Results 1 to 8 of 8

Thread: Osobne czaty

Robert's Avatar
    Server
    CLA01

Osobne czaty

Pomysł prosty, możliwe że już w trakcie realizacji, ale a tak o nim napiszę

Chodzi mi o osobny czat na szepty. Najlepiej osobny dla każdej rozmowy z graczem.
    Trochę to denerwuje jak wszystkie szepty są na wszystkich oknach. Odczytać się nie da.
    A w grze jestem Ulity

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    popieram, ciagle pisanie /w nick lub klikanie w nazwe i dawanie opcji szept jest wkurzające, w settlersach jest dobrze rozwiazane to

Server
    CLA01
    miałem zakładać taki temat, ale widzę, że już jest. Obowiązkowa opcja do poprawki. Ciągłe klikanie szept za każdym razem jest strasznie uciążliwe, a wpisywanie ręcznie nicka to już w ogóle

Server
    CLA01
    Raz że ułatwi to życie graczom, a dwa że nie ominie mnie żadna wiadomość jak na chwilę odwrócę wzrok od monitora. Jak na ten etap gry to żal straszny że tak prostej rzeczy jak czat nie potrafiono zrobić porządnie. A przecież w grach MMO czat to podstawa.

Server
    CLA01
    Popieram, pół biedy gdy się szepcze do jednej osoby, ale przy kilku można się wściec, tym bardziej jak czyiś nick "ucieknie" nam z pola widzenia. Nawiązując - przydał by się też pasek przewijania w okienku czatu.

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie się podobał pomysł rozwiązania kwestii czatów w bodajże Legend Online. Jest normalny czat, tak jak tutaj, podzielony na odpowiednie kanały, ale dodatkowo mamy taki jakby komunikator, do bezpośredniego komunikowania się z innymi graczami. Rozwiązuje to problem szeptów, bo nie trzeba szukać po czacie i się obawiać, ze coś nas ominie. Po prostu wyskakuje okienko, ze ktoś do nas napisał, coś jak w gadu-gadu.

Server
    CLA01
    Popieram, na dzisiaj dobre byłoby rozwiązanie z osobnym kanałem szept albo jeszcze lepiej żeby otwierał się kanał szept do gracza z którym prowadzona jest rozmowa

Server
    CLA01
    WItam, nie wiem czy pisze pod dobrym tematem (jeżeli nie proszę mnie odpowiednio naprowadzić), otóż dostałem bana na czat (prawdopodobnie perma) i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość uzyskania unbana chociaż na szept lub czat pomocy, ponieważ to bardzo utrudnia mi grę.