Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 121 to 125 of 125

Thread: Gildia Ashamani

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post

Jeśli ktoś lubi dobrą zabawę, miłą atmosferę, ma chęć do wspólnej rozgrywki i rozbudowy prowincji to serdecznie zapraszam w nasze skromne progi
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

Marcinus_'s Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kzarksas119 View Post
    macie 51/50 członków i jesteście tacy aktywni to czemu w żadnej ekspedycji jeszcze nie dominowaliście? Dajecie szanse innym słabszym gildią? Czy jednak nie do końca tacy aktywni u was?

Pozdrawiam Kzarksas
    Tak się zastanawiam czy w fazie w której gra się obecnie znajduje (faza 503) naprawdę jest sens się chwalić osiągnięciami w tejże grze? A co dopiero aktywnością brrr

Ale nic... tak sobie tylko myślę Głośno myślę sobie
    Ubisoft... Ubisoft never changes....

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Ewera View Post
    "Ciągle mamy nadzieję – i we wszystkich sprawach lepiej mieć nadzieję niż ją stracić.:" (Johann Wolfgang Goethe)

Kirkus uwierz w cuda - czasem sie zdarzają ;p Pokibicujmy działowi technicznemu i dodajmy im otuchy ;p Może akurat zdarzy sie cud i uda im sie poskromić błąd 503 ;p
    powiem ci tylko tak, że podejrzewam iż to wyszły stare błędy, po prostu juz kiedys była taka sytuacja problemy itp, załatano to sposobem gospodarnym a teraz rozleciało im sie w p......u.

Server
    CLA01
    Mam pytanko przyjmiecie mnie do Waszej gildii? Necro mag 30+16 jestem aktywnym graczem i żadnych zadań się nie boję

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01

Prośba do gildii

Z powodów nieustających problemow z logowaniem prosiłabym aby współgildiowicze, którzy nie mogą sie zalogować informowali o tym w prywatnej wiadomości na forum.

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13