Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Przesadzona siła ataku bosa Głos

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Każdy boss tygodniowy powinien zostać przypakowany jak teraz Głos. Co to za tygodniówka którą się robi w kilka/kilkanaście minut bez strat jak Wiwkę czy Hrodgera. To powinny być najtrudniejsze walki w grze a teraz ubicie większości z nich to nic w porównaniu z np. takim Erionem. Coś tu nie gra. Za te walki dostaje się ok. 100 pieczęci więc powinno być to jakieś konkretne wyzwanie tym bardziej że to MMO więc to powinny być walki wymagające 2 osób do przejścia z jako takimi stratami. Do tej pory jedynie Przedwieczny był na tyle trudny, że wymagał odpowiedniego doboru wojsk, teraz pora na resztę bossów tygodniowych bo te wszystkie walki bez strat to za duża ulga. I nie ma co mówić o graczach początkujących bo jak ktoś przeszedł całą fabułe to już taki początkujący chyba nie jest.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Azmodan28 View Post
    Nie zgodzę się ze możną spokojnie go zaliczyć gram wojem reynev zwojów miałem pełno 1 pretora który był przynęta i w sumie tłukł jednostki które go atakowały 1 inkwizytora(2 pewnie tez by nic nie dalo) i 4 płomienie w pierwszej rundzie nie nadarzałem leczyć płomienie w momencie gdy mogłem wykonać ostatni atak aby przejść do 2 rundy popatrzałem na stan ekipy zostało mi 315 pretow i inkwizytorów 2 grupy płomieni po 63 szt i 2 grypy płomieni po 22 szt doszedłem do wniosku ze nie ma się co męczyć bo na początku 2 rundy w 1 turze mogą się posypać te 2 grupy blasków 22 szt bo gdzieś tyle brało jego atak a problem według mnie problem na pewno nie tkwi w tym ze dostał silny atak tylko w tym jak zaważyłem podczas walki praktycznie głownie jego i obiera 1 cel i leje aż do szkutku
    wyszedles nawet ladnie z pierwszej rundy , nie wiem o co ci chodzi, 2ga robi sie bez strat , a co do pierwszego ataku w 2giej rundzie to dajesz okopy na poczatek i sciagnie ci z 5 plomykow ... fakt ze walka nie bedziejuz trwala 4-5 rund a dluzej z racji na mniej woja atakujacego ale to jest tygodniowka , az dziwne ze nie sprobowales kontynuowac ..

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Cwietu View Post
    Każdy boss tygodniowy powinien zostać przypakowany jak teraz Głos. Co to za tygodniówka którą się robi w kilka/kilkanaście minut bez strat jak Wiwkę czy Hrodgera. To powinny być najtrudniejsze walki w grze a teraz ubicie większości z nich to nic w porównaniu z np. takim Erionem. Coś tu nie gra. Za te walki dostaje się ok. 100 pieczęci więc powinno być to jakieś konkretne wyzwanie tym bardziej że to MMO więc to powinny być walki wymagające 2 osób do przejścia z jako takimi stratami. Do tej pory jedynie Przedwieczny był na tyle trudny, że wymagał odpowiedniego doboru wojsk, teraz pora na resztę bossów tygodniowych bo te wszystkie walki bez strat to za duża ulga. I nie ma co mówić o graczach początkujących bo jak ktoś przeszedł całą fabułe to już taki początkujący chyba nie jest.
    coś w tym jest eriona zrobiłem ze sporymi stratami, zero strategii tylko jak najwięcęj w niego walić, przy tygdniowych mam 2 czy 3 jednostki straty

Server
    CLA01
    Wszystko moze byc trudne ale powinno miec cokolwiek wspolnego z decyzjami gracza. Niech to będzie dochodzenie 5000 super mutantow co ture których da sie ubic. A ustawianie poza mapa walki bosa rażacego niczym dwa oddziały jednostek to taka loteria na wytracenie wojska. Nie podob ami sie że gracz tu nie ma nic do powiedzenia i tylko patrzy co mu zabito w losowaniu.

Azmodan28's Avatar
    Server
    CLA01
    Okogi mi nie chodzi o to ze miałem duże straty płomienie mogę sobie zwerbować drażni mnie fakt ze używał jednego ataku praktycznie

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Azmodan28 View Post
    Okogi mi nie chodzi o to ze miałem duże straty płomienie mogę sobie zwerbować drażni mnie fakt ze używał jednego ataku praktycznie
    dlatego podczas walki z nim warto zostawic 1 moba by mogl sobie na niego czarowac , a w miedzyczasie rozwalic cyklopy , jesli wybijesz wszystkich mobkow to Glos nie ma wyboru i daje tylko atak bezposredni ... ot taki maly trick

Server
    CLA01
    Nie wydaje mi się, żeby przy jednym rzucał poruszenie mas (czy jakoś tak), a zostawianie dwóch grup to strata conajmniej jednego ruchu co dwie rundy, przy czym Głos poza atakiem ma tylko 2 zdolności jeśli dobrze pamiętam, odnawianie 3 i 4 rundy, więc za wiele sobie nie "poczaruje".

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    pozostaje jeszcze kwestia taktyki i podejscia pod wroga , nagminne jest ze goscie stoja w koncie i strzelaja czy to liszami czy plomykami skacza bez podejscia , pozniej okazuje sie jak juz wojska 'mobilne' zabija , to potrzebuja 2woch rund by do cyklopow dojsc , i dziwia sie ze ich glos atakuje ... kilku juz spotkalem takich na wspolnej walce ...

do tego dochodzi brak zrozumienia walki kooperacyjnej , jak gosc na 5k ataku na plomieniach a ja 9k a on uparcie daje posilki, rozkazy wodza na swoje jednostki i wali 5x w jednostki stojace na obronie to rece opadaja, lub co gorsza daje swoim obrone i pisze ze wtedy mniej traci liczac ze przeczeka walke ( wtedy poprostu wychodze z walki , stac mnie , nie bede pomagal walczac za kogos , no chyba ze go o to prosze by szybciej bylo )

Yaciesh's Avatar
    Server
    CLA01
    Może niektórym z Was się nudzi i jest zbyt łatwo … ale ja uważam, że tych kilkadziesiąt pieczęci z bosa to nie jest zbyt dużo … bo są jeszcze inne rzeczy do ogarnięcia a bez pieczęci nie ma „wisienki na torcie”.
    Można oczywiście się obkupić i jeździć naładowany jak mandaryn ale właśnie wtedy przestaje cię to cieszyć.
    Pokazywane są ciągle jakieś jakieś głupawe karty z postaciami w hieroglifach i strzałeczkach (góra/dół) ale o tym, że Głos zdejmuje co rundę 40 z 60 płomieni w oddziale i bije do skutku … to już chyba umknęło uwadze twórców gry … a może znowu coś spiepszyli :?
    Powinna być dostępna opcja wyboru trudności … żeby i ci znudzeni mieli gdzie zasoby tracić pzd.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2