Reply to Thread
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 28 29 30
Results 291 to 298 of 298

Thread: Reclamaţii & Sugestii !!!

Server
    CLA01
    Momentan eu am reusit sa ma conectez. Jocul merge.

Server
    CLA01
    iar sa blocat la trecerea prin portal

Server
    CLA01
    Frumos comportament de retardati au cei de la BlueBye si Ubisoft *(m-au scos din sarite). Nu imi mai raspund la mailuri HOTII si ESCROCII. Dupa ce ca mi-au distrus ciobul de 7 zile din care doar 3 zile am putut folosi ... de vineri pana luni dimineata nu am putut juca (3 zile pierdute din incompetenta si cretinitatea lor lucie) ... luni am jucat de la ora 15.00 - 19.30 dupa s-a dus dracului serverul si de atunci incarca bara in continuu ...
    Cat de cretini pot fi sa spuna ca au bagat mentenanta si au rezolvat problemele de log in cand sunt sute de jucatori ca mine inclusiv pe facebook Heroes - https://www.facebook.com/MMHO.Official care se plang ca nu incarca jocul si cer compensatii pentru cioburile pierdute si sa ii doara in P..A , de noi, jucatorii - dar sa bage Discount la pachetele de Sigilii pe care ar trebui sa ni le doneze ei gratuit ca le suportam Prostia si Cretinitatea.
    Acum bunii nostri developeri de la BlueByte te si baneaza (nu mai poti posta plangerile direct pe facebok-ul lor) si nu mai poti sa-ti exprimi parerea sau opinia ta critica la adresa INCOMPETENTEI lor !!!
    Locul vostru e clar la inchisoare pentru ca inselati lumea cu promisiunile voastre.

Nu mai fiti naivi .. poate peste 1 an vor remedia si ei ceva la acest joc ... momentan ne ofera doar miciuni si promisiuni desarte.

BURN IN HELL you stupid assholes !!!

Server
    CLA01
    la trecerea prin portal de la vii - orasul unde este desertul-la necromansi sa blocat, nu se mai loghiaza

Server
    CLA01
    ........ iar se blochează!!!! Dar mă bucur că nu am cumpărat sigilii zilele astea pentru cioburile de călătorie. Doamne feri să îmi trebuiască să călătoresc intre orașe că rămân suspendat în neant.... măcar de l-as bate acolo pe Sandro . Acuma am intrat în joc și am reușit să dau click pe bonusul zilnic, după care apare o draguță de eroare care mă scoate în meniu. De ce mai există butonul "Joaca acum"?
    Iar mă supăr și mă duc câteva zile pe Diablo 3, acolo nu am avut asemenea probleme! Si e bună ideea postată mai sus de cineva, măcar să inactiveze ciobul de călătorie și experientă cât timp nu putem să ne logăm. Ar arăta minim de considerație pentru jucătorii care cumpără sigilii și de fapt dau banii pe degeaba.

Server
    CLA01
    ..... se blocheaza mereu(in lupte, la trecerea prin portal) si O MARE PROBLEMA CU CHAT-UL. Se deconectea-za si nu pot sa vorbesc cu ceilalti colegi. E foarte enervant mai ales in raiduri si in luptele co-op. Ii rog pe cei de la intretinere sa rezolve rapid problema... sunt multi alti jucatori care au aceeasi problema.

Server
    CLA01
    Se blocheaza mereu!!!!! Dau multe refresh-uri mai ales in lupte. Nu-mi arata mutarile si rundele nu se actualizeaza!!! Pierd creaturi din cauza ca nu pot vedea inamicul. Va rog sa faceti ceva!!! La misiunile in care trebuie sa rezisti cateva runde ex: sar khayn trebuie sa rezist 10 runde. Am dat refresh pentru ca nu mai vedeam miscarile si am ajuns pana in runda 17! Chat-ul nu merge si se blocheaza in trecerea prin portal. Jocul este foarte tare dar aceste bug-uri sunt foarte dese si enervante. Multi jucatori pe care ii cunosc sau lasat de joc din cauza acestor bug-uri. Va rog sa faceti ceva!

Server
    CLA01
    Am vrut să achiziționez sigilii eroice de pe telefon dar am avut neplăcerea de a primi un cod invalid sau deja folosit. Dacă nu puteți să-mi dați banii înapoi apoi dati-mi sigiliile! 1320 de sigilii eroice am vrut să cumpăr, am trimis PASS la 1258 și am primit un cod invalid.

Reply to Thread
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 28 29 30