Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 39

Thread: Zniechęcające złośliwe algorytmy - odsłona 1: polowanie na stworzenia

Server
    CLA01
    Potwierdzenie wydania pieczęcie na ten moment nie zostanie wprowadzone.Aczkolwiek Wasze opinie zostały przekazane.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    nie chce mi sie szukac tego w postach BB, sam se poszukaj to znajdziesz
    Bardzo nieelegancko. Twierdzę, że - wedle mojej wiedzy, na czas pisania postu odpowiedź nie padła, Ty twierdzisz, że wielokrotnie. Poprosiłem wobec tego o cytat (skoro wielokrotnie, to chyba nią ma z tym problemu...) ale w odpowiedzi uzyskałem wielce rzeczowe "sam se poszukaj". Normalnie poziom wypowiedzi powala. Dlatego poprosiłem o dyskusję na podstawie FAKTÓW.
    W końcu otrzymałem jakąś wklejkę od nie "naszej" CM, a rozmawiamy o poziomie obsługi przez BB_Naerjan vel BB_Penelope... Proszę wskaż mi cytat jednaj z nich, skoro jak twierdzisz jest ich wiele. Takie zachowanie jak zaprezentowałeś nazywa się manipulacją - w tym konkretnym przypadku usiłujesz tworzyć wrażenie, że CM "polska" rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a FAKTY są jakie są. Dlatego gdy poprosiłem o cytat usłyszałem "se poszukaj". Tak właśnie wygląda rzeczywisty ogląd sytuacji gdy zaczynamy mu się wnikliwie przyglądać.

procesu nie wygralbys poniewaz za pieniadze kupujesz pieczecie a tego przypadkowo nie idzie zrobic (wyslac sms, wykonac przelew etc)
    A tutaj nieco dyskutowałbym, bo zakupiony towar ma wadę ukrytą - sam się "wydaje"... To tak jakbyś zakupił samochód, a ten czasami sam się uruchamiał...

PS marianescu uderzasz zupelnie ni tam gdzie trzeba czepianie sie Community Menagera o brak potwierdzenia wydania pieczeci to jak czepianie sie sprzataczki w banku ze sie nie dostalo kredytu, albo ksiedza ze nie chce dac slubu koscielnego 2 homosiom
    Widzisz, kolejny raz nie czytasz ze zrozumieniem. Nigdzie nie każę aby CM programował czy naprawiał bugi, bo to rzecz programistów/supportu - swoją drogą dziwnie kiepskiego. Moje zastrzeżenia dotyczą rzeczy za które CM jest odpowiedzialna - czyli przepływ informacji, a ze strony graczy - udzielanie im odpowiedzi. Tutaj udowodniłem, że temat całkowicie leży z nieszczęśliwą odpowiedzią na potwierdzenie wydania PB na czele.
    To tak jakbyś na lekcji pytał nauczyciela o zagadnienia związane z nauczanym przez niego przedmiotem, a ten Cię permanentnie zbywał...

Dziękuję.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Bardzo nieelegancko. Twierdzę, że - wedle mojej wiedzy, na czas pisania postu odpowiedź nie padła, Ty twierdzisz, że wielokrotnie. Poprosiłem wobec tego o cytat (skoro wielokrotnie, to chyba nią ma z tym problemu...) ale w odpowiedzi uzyskałem wielce rzeczowe "sam se poszukaj". Normalnie poziom wypowiedzi powala. Dlatego poprosiłem o dyskusję na podstawie FAKTÓW.
    /cut.
    no dobra lapaj

Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Potwierdzenie wydania pieczęcie na ten moment nie zostanie wprowadzone.Aczkolwiek Wasze opinie zostały przekazane.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    zrodlo post powyzej Twojego (slownie jeden)

Pozdrawiam i zycze milego dnia

Server
    CLA01
    Proszę nie traktuj mnie jak SKOŃCZONEGO IDIOTĘ. To jest post z... dzisiaj, czyli sprzed naszej dyskusji w której to zapewniałeś, że WIELE RAZY padła odpowiedź.
    Żenada, traktowałem Cię jak poważnego interlokutora.

Tyle.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    tak poprosiles o cytat
    ja go nie dalem (15 min szukalem i stwierdzilem ze szkoda czasu, zaduzo tematow schodzi na temat 'pieczeci' i ciezko wszystkie przeszukac)
    Penelopa udzielila ci oficjalnej odpowiedzi (co jest lepsze niz cytat))
    Ty twardo godzine po jej odowiedzi dalej niezadowolony z poziomu oblugi, totalnie ignorujesz to ze otrzymales odpowiedz i sie zaczynasz czepiac ze nie dostales jej wczesniej bo nie wazne ze masz przed oczami odpowiedz, wazne dla Ciebie ze nie miales jej przed oczami 5 sekund/godzin/dni (niepotrzebne skreslic) wczesniej

PS widze juz moj blad a nawet 3:
    raz Ty mie traktowales jako powaznego rozmowce a ja Ciebie; nie obraz sie; jako kolejnego rogoryczenego gracza ktoremu sie zle klinelo i kory potrzebuje troszke podyskutowac na forum by mu cisnienie zeszlo
    dwa wydawalo mi sie ze rozmawiamy o szeroko pojetym 'potwierdzeniu wydanie pieczeci' a nie o poziomie obslugi przez polskich CMow
    trzy co do cytatu z dzisiaj mhm myslalem ze rozpoznasz sarkazm (dla pewnosci dodalem cutujac siebie samego 'zrodlo post powyzej Twojego (slownie jeden)')
    Last edited by Vishar; 08.05.15 at 23:36. Reason: literowki, skladnia etc

Server
    CLA01
    1. Trzymałem się faktów - Ty twierdziłeś, że padła już wielokrotnie, ja - że nie zauważyłem jej, nawet jako stały bywalec forum. Jak było w rzeczywistości - obaj wiemy. Preferuję dyskusje oparte głównie na faktach, a nie na odczuciach - to pozwala na rzeczową dyskusję. Skoro twierdziłeś, że jest ich wiele i jednocześnie po 15 minutach bezowocnych poszukiwań dałeś sobie spokój - to jak w końcu jest? Nadal twierdzisz, że odpowiedź padła wielokrotnie?
    2. Taaak, odpowiedź w końcu padła (nieśmiało zauważę, że po tym jak twierdziłeś, że już była wielokrotnie udzielana na na forum). Jednak biorąc pod uwagę, że udzielono jej po 6 miesiącach i po setkach powtórzeń pytania, nie można takiej sytuacji jako akceptowalnej. Dla mnie leży to poza wszelkimi standardami. Jeżeli masz inną opinię to chętnie wysłucham - jaki czas uważasz za akceptowalny a jaki za zlewanie?
    3. Nie, nie kliknęło mi się, nie straciłem przypadkowo PB - potrafię się zabezpieczyć przed "modelem biznesowym" BB. Co nie oznacza, że ich zachowanie jest ok.
    4. Zastanów się w końcu o kim/czym chcesz rozmawiać, bo widzę, że jak wykazuję, że Twoja wizja mija się z rzeczywistością to próbujesz przeskakiwać z tematu na temat, mówiąc "ale ne o tym rozmawialiśmy". Rozmowa dotyczyła nagannego podejścia US/BB do graczy i tragicznej postawy naszej/ych CM.

Tak, może sprawiać wrażenie, ze się czepiam - ale po prostu wnikliwie przedstawiam sprawę, aby przedstawić rzeczywisty obraz sytuacji oraz, że... Twoje opinie/zapewnienia nie maja jednak umiejscowienia w faktach.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    1. Trzymałem się faktów - Ty twierdziłeś, że padła już wielokrotnie, ja - że nie zauważyłem jej, nawet jako stały bywalec forum. Jak było w rzeczywistości - obaj wiemy. Preferuję dyskusje oparte głównie na faktach, a nie na odczuciach - to pozwala na rzeczową dyskusję. Skoro twierdziłeś, że jest ich wiele i jednocześnie po 15 minutach bezowocnych poszukiwań dałeś sobie spokój - to jak w końcu jest? Nadal twierdzisz, że odpowiedź padła wielokrotnie?
    Jest ich wiele, cala masa graczy napisala ze nie zostanie wprowadzone i czesc z nich potwierdzila to np obrazkiem z wypowiedzi BB_Eyara (alngielski serwer) bardzo latwo je znalesc, troszke gorzej z wypowiedziami naszych CMow (aczkolwiek jestem silnie przekonany ze od nich ta informacje tez widzialem) niestety nie zauwazlyem opcji 'pokaz wszystkie posty danego profilu' (jest tylko pokaz wszystkie watki (czyli zaczete przez dana osobe tematy)) ciezko jest znalesc post jednej konkretnej osoby jak sie nie pamieta w ktorym teamacie sie ja widzialo

2. Taaak, odpowiedź w końcu padła (nieśmiało zauważę, że po tym jak twierdziłeś, że już była wielokrotnie udzielana na na forum). Jednak biorąc pod uwagę, że udzielono jej po 6 miesiącach i po setkach powtórzeń pytania, nie można takiej sytuacji jako akceptowalnej. Dla mnie leży to poza wszelkimi standardami. Jeżeli masz inną opinię to chętnie wysłucham - jaki czas uważasz za akceptowalny a jaki za zlewanie?
    Ubi to korporacja a niestety procedury przeplywu (i podejmowania decyzji) w korporacjach sa mhm czasochlonne (delikatnie mowiac) BB_Penelopa udzielila odpowiedzi po 5 niach w tym temacie zakladajac ze jest nowa CMka bedaca na tym stanowisku od niedawna nie uwazam tego za zly wynik.

3. Nie, nie kliknęło mi się, nie straciłem przypadkowo PB - potrafię się zabezpieczyć przed "modelem biznesowym" BB. Co nie oznacza, że ich zachowanie jest ok.
    no coz mi sie kliknelo pare razy i o tego czasu uwazam co jak i gdzie klikam i od 9 miesiacy nie mam 'wpadek' (zabrzmialo ciut dwuznacznie hyhy). Moze i takie cos nie jest do konca ok ale bardziej mnie draznia np eventy typu kliknij sklep niz brak potwierdzenia wydania pieczeci

4. Zastanów się w końcu o kim/czym chcesz rozmawiać, bo widzę, że jak wykazuję, że Twoja wizja mija się z rzeczywistością to próbujesz przeskakiwać z tematu na temat, mówiąc "ale ne o tym rozmawialiśmy". Rozmowa dotyczyła nagannego podejścia US/BB do graczy i tragicznej postawy naszej/ych CM.
    tosz napisalem "dwa wydawalo mi sie ze rozmawiamy o szeroko pojetym 'potwierdzeniu wydanie pieczeci' a nie o poziomie obslugi przez polskich CMow"
    wracajac do watku: Penelopa jest CMka od tygodnia (?) a po tak krotkim czasie to conajwyzej mozna miec wspepna opinie o nowym poziomie obslugi (o poprzedniej CMce i jej poziomie nie ma co rozmawiac bo prawdopodobnie wiekszosc ma podobna opinie, no i bez powodu jej nie zmieniono (zakladajac ze uleglo to zmianie :P))

Tak, może sprawiać wrażenie, ze się czepiam - ale po prostu wnikliwie przedstawiam sprawę, aby przedstawić rzeczywisty obraz sytuacji oraz, że... Twoje opinie/zapewnienia nie maja jednak umiejscowienia w faktach.
    rozmawiamy o poziomie obslugi taa? (sie upewniam) bo jak tak to poprzednia CMka reprezentowala poziom mhm <autocenzura> niski a ocena za ktorko pelni ta funkcie by moc poweiedz cos konkretnego

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie dodanie potwierdzenia zakupu czegos tam za pieczecie ,jest specjalnym ruchem twórców gry,który ma za zadanie wyostrzyc nasze zmysly
    ..oko szybsze niz palec nie klikaj bo Cie okradna

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Aby nie być gołosłownym, pierwszy z brzegu przykład:
    Zadałem Pani - i to kilkakrotnie - pytanie dlaczego pomimo wniosków setek graczy, i to wniosków które składają od ponad pół roku nie zostało wprowadzone potwierdzenie wydania pieczęci?
    Czy tak wygląda "wszystkie Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne, ale ich wcielenie musi zając trochę czasu"... Pół roku to mało? Potwierdzenie jest "no 1" wśród oczekiwań graczy.

Raczy Pani w końcu odpowiedzieć na to pytanie? Dlaczego CM unika udzielenia odpowiedzi w najbardziej gorącej kwestii?

Witaj marianescu

Po raz kolejny odpowiadam, że na dzień dzisiejszy opcja ta nie zostanie wprowadzona. Aczkolwiek Wasze sugestie co do wprowadzenia takowej opcji zostały przekazane.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania niecierpiące zwłoki zapraszam Cie do wysłania do mnie prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 11.05.15 at 15:08.

Server
    CLA01
    Będę również zobowiązany za nieusuwanie niewygodnych postów oraz zaprzestanie edycji swoich, gdy już pojawiły się kolejne...

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast