Reply to Thread
Page 2 of 30 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 298

Thread: Reclamaţii & Sugestii !!!

Server
    CLA01
    Daca eu fac 5 lupte cel de dinaintea mea sau dupa in timpul luptelor mele face de 2 ori mai multe lupte ca mine
    Depinde de creaturile pe care le foloseşte fiecare. Într-o luptă Necro cu toate creaturile full, îţi ia cel mult 2 runde să-ţi învingi adversarul..într-una Human, poate dura mai mult. Sau invers, de la caz la caz..

Cât despre întrebarea legată de consiliu, mai este puţin şi se suspendă activitatea PVP (vezi anunţul, vor rămâne două ligi -candidaţi și liga principală), o să vin pe forum cu mai multe informaţii la momentul potrivit.
    Verba volant, scripta manent

Server
    CLA01
    Multumesc pentru raspuns desi este putin neclar pentru mine.
    Pentru a face parte din Consiliu trebuie sa ma mentin toata ziua in top 10 ? ...
    Adica de la ora 16.00 pana a doua zi la 16 cand se reseteaza sau mai exista si varianta ca dupa un numar de batalii expert sa se reseteze clasamentul ?

Server
    CLA01
    de ceva timp nu-mi mai functioneaza meniul din stanga. prieteni, breasla, chat. ce se intampa?

Server
    CLA01
    Nu merge de vineri seara ...e o problema generala al serverului ce speram sa se remedieze astazi dar se pare ca nu au timp pentru asa ceva cei din echipa tehnica.

Va mai anunt ca degeaba mai bagati la misiuni cautarea de comori indiferent in ce capitol ar trebui sa fie gasite, Nu pot fi gasite ... bagati alte questuri daca si acesta simplu nu poate fi terminat din cauza problemelor ... nu are rost sa mai irosim timp sa le cautam.

Imi pare rau dar eu asa vad situatia. Incerc sa nu critic si sa va comunic problemele intalnite pentru a putea imbunatati jocul.

Argumentul meu este urmatorul:

Eu le-am cautat in capitolul 1 human regiunea Blackbough si sincer sa fiu sunt dezamagit. Din 3 comori cat poate gasi fiecare om dintr-o breasla am gasit doar 2 si am verificat toate colturile posibile din acest capitol. A mai fost aceasta problema ori puteau gasi doar clericii (cum sunt eu) si nu le gaseau jucatorii necro trecuti de lvl 30 care au acces si la acest capitol sau invers.

Treceti si aceasta problema pe lista bug-urile ce trebuie remediate in acest joc.

Server
    CLA01
    Inca o mica problema (posibil sa fie legata tot de cea cu chatul si meniul cu breasla si prietenii): am observat ca nu este afisata apartenenta la breasla la niciun erou din joc. Problema apare numai pe serverul (est) european.

Server
    CLA01
    Spider am specificat si aceasta problema ... nu este doar pe serverul est european ... si serverul spaniol are aceeasi problema.

Server
    CLA01
    Sunt probleme peste tot, nu doar la noi. Acum nu mai depinde de cookies, July.

Aştept şi eu cu nerăbdare să pot folosi chat-ul..
    Verba volant, scripta manent

Server
    CLA01
    Thanks man.

Server
    CLA01
    Din cate stiu eu, nu sunt decat 2 servere: cla si clb. Asa zisul server "est european" (cla), cuprinde Polonia, Spania, Portugalia, Romania, Italia, Cehia.
    Probleme cu chat, bresle, prieteni etc sunt numai pe cla, nu si pe clb.

Server
    CLA01
    Se pare ca problema cu chatul, prietenii si breasla s-a rezolvat temporar. Daca ieri dupa mentenanta a mers, azi iar nu mai merge nimic...

Reply to Thread
Page 2 of 30 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast