Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 39 of 39

Thread: Zniechęcające złośliwe algorytmy - odsłona 1: polowanie na stworzenia

Server
    CLA01
    PS (brak możliwości edycji):

Nie zadałem pytania o potwierdzenie po udzieleniu przez Panią odpowiedzi. Jeszcze raz proszę o zaprzestanie insynuacji jakoby było inaczej.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Będę również zobowiązany za nieusuwanie niewygodnych postów oraz zaprzestanie edycji swoich, gdy już pojawiły się kolejne...
    Drogi marianescu,

Usuwam posty których treść łamie regulamin forum.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Marian no co Ty ,regulaminu nie czytales ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi marianescu,
    Usuwam posty których treść łamie regulamin forum.
    Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Ok, cieszę się, że dochodzimy do wyjaśniania pewnych spraw. Jest tylko pewna niekonsekwencja w Pani działaniach - raczy Pani usuwać po cichu również swoje posty - zapewne jako niezgodne z regulaminem (mogę je przytoczyć) ale dlaczego w takim razie napina się Pani gdy zwracamy uwagę, że niektóre z nich również łamią regulamin? Do tego... za takowe uwagi dając cyniczne ostrzeżenia...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Ok, cieszę się, że dochodzimy do wyjaśniania pewnych spraw. Jest tylko pewna niekonsekwencja w Pani działaniach - raczy Pani usuwać po cichu również swoje posty - zapewne jako niezgodne z regulaminem (mogę je przytoczyć) ale dlaczego w takim razie napina się Pani gdy zwracamy uwagę, że niektóre z nich również łamią regulamin? Do tego... za takowe uwagi dając cyniczne ostrzeżenia...
    Drogi marianescu,

forum służy dyskusji, zgłaszaniu błędów, nowe pomysły są mile widziane. Jeżeli jakiekolwiek Twoje posty zostały skasowane to tylko i wyłącznie dlatego, że łamały regulamin. Proszę nie rób tego więcej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Udzielę koleżeńskiej porady, bo widzę, że całkowicie nie łapiecie tematu:
    1. Na zamordyzmie daleko nie pojedziecie, to jest ślepa uliczka (ale zapewne zanim BB zderzy się ze ścianą Pani już tutaj nie będzie...), tym bardziej jeżeli zamordyzm ten pokryty jest hipokryzją
    2. Trzeba odróżnić krytykę od krytykanctwa - na każde swoje krytyczne uwagi podaję/mogę podać fakty, tak samo jak większość graczy/forumowiczów
    3. Zamiast cenzurować skupcie się na rzetelnej pracy - przyniesie pozytywne efekty na których zbijecie prawdziwy kapitał

Dziękuję.
    Last edited by Penelopa9; 14.05.15 at 15:31.

Server
    CLA01
    Według mnie najbardziej bezczelne jest manipulowanie mechanizmem poddawania się stworzeń i bugi z tymi związane.

Przykład nr 1. Bijesz stworki, zostawiasz obite jednostki na minute i się poddają.
    Przykład nr 2. Poddawanie się jednostek a następnie po poddaniu przeciwnik bije Twoje jednostki, bez możliwości wyleczenia.
    Przykład nr 3. Jednostki przejęte przez bezimiennych w momencie poddawania się przeciwnika i jednoczesnej utracie przejęcia dostają drugi ruch, co kończy się zazwyczaj krytycznie.

Takie zabiegi sprawiają, że odechciewa się grać...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by TheRahr View Post
    Według mnie najbardziej bezczelne jest manipulowanie mechanizmem poddawania się stworzeń i bugi z tymi związane.

Przykład nr 1. Bijesz stworki, zostawiasz obite jednostki na minute i się poddają.
    Przykład nr 2. Poddawanie się jednostek a następnie po poddaniu przeciwnik bije Twoje jednostki, bez możliwości wyleczenia.
    Przykład nr 3. Jednostki przejęte przez bezimiennych w momencie poddawania się przeciwnika i jednoczesnej utracie przejęcia dostają drugi ruch, co kończy się zazwyczaj krytycznie.

Takie zabiegi sprawiają, że odechciewa się grać...
    dla mnie najgorsz są jednak pułapki PB, których powstaje coraz więcęj i eventy ktore włączają, event i 10 dni spokoju od gry bo nawet wejść sie nie da, a najbardziej irytujace jest to okienko co pokazuje się przy eventach( ech gdyby podobne z uporem maniaka pojawiało siępzry wydawaniue pieczęci) przy starcie gry, milion razy musze go zobaczyć bo jestem upośledzony bo napewno nie zauważyłem eventu(wystarzcy spojrzec na lagi i juz wiadomo co się dzieje)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    dla mnie najgorsz są jednak pułapki PB, których powstaje coraz więcęj i eventy ktore włączają, event i 10 dni spokoju od gry bo nawet wejść sie nie da, a najbardziej irytujace jest to okienko co pokazuje się przy eventach( ech gdyby podobne z uporem maniaka pojawiało siępzry wydawaniue pieczęci) przy starcie gry, milion razy musze go zobaczyć bo jestem upośledzony bo napewno nie zauważyłem eventu(wystarzcy spojrzec na lagi i juz wiadomo co się dzieje)
    Dziękuję Kirkus132 za opinię, czy masz jeszcze jakieś? Jeżeli tak proszę zostaw je w komentarzu poniżej.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4