Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 89

Thread: problem z czatem

Server
    CLA01

problem z czatem

witam. mam problem z czatem. od kilku dni nie działa żaden czat. co może być przyczyną? prosze o pomoc.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Problemy z czatem, w tej grze - to normalka. Powstało już o tym parę tematów, np: forum.cla.heroes-online.com/threads/3707-Nie-działają-czaty
    Jeżeli chcesz, to napisz do Pomocy Technicznej: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc - jeśli jesteś tzw. "wspieraczem", to pod tym adresem, po prawej stronie będzie formularz zgłoszeniowy, a jeżeli go nie będzie, to napisz wiadomość na ten adres: info-mmho.pl@heroes-online.com .
    Opisz zaistniały problem (podaj nazwę Bohatera oraz napisz np. o które czaty chodzi, od kiedy nie działają itp.) i ewentualnie załącz screenshota.

Pozdrawiam

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja dopiero teraz mam nieaktywny, nawet po zmianie bohatera jest to samo W pewnym momencie stanęło 5 minut temu i ani w góre ani nic, już myślałam cz muta nie zarobiłąm ale to nie to ;p

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    co by wyprzedzić pomoc techniczną spieszę z radą co należy zrobić aby mieć czat: opróżnij bufor, później pęcherz a na końcu kiszkę - ale wtedy to będzie chyba czad a nie czat

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Krenege View Post
    co by wyprzedzić pomoc techniczną spieszę z radą co należy zrobić aby mieć czat: opróżnij bufor, później pęcherz a na końcu kiszkę - ale wtedy to będzie chyba czad a nie czat
    Zrobiłem wszystko co radzisz i czat dalej nie działa... może nie ta kiszka ?

Server
    CLA01
    a loguje sie Wam w ogole postać ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by DjDhan View Post
    a loguje sie Wam w ogole postać ?
    Gra sie wcale nie uruchamia obecnie.

Server
    CLA01
    poprawka, udalo sie wejsc do gry po dłuższych czekaniach, czaty dalej nie działają

edit: przy okazji mozna zauwazyc jakie znaczenie maja zewnetrzne sposoby komunikacji, np teamspeak
    Last edited by Majamas; 04.02.15 at 23:51.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Potwierdzam, że wczoraj wieczorem wystąpiły pewne zakłócenia na serwerach gry, dlatego mogliście doświadczyć utrudnień podczas logowania oraz braku połączenia z czatami w grze. Źródła problemu zostały znalezione i usunięte.
    Last edited by BB_Naerjan; 05.02.15 at 13:57.

Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast