mititei de lvl 30+30 / 30+60 dragon renunta la acest joc pe capete ... nu va dura mult pana voi face si eu acelasi lucru daca nu se schimba nimic in urmatoarele zile ... Jocul nu mai produce la fel de multi bani ca la inceput de aceea si lipsa lor de interes pentru a remedia ceva

Au nevoie de cate 3-4 zile ca sa poata decide daca remediaza sau nu.
    Last edited by July; 11.06.15 at 01:32.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Aerius View Post
    Din pacate nici eu nu am mai putut intra in joc de duminica seara si nici acum nu pot. Va exista un hotfix maine la 8:30CEST care va rezolva problemele de login
    a fost...si degeaba, de 2 zile nu ma pot loga cu un erou, iar dupa hotfix nu mai ma pot loga nici cu al doilea..

Server
    CLA01
    Ubisoftul are cea mai profesionista echipa tehnica si probabil tot ce are in subordine sunt extrem de profesionisti in domeniul lor ... ce rahat de hotfix au facut :

http://prntscr.com/7ftb03

Mai bine inchid serverul 1 luna - 1 an cat au nevoie in functie de gravitatea problemei si cu asta basta ... nu tine 20000 de prosti pe ace.

Server
    CLA01
    Dupa cate se poate vedea hotfix-ul a esuat...maine tot la aceeasi ora va fi altul care promite mai multe. Speram ca acesta va rezolva problemele.
    Va multumesc pentru printscreen-uri, au ajuns toate la departamentul tehnic, la fel si sesizarile voastre.

Si eu ca si voi, vreau ca maine dupa ce ajung acasa de la serviciu sa ma relaxez la un Heroes.. in conditii bune.
    Love what you do!

Server
    CLA01
    Doamne ajuta MOD ... nu ar fi rau ...dar slabe sanse ... in ochii mei au picat examenul ... sunt varza ... cat despre profesionalism nu mai spun nimic.

Uite pareri MOD de la spanioli ... si inca una frumoasa fara injuraturi:

Laro :
    POR SI LO LEÉIS Y NO SABEIS ESPAÑOL ADMINES
    I have locked my two pj Laro and Hessediel . You have not fixed anything my experience stones are being spent . not expended or one euro more in this game. YOU MUST HIRE PEOPLE WHO KNOW PEOPLE THAT SET NO FENCE IN THE MORNING TO RESTART A COMPUTER AND SAY THAT INSTALLED A FIX.
    Last edited by July; 12.06.15 at 01:10.

Server
    CLA01
    da cu cioburile cheltuite degeaba cum facem ?

Server
    CLA01
    Colentina ... crede-ma nu primesti nimic inapoi ... am purtat mai multe discutii cu ei pe tema cioburilor care se pierd inca de cand eram in TracoDAcoLegion ... chiar daca te certi pana ajungi la injuraturi nu vezi nimic inapoi ... cristale / aur / sigilii ... nu iti face iluzii desarte ... singurul lucru pe care il spun e simplu:

Ne pare rau dar nu iti putem inapoia nimic ... aur/cristale.sigilii/ trupe ... NU FACE PARTE DIN POLITICA NOASTRA.

Atat nimic mai mult ... sec, scurt si la obiect !!!

Server
    CLA01
    Aici recomandari de jocuri puse bine la punct unde jucatorii sunt tratati cu mai multa atentie nu ca niste surse de venit de care se pot dispensa:

Zola1
    Bueno, si alguno ve alguna cosa interesante por ahí online para jugar que no falle tanto como esto que avise, que haremos un traslado.

HrabiaMoczymorda :
    Yo os recomiendo Drakensang online se parece mucho al diablo 3,y mejor pvp
    Hay enorme comunidad española y el juego va de perlas , tratan bien a la gente ,no como aqui de verdad
    Si quieres gastar un poquito arrededor 10 euros por juego por calidad pues
    Elderscroll online mola ,comparando con HoMM muchisimo mejor

redxeros:
    si que engancha ese juego Drakensang , le estoy dando de alma jejeje!!
    P.S.: Folositi un translator spaniol - roman si ve-ti intelege ce zic.
    Sigurul lucru pe care vi-l pot spune despre acesti jucatori e ca sunt eroi dragon de minim lvl 30-40 in Heroes Online pe serverul CLA.

Reply to Thread
Page 26 of 30 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 ... LastLast