Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 39

Thread: Zniechęcające złośliwe algorytmy - odsłona 1: polowanie na stworzenia

Server
    CLA01
    Brak możliwości edycji:

Lady_Nika, zarabiać jak najbardziej ale za rzetelny i poprawny produkt, a nie naciągać jak np. w przypadku wydawania "automatycznego" PB.

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    to i ja coś od siebie dorzucę;
    kolejnym złośliwym algorytmem jest krytyczny cios kiedy wroga zostało3 sztuki, a my go atakujemy pełnym slotem - to jest aż śmieszne ;P
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Pani wybaczy, ale Pani słowa vs FAKTY. Oczywi9ście na Pani niekorzyść.
    Drogi marianescu,

Wszystkie Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne, aczkolwiek ewentualne wcielenie ich do gry musi zając trochę czasu. Jednak zapewniam, że są brane pod uwagę.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 07.05.15 at 13:45.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi marianescu,

Wszystkie Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne, aczkolwiek ewentualne wcielenie ich do gry musi zając trochę czasu. Jednak zapewniam, że są brane pod uwagę.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Droga BB_Penelopa

Dobry wieczór ,mam takie male pytanko,czy Pani to tlumaczy na angielski,niemiecki i wysyla do twórców gry ? .
    A jesli tak to przez ile rak to przechodzi zanim to dojdzie ?
    Bo jak wiem z zycia do duzo razy bywa ze zanim cos dojdzie do odbiorcy przez posredników,tym bardziej w innym jezyku,traci duzo na zawartosci.

z góry dziekuje za odpowiedz
    Necromorda

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi marianescu,
    Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Aby nie być gołosłownym, pierwszy z brzegu przykład:
    Zadałem Pani - i to kilkakrotnie - pytanie dlaczego pomimo wniosków setek graczy, i to wniosków które składają od ponad pół roku nie zostało wprowadzone potwierdzenie wydania pieczęci?
    Czy tak wygląda "wszystkie Wasze opinie są dla nas niezmiernie ważne, ale ich wcielenie musi zając trochę czasu"... Pół roku to mało? Potwierdzenie jest "no 1" wśród oczekiwań graczy.

Raczy Pani w końcu odpowiedzieć na to pytanie? Dlaczego CM unika udzielenia odpowiedzi w najbardziej gorącej kwestii?

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Droga BB_Penelopa

Dobry wieczór ,mam takie male pytanko,czy Pani to tlumaczy na angielski,niemiecki i wysyla do twórców gry ? .
    A jesli tak to przez ile rak to przechodzi zanim to dojdzie ?
    Bo jak wiem z zycia do duzo razy bywa ze zanim cos dojdzie do odbiorcy przez posredników,tym bardziej w innym jezyku,traci duzo na zawartosci.

z góry dziekuje za odpowiedz
    Necromorda
    obstawiam, że na angielski albo francuski, bo ang. to wiadomo uniwersalnie, a fran., bo Ubi jest francuskie
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    marianescu
    odpowiedz zostala udzielona wiele wiele razy:

Potwierdzenie wydania pieczeci NIE zostanie wprowadzone

taka jest polityka/model bizensowy firmy a Community Menager to zwykly pracownik korporacji i polityki firmy nie zmieni chocby nmie wiem co robil
    gdzies (nie pamietyam gdzie juz) zostalo napisane ze BB nie bedzie dyskutowac swojego modelu biznesowego z graczami i prawdopodobnie pracownicy (Community Menarge np) dostali miedzyinnymi ta wytyczna i poprostu nie moga nic wiecej w tamacie napisac niz 'nie zostanie wprowadzone' bo takie maja wytyczne od szefa

nie podoba ci sie model biznesowy gry, to ja zmien nikt cie tu na sile nie trzyma

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Jedyna szansa dla osób które tracą pieczęci przez nachalne wyskakiwanie powiadomień jest złożenie wniosku o odstąpieniu od umowy zakupu pieczęci. Zgodnie z dyrektywą europejską dotyczącą praw konsumenta, każdy z nas ma 14 dni (od zakupu przez internet) na odstąpienie bez podania przyczyny, nie wiem jak oni to traktują jeśli te pb się już wydało nawet przez przypadek, muszę się zapytać w swoim teamie, bo tu się niczego nie dowiemy, nowa CoMa chyba szkoliła się u starej, bo metody i zdawkowe odpowiedzi mają identyczne :P

Server
    CLA01
    Vishar, optymalnie jest trzymać się faktów.
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    marianescu
    odpowiedz zostala udzielona wiele wiele razy:
    Potwierdzenie wydania pieczeci NIE zostanie wprowadzone
    Skoro - jak twierdzisz - "wiele razy" to wskaż mi proszę, te "wilele razy" jako cytat - kiedy/gdzie takowej odpowiedzi udzieliła BB_Naerjan czy BB_Penelopa? Proszę o konkretny cytat, wtedy przyznam, że jak przystało na rasowego CM Penelopa udzieliła odpowiedzi.

Jeżeli, powtarzam - jeżeli, gdzies padła takowa oficjalna informacja, to tym gorzej dla wizerunku BB/CM - bo dobitnie pokazywałoby,ze mają graczy daleko w... khm..., a słodkie słówka "wasze opinie sa dla nas bardzo ważne..." są bezczelnym pluciem w twarz. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

taka jest polityka/model bizensowy firmy a Community Menager to zwykly pracownik korporacji i polityki firmy nie zmieni chocby nmie wiem co robil
    gdzies (nie pamietyam gdzie juz) zostalo napisane ze BB nie bedzie dyskutowac swojego modelu biznesowego z graczami i prawdopodobnie pracownicy (Community Menarge np) dostali miedzyinnymi ta wytyczna i poprostu nie moga nic wiecej w tamacie napisac niz 'nie zostanie wprowadzone' bo takie maja wytyczne od szefa
    jaki piękny eufemizm "polityka biznesowa"... Taki "model" to zwykłe oszustwo i tyle:
    Artykuł 286 w kodeksie karnym
    § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

A teraz rozważmy czy BB/US wyczerpuje znamiona w/w czynu:
    - w jaki celu z uporem maniaka trwa przy tym, że nie wprowadzi potwierdzenia:
    --> każda wydana PB to dla nich zysk, czyli korzyść majątkowa
    - czy brak potwierdzenia jest doprowadzeniem do niekorzystnego rozporządzenia gracza jego własnym majątkiem?
    --> tak, setki graczy twierdzi, że nie chciało wydać PB na cel na który poszły
    --> tak, pobranie PB ma charakter przypadkowy i niezamierzony przez gracza
    - czy bark potwierdzenia powoduje wprowadzanie graczy w błąd?
    --> tak, PB zostały wielokrotnie ściągnięte przypadkowo, podczas próby zamknięcia okna, wielu graczy dopiero po jakimś czasie zauważyło że im ubyło PB
    - czy wprowadznie potwierdzenia spowodowałoby, że każdy zakup byłby ŚWIADOMYM?
    --> tak, jak najbardziej

Takie są fakty Vishar, pomimo Twoich prób wyreklamowywania.

Ponadto stwierdzenie "bo takie mają wytyczne" nie jest ŻADNYM usprawiedliwieniem. Jest to zwyczajne sprzedawania się (swojej uczciwości, etyki, moralności) za stanopwisko, pieniądze. Taka odmiana zwykłego... khm...
    Kiedyś stojąc przed dylematem - nawiajć klientom makaron na uszy vs odejść z pracy, wybrałem odejść, pomimo trudnej sytuacji finansowej. Ale do tego trzeba mieć pewen kręgosłup moralny vel przysłowiowe jaja.

nie podoba ci sie model biznesowy gry, to ja zmien nikt cie tu na sile nie trzyma
    Matko, argument "ostateczny" rodem z piaskownicy, do którego to uciekają się osoby nie mające merytorycznych agrumentów...

Pomimo powyższego wyjaśnię:
    1. Nie rozmawiamy o tym czy kogoś coś trzyma w grze czy nie. Nie o tym jest ta dyskusja, ale jeżeli chcesz możemy porozmawiać o uzaleznieniach.
    2. Nie, nikt mnie tutaj nie trzyma i nigdy nie twierdziłęm inaczej.
    3. Nie, nie jestem uzalezniony od tej gry.
    4. Oczywiście nie podoba mi się takowe zachowanie vel "model biznesowy" - argumantuję dlaczego jest naganne.
    5. W szczególności nie podoba mi się beszczelne podkradanie PB i traktowanie graczy jak idiotów.
    6. Forum z definicji służy do wymiany opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Uznawanie/dopuszczanie tylko pozytywnych jest zwykłym zamordyzmem. Odsyłam do definicji słowa "forum".
    7. Człowiek kóry szanuje innych i zależy mu na doskonaleniu się - w szczególności wysłuchuje te krytyczne opinie i je uczciwie analizuje.

Dziekuję.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Vishar, optymalnie jest trzymać się faktów.
    Skoro - jak twierdzisz - "wiele razy" to wskaż mi proszę, te "wilele razy" jako cytat - kiedy/gdzie takowej odpowiedzi udzieliła BB_Naerjan czy BB_Penelopa? Proszę o konkretny cytat, wtedy przyznam, że jak przystało na rasowego CM Penelopa udzieliła odpowiedzi.

Jeżeli, powtarzam - jeżeli, gdzies padła takowa oficjalna informacja, to tym gorzej dla wizerunku BB/CM - bo dobitnie pokazywałoby,ze mają graczy daleko w... khm..., a słodkie słówka "wasze opinie sa dla nas bardzo ważne..." są bezczelnym pluciem w twarz. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
    nie chce mi sie szukac tego w postach BB, sam se poszukaj to znajdziesz
    podpowiedz szukaj tego:

procesu nie wygralbys poniewaz za pieniadze kupujesz pieczecie a tego przypadkowo nie idzie zrobic (wyslac sms, wykonac przelew etc)

PS. mi tez niebardzo odpowiada model biznesowy poniewaz musze uwazac co i jak i gdzie klikam (zdazylo mi sie juz pare razy kupic calkowicie zbednas mi rzecz) aczkolwiek to tylko przez moja nieuwage i nie mam zamiaru skrzyc Ubi tylko dlatego ze bylem bardzo nieuwazny.

PS marianescu uderzasz zupelnie ni tam gdzie trzeba czepianie sie Community Menagera o brak potwierdzenia wydania pieczeci to jak czepianie sie sprzataczki w banku ze sie nie dostalo kredytu, albo ksiedza ze nie chce dac slubu koscielnego 2 homosiom

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast