Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: "Podlosc w kajdanach" parodia supportu.

Server
    CLA01

Thumbs down "Podlosc w kajdanach" parodia supportu.

Zaczynajac grac w herosy gralem ryckiem mocy pozniej klerykiem no i w koncu poszedlem na necro ( w miedzy czasie nowa wersja gry) zeby odblokowac sobie wszystkie osiagniecia zwizane z fabula.Niestety okazalo sie to niemozliwe poniewaz zmieniono mapy w grze i to zadanie nie bylo mozliwe do wykonania (az tu nagle w miedzy czasie po osiagnieciu 30 lvl na rycku i magu necro BUM 130 wersja gry) wiec grzecznie pisze do supporu z prosba o odblokowanie tego osiagniecia. I tu normalnie jak glowa w sciane Dostalem odpowiedz ze niestey ni mozna odblokowac mi tego osiagniecia poniewaz"wersja gry 130" naprawila ten blad No i teraz SUPPORT kaze mi zalozyc nowa postac i wydac 3999 PB bo oni nie maja mozliwosci odblokowania................ po prostu parodia

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    powiedz suportowi aby ci sami kupili nowa postac , to sie poswiecisz i odkryjesz ten teren jeszcze raz .... albo niech ci wysla 4k pieczeci to sam nowa zalozysz

dodatkowo mam pytanie czy komus kiedykolwiek support pomogl ?? bo wydaje mi sie ze oni tylko zbywaja i czekaja na aktualizacje i moze samo sie cos naprawi .... nasz suport nie ma chyba zadnych mozliwosci poza pisaniem maili , tak mi sie wydaje ...

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Czy mógłybyś napisać dokładniej, o co tu chodzi, bo prawdę mówiąc, to nie rozumiem.
    Nic się na to nie poradzi. Taka polityka firmy. Pracownicy Pomocy Technicznej, choć wiedzą, jak jest naprawdę, to muszą, niestety, postępować zgodnie z zaleceniami "góry". Mają duże możliwości techniczne, ale nie mogą z nich skorzyatać by pomóc graczom, gdyż musieliby postąpić wbrew ww. zaleceniom, a nikt z nich, nie zaryzykuje utraty pracy. Paru osobom już pomogli, lecz to są pojedyncze przypadki. Można więc rzec, że system pomocy działa trochę odwrotnie, niż by logika nakazywała, tzn. zamiast by pomoc w praktycznie każdym przypadku, a przypadki braku pomocy były ewenementem, mamy sytuację dokładnie odwrotną, gdzie praktycznie każda prośba o pomoc, kończy się odmową, a ewenementem są przypadki, w których takowa pomoc została udzielona.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    o to osiagniecie jak pozmieniali miasta to to zadanie na Necropoli zniknelo a ja mialem niestety pecha jak robilem fabule to tego zadania nie bylo. A suporcik mi kaze zalozyc nowa postac
    Last edited by Mariuszka_928; 03.02.15 at 15:24.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Mariuszka_928 View Post
    o to osiagniecie jak pozmieniali miasta to to zadanie na Necropoli zniknelo a ja mialem niestety pecha jak robilem fabule to tego zadania nie bylo. A suporcik mi kaze zalozyc nowa postac
    Jesteś wolnym człowiekiem mozesz robić co chcesz, naparwdę zastanów się czy ta gra jest tego warta, twoich nerwów i traktowania jak śmiecia, lub dojnej krowy

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Według mie, to powinni zaliczyć. Spróbuj do nich jeszcze raz napisać i uzasadnić, że soro nie mogą ci zaliczyć poprzedniego osiągnięcia, już które zaliczyłeś, to niech w zamian zaliczą Ci to, nowe - "Podłość w kajdanach". A jeżeli przedtem, w Pazurach Namtaru, były tylko dwa osiągniecia fabularne ("W zgniłym ciele zdrowy duch" oraz "Myśliwy - zwierzyną", a nie było "Podłości w kajdanach"), to niech postąpią zgodnie logiką (uwzględniając następstwo misji fabularnych) i chociaż wbiją, na sztywno, to zaliczenie, lecz niech nie dają za nie punktów. Jak Ci na nim bardzo zależy, to spróbuj im to jescze raz, tak na spokojnie, wytłumaczyć i uzasadnić.
    Pozdrawiam

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Support czasem pomaga a czasem nie. Zależy pewnie od problemu a panie i panowie tam pracujący mogą co najwyżej przekazywać zgłoszenia do odpowiednich działów więc chyba nie ma co na nich psów wieszać. Poza tym mogliby dać jakieś praktyczne korzyści za zdobywanie tych osiągnięć bo walka o te 20 punktów które nic nie dają jest chyba nie warta świeczki.

kirkus132
    Guest
    Zależy też do kogo napiszesz, jedynym ogarem jest Julian, Magda zachowuje się strasznie chamsko a EMILA JEST PRACOWNIKIEM WIDMO, takie są realia pomocy technicznej, każdy ma inne standarty

Server
    CLA01
    No niestety moja cieråliwosc sie skonczyla :P Osiagniecie zrobione tylko po co mi 5 postac.......... i portfel jakis mniejszy sie zrobil!

Server
    CLA01
    czy błąd 12 to wskaźnik poziomu inteligencji moderatorów???Bi B o jak to by było możliwe żeby po każdej walce wyskakiwał ten błąd i trzeba się logować od początku??

Page 1 of 2 1 2 LastLast